Gönderen Konu: 27 Ağustos 2015 İlhan Serdaroğlu 3300 greft saç ekimim  (Okunma sayısı 61357 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 27 Ağustos 2015 İlhan Serdaroğlu 3300 greft saç ekimim
« Yanıtla #45 : 26 Aralık 2015, 04:05:17 »
Çıkacak olan saç zaten çıkar, bunun için Minoxidil'e gerek yok..Forumda, hiçbir şey kullanmayıp 4-5 ayda saçları çıkan arkadaşlarımız var :)

Minoxidil kullanmak, ekim merkezinin işine gelir..Ekilen saçtan ziyade, ekilmeyen alanlarda tekrar yeni saç çıkışları gerçekleştirebilir..Hem minoxidil ile saç çıkardığını hem de ekilenlerin bir kısmının çıktığını düşünürsen görüntü güzel olur..Bundan hem ekim merkezi gururlanır, hem de müşterisini tatmin etmiş olurlar..Ama Minoxidil kullanmayı bırakıp tekrar saçlarda seyrelme olduğu zamanda bir kılıf bulunur..Sana şöyle örnek vereyim, eğer ben Minoxidil ve yan desteklerden oluşan bir tedaviyi ekim yaptırdıktan itibaren başlayıp kullansaydım, şuan %80 ihtimalle herkes benim konumdaki efsane saçı konuşuyor olurdu..Ekilmeyen minyatürleşmiş saçları, mevcut saçları ve bazı bölgelerdeki ölmemiş köklerden tekrar saç çıkışı sağlayarak ve kalınlaştırarak güzel bir görüntü elde edebilirdim..Ancak bu hem kendimi hem de takip edenleri yanıltırdı..Çünkü kullanmayı bıraktığımda saçlar uçup gidecekti..Bu yüzden ekim sonucu çıplak görme anlamında bir şey kullanmadım..Yani kalıcı saçları bekliyorum..Bu aralar destek verip vermeme arasındayım, belki lokal bir losyon yaparak destek verebilirim..Ama bu Minoxidil olmayacak.

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 26 Aralık 2015, 15:50:32 »
Güzel söylüosun ve haklısın katılıyorum sana .. losyonu yaparsan mutlaka haber ver. Bilgilerini paylaştığın için teşekkürler İron-Maiden

salih34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 26 Aralık 2015, 16:49:09 »
hilmi arkadaşım çogu eczane 3 al 2 öde kampanyası var minoxilde ben 3 alıp 2 ödüyorum ümraniyede çogu eczanede var bu şekilde 55 lira tek alp zarara girme 3 tana al 2 öde fiyat 35 tl geliyor bide bende minoxil i  tam saçlar çıkınca bırakacağım minoxil sitesinde okudugumda söyle kanıya vardım senlede palaşıyım hemen bıkırsan çıkan saçlar dökme tehlikesi var azaltarak bırak mak daha iyi zarar daha az olabilir mesala normelde günde 2 kere 5 fıs ya mesala günde 1 kere  fıs yap bınu 1 ay yap ondan sonra 2 günde  fıs böyle azaltrak yap diye anladım neyse saygılarımla,

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 26 Aralık 2015, 16:53:13 »
Salih değerli yorumun için sağol :) .. azaltarak bırakacağım bırakır isem yada lokal olarak bazı bölgelerde kullanabilirim günde bir fıs olarak daha sonraları.

Buarada donör bölgem sizce nasıl arkadaşlar 2000 lik bir ekim daha çıkarırmı ilerisi için gerekirse ?

vincenzo234

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : 19 Ocak 2016, 14:09:35 »
Selamlar son durumunuz nedir acaba gidişattan memnun musunuz ?

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 19 Ocak 2016, 15:13:56 »
Hilmi kardeş saç dökülme şekillerimiz ve ekim alanlarımız benzer benim 92 gün oldu nerdeyse ancak sana şunu söyliyeyim yetersiz kalıcak fotolarıma bakarsan anlarsın ne demek istediğimi.Hemen hemen aynı durumdayız.
İkinci ekim için görüşmeye bile gittim en erken 6.ayı devirmemi söylediler .
Esas sıkıntı tekrar ekim yaptırmakta değil 2.ekim için gerek ekilmiş gerek halen dökülmemiş olan saçların arasına ekim yaptırmak hiç bu konuyu araştırdınmı ?

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 29 Ocak 2016, 16:33:03 »
Açıkcası bende merak ediyorum bunu Nasıl olur bilmiyorum yaptranlar varsa saç sıklaştırma yorum yazsınlar. Yada bunu başka bir konu olarak açalım forumda.

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 29 Ocak 2016, 16:39:56 »
Arkadaşlar , beşinci ay bitti ve 6 . aya girdim şuanki halim bu şekilde açıkcası memnunum ama tatmin olamadım henüz.. orta bölgedeki açıklık rahatsız ediyor o bölgede bir çıkış olmasını umuyorum sizce olabilir mi yoksa öyle kalır mı tahmini olan var mı ?
inşallah çıkar orası☹ :(

Bu arada diğer bir sorum saçlarımı yıkarken özelşkle eklim bölgesi elime saç geliyor dökülen saçlarım oluyor bu dökülen saçlar ekim öncesi cılız saçlar mı yoksa ekilen saçlar mı ? Biraz bu durum beni korkutuyor değerli yorumlarınız lütfez yazın bekliyorum arkadaşlar ??
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2016, 16:44:41 Gönderen: hilmi »

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 29 Ocak 2016, 17:48:40 »
6.ayda sac døkulmesi cok normal. normal sac dønguye girdi sac. gene cikar onlar sorun yapma. ama ortadaki o bosluk bu vakiten sonra cikacagini sanmam. ilhan serdaroglunun sac ekimleri nedense birbirini hic tutmuyor. ama ekimiin genede okadar køtu sayilmaz. taranir bi hal almis. hacimde kazanir daha. güle güle tara hocam

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 29 Ocak 2016, 17:50:37 »
ha 5.aydamisin daha. ben 6.ay diye okudum. ortada ozaman bi kipirdama daha olabilir diye dusunuyorum hocam.

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 29 Ocak 2016, 17:55:32 »
Orta hatta biraz sıkıntı var hocam...ama bence çok ekimle alakali olduğunu sanmıyorum ekimin i baştan takip ediyorum 65.gün orta alanda pullanma kızarma ve dökülme dediğinde fotolar a baktığımda biraz sıkıntılı bir durum olduğunu hissettim ama inşallah diyerek fazla bir yorum yapmak istemedim..... o bölgede az da olsa karar ma olacaktır ama beklediğin düzeyde olmaz gibi geliyor......bence Dr. Da o bölge için haksızlık yapmamak gerekiyor çıkmasa saçlar heryerde çıkmaz ama çıkmış......gerçi çok büyük bir alan değil traş bile olmadan Dr. O bölgeyi düzeltir diye düşünüyorum genel olarak bence ekim iyi görünüyor on hat güzel olmuş arka genellikle zaten biraz daha seyrek ekiliyor.....bir miktar daha çıkış olacak ve hacım kazanın ca daha da iyi bir görüntü çıkacaktır

orhanus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 29 Ocak 2016, 18:33:27 »
Arkadaşlar bir süredir siteyi  takip ediyordum yeni üye oldum İlhan Serdaroğlu da düşündüğüm isimlerden. hoca greft başına ne kadar ücret talep ediyor söyleyebilirmisiniz, benim de çok yüksek sayılabilecek bir bütçem yok dörtbin dörtbinbeşyüz greft için yaklaşık 8-10 bin gibi bir bütçe ayarlayabiliyorum, bu fiyatlar için ankara ve istanbulda tavsiye edeceğiniz isimler kimlerdir, şimdiden teşekkür ederim

orhanus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 29 Ocak 2016, 18:51:09 »
Şimdilik düşündüğüm bir diğer isim de Alp Aslan Bey, onun fiyatları forumdan gördüğüm kadarıyla uygun benim için, İlhan Bey'de durum nedir acaba

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 29 Ocak 2016, 18:54:04 »
kimsenin isine karismak istemem. ama ben olsam serdara gidecegime. erkan vurala giderdim ayni fiyat. gec ciksada ektikleri saclar tutuyor.

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 29 Ocak 2016, 20:21:50 »
norveçli ve sağlam78 değerli yorumlarınız için çok sağolun arkadaşlar.. evet orta hatta bir sıkıntı mevcut oradan verim alamadım şimdie kadar bir parça oradada saç çıkışı olursa inşallah beni tatmin edicek bu iş açıkcası dediğim gibi memnuniyetsiz sayılmam ama tam beklediğim tatminlik şuan olmuş değil ki da zamanım var buna da çok şükür durumum daha kötüde olabilirdi diyerek kendimi rahatlatıyorum. Hocaya budurumu yani orta alanda saç çıkışı olmadığı hakkında mail attım tahmin ediyorum acele etmemem gerektiğini söylüyecek ama zaman gittikçe daralıyor inşallah bir çıkış yakalarım bu arada ben 27 ağustosdaki operasyonum için 4500 tl ödedim ilaçlarla bana 5000 ne yakın bir maliyeti oldu bu işin minoxidili ise lokal olarak kullanmaya başladım sadece vertexe ekim yapılmayan alanda.

Facebook Twitter Instagram