Gönderen Konu: 27 Ağustos 2015 İlhan Serdaroğlu 3300 greft saç ekimim  (Okunma sayısı 60458 defa)

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 27 Ağustos 2015 İlhan Serdaroğlu 3300 greft saç ekimim
« Yanıtla #60 : 29 Ocak 2016, 20:43:01 »
kardeş senin 90.gün fotolarında da o alan boş nedense orada çıkış olmamış.. bence ilhan hoca ile bir görüş derim. ama daha 1 seneye kadar hacim alır saçın ve tarayarak kapatabilirsin bence o arayı, çok sıkıntı edecek bir şey yok

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 29 Ocak 2016, 21:03:23 »
runaway sağol evet hocaya budurumu sordum cevap bekliyorum .. o bölgede 61.-67 günde şok dökülme sürecinin bitiminden sanırım bir buçuk ay sonra ikinci kez yoğun bir dökülme oldu pullanmayla birlikte durumu buradada yazmıştım  can sıkıcı bir zamandı doku kaybı olabilirmi diye korkmuştum anlam verememiştim dökülmeye daha sonra o bölgede bir çıkış gözlemlemedim ilhan hocaya bu durumu sorduğumda zaman zaman şok dökülme devam edebilir demişti ve saçlarımın çıkacak olduğunu söylemişti..umarım kapanır birşekilde şuanda tarayarak kapıyamıyorum tamda kafamın en orta bölgesi önemli bir bölge açıkcası bekleyeceğim ve orada bir ilerleme olmassa dediğim gibi kafamın o bölgesi belirgin bir şekilde boş kalacak buda pek tatmin edici ve hoş değil..
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2016, 00:13:19 Gönderen: hilmi »

Phoenix

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 29 Ocak 2016, 21:46:55 »
Hilmi son dökülen saç yine en geç çıkıyor. Ekim fotolarına baktım o bölgede bir farklılık yok yani çıkmaması için sebep yok.

FFCC

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 29 Ocak 2016, 21:55:38 »
Hilmi ön taraflar falan oldukça iyi ama o orta kısım benimde dikkatimi çekti. Gerçi 6.aydasın ama yinede İlhan Beyle bir görüş.

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 30 Ocak 2016, 00:11:53 »
Phoenix ve FFCC değerli yorumlarınız için sağolun arkadaşlar.. evet 6. aya yeni girdim bugün İlhan hocaya bu konu için bir mail attım.. Yorumlarını bekliyorum burada paylaşacağım hocanın ne düşündüğünü. Konuya yorum yapan tüm arkadaşlara tekrar teşekkürler.

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 01 Şubat 2016, 02:43:03 »
arkadaşlar bu arada sürecin ne nedurumda geliiştiğini özetleyen üçresimi bir araya getirerek bir tablo çıkardım ortaya üsteki resim ekim öncesi, altaki resimler  ekildikten sonra sürecin başı yani şok dökülme öncesi kabuk döktüğüm gün yada bir sonraki gün  onun sağındaki resim şuanki son durumu gösteren saçımın resmi.. bu resimlerde daha önceden dökülmemiş olan kafamda kalmış saçlarımın olduğu bölgelerin  ekim ile birlikte daha siyahlaşmış olduğu belli oluyor en ölü yerlerin eskidende tam orta bölgelerin olduğu belli. O bölgede hala hiç bir hareket yok.. ayrıca kenarlardaki o cılıız saçlarda şuan kafamda mevcut durumdalar ve o bölgelerin koyu olmasında etkililermi merak ediyorum? eski saçlar olduğu için haliyle dökülürseler zamanla ekilen ve tutan şuanki bölgeler daha seyrek gözükebilirmi? böyle bir ihtimalde var gibi :( şuan açıkçası en çok memnun kaldığım bölge ön kısımlar tabiki eski halime göre memnunum ama umarım diğer alanlarda özellikle orta kısımdada bir hareketlenme olur. Orta kısımdaki açıklık küçükde gözükse hoş gözükmüyor yani o bölgede seyrekde
olacak olsa bir saç çıkışı beklentim var aksi takdirde görüntü hoş değil çünkü özellikle orada hiç saç yok..inşallah çıkış olur

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 01 Şubat 2016, 21:32:38 »
Arkadaşlar orta kısımla ilgili ilhan hocaya mail attığımdan bahsetmiştim size..
İlhan hoca yazdığı cevapda şuanki halimin 5 aylık bir sürece göre gayet iyi olduğunu orta bölgelerinde 7. ve 9. ay gibi çok daha iyi bir hal alacağından bahsetmiş. Ayrıca o bölgede bir çıkış olmaz ise, o bölge için revizyon yapacağını ve o bölge için ücretsiz ekim yapacağını yazmış. Sağolsun, hatta önemli olan hastalarımın bana hakkını helal etmeleri dedi İlhan hoca.
Ben 6. aya girdiğim şu günlerde, genel olarak süreçden ve saçların çıkışından memnun olduğumu tekrar söylüyorum sadece sürecin başlarından beri orta bölgede bir hareket olmaması tedirginlik veriyor zaman daralırken.. umuyorumki o bölgede bir miktar çıkışlar başlar ve 9. aya kadar bu durumum düzelir, daha estetik bir hal alır.. ve yeniden bir operasyona gerek kalmaz.

countdown34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 02 Şubat 2016, 00:07:58 »
Ben de zamanla artacagını dusunuyorum en kötü diğer saçlarla kapanacak hale gelir. Hayırli olsun bence eski haline gore gayet iyi

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #68 : 02 Şubat 2016, 00:37:23 »
Bencede şu an gayet iyi bir durumda saçlar ,orta tepedeki açıklık tam kapanmasada ilerde kamufle olacak duruma gelir,sol şakak sağ taraf gibi olsaydı mükemmel olacakmış ama şu haliyle bile oldukça başarılı bir sonuç,birazda kanaatkar olmak lazım sanırım :)sonuçta azımsanmayacak sayıda bir çoğunluk saç ekiminden bu sonucu alamıyor ....

safkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 02 Şubat 2016, 01:31:49 »
hilmi bencede saclarin durumu iyi Reciye katiliyorum bukadar aciklik olupta bu sonuca ulasan cok fazla kisi yok ,  9.aya kadar bekle gor bakalim nasil olucak
bende ilhan hocada ektirdim senden 20gun once falan ekim yaptirdim , acikcasi bende sag sakak seyrek kaldi niye oldu bilmiyorum
herhalde ordaki sacin yapisindan dolayi yoksa one ekilen cikiyor diger yerlere ekilen cikiyorda orada niye tam cikmiyor ?
birde ben burda sunu ogrendim , farkli hocalarin farkli ekimlerini goruyorsun kiminde sonuc iyi kiminde vasat
 bu iste muhakkak ekimi yapan doktorun faktoru var ama bence yuzde 25 den oteye gitmez , asil etken kisinin kendisi yani adamin malzemesi
neyse sonucta ona gore oluyor , sonucta bu doktorlar satin aldigi bir malzemeye kullanmiyor o zaman deriz ki - lan dandik malzeme kullanmislar - ama malzeme zaten biziz adamlar sende ne varsa onu kullaniyor...

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 02 Şubat 2016, 13:47:23 »
Arkadaşlar yorumlarınıza ayrı ayrı teşekkürler tekrar.. Ben memnuniyetsiz olduğumu söylemedim durum ortada zaten.. Sadece sizin kamufle olur dediğiniz orta alan daki saç çıkışı olmayan bölgenin beni tedirgin ettiğini ve çıkş olmazsa durumun beni tatmin etmiyeceğini sizinle paylaştım.o bölgenin ufak olduğunu ama sürecin başından beri sizlerinde dikkatinizi çektiğini söylediniz.. Çünkü gerçekten beni rahatsız ediyor tarayarak kapatamadığım kafamın ortasında bir boşluk var her halukarda oraya bir ekim gerekli olur saç çıkışı olmaz ise orada en azından birazda olsa saç çıkışı bekliyorum 9. aya kadar umuyorum bende bir hareketlenme olacağını..

ahmed70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 17 Şubat 2016, 12:29:52 »
Arkadaşlar yorumlarınıza ayrı ayrı teşekkürler tekrar.. Ben memnuniyetsiz olduğumu söylemedim durum ortada zaten.. Sadece sizin kamufle olur dediğiniz orta alan daki saç çıkışı olmayan bölgenin beni tedirgin ettiğini ve çıkş olmazsa durumun beni tatmin etmiyeceğini sizinle paylaştım.o bölgenin ufak olduğunu ama sürecin başından beri sizlerinde dikkatinizi çektiğini söylediniz.. Çünkü gerçekten beni rahatsız ediyor tarayarak kapatamadığım kafamın ortasında bir boşluk var her halukarda oraya bir ekim gerekli olur saç çıkışı olmaz ise orada en azından birazda olsa saç çıkışı bekliyorum 9. aya kadar umuyorum bende bir hareketlenme olacağını..

http://www.ensonhaber.com/sac-ekimi-sonrasi-kesin-sonuc-ne-zaman-gorunur-2015-11-11.html
şu linkteki yazıyı oku, burada tepe bölgesindeki saçların önlere oranla daha geç çıkacağını yazıyor, daha önce bir doktorun değerlendirmelerin de de buna benzer bir şeyler okumuştum, biraz sabır çıkacaktır mutlaka tepe bölgesi saçlar da..

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 23 Şubat 2016, 00:31:19 »
ahmed abi inşallah çıkar sağol çok istiyorum çıkmasını evet memnunun bunada şükür ama o seyrekliğin olmasını istemiyorum diğer yerlerin tutmuş olup o hatta bir açıklık olması rahatsız ediyor sabırla bekliorum .. şuan değişen tek şey olan saçlar gelişti ve uzadılar ama o bölgede bir hareket hala pek yok..  şuan çektiğim güncel fotoğrafları ekledim gün olarak 180.gün olucak yarın

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 23 Şubat 2016, 00:58:14 »
Hocam o bölgede ufak sac kökleri görebiliyomusun?

Belli olmaz. Belki 8-9 ayi bulabilir iyice kapanmasi. Az daha sabret :)

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 23 Şubat 2016, 02:31:50 »
Problem bence ekilen greft miktarında bütün alan 3300 greftle zaten tam kapanmaz birde ilhan serdaroğlunun ekimlerinde o bölgede hep bir havuz oluşuyo diğer forumları takip edenler bilirler daha önce bu sorunu yaşayan sümüklüsülo mu öyle nick li bir arkadaş vardı ondada aynı problem vardı ama daha sonra düzeldi diye biliyorum veya kamufleyle kapatmışta olabilir bence o arkadaşa forumdan ulaşabilirsen dahanet bir bilgi alabilrisin hemde için rahat olur ,hayırlısı olur inşallah

Facebook Twitter Instagram