Anket

Saç ekimi mi değerlendirir misiniz?

Gönderen Konu: 4100 Greft Hair Of İstanbul 06.05.2020 Saç Ekim Süreci  (Okunma sayısı 67126 defa)

kdrynr

• Sr. Member
Evet arkadaşlar buğün 3.günüm ve yıkama yapıldı yıkamadan sonraki fotoğraflarım aşağıdaki gibidir.Ek olarak vitamin vs destek ürünü ile ilgili sorular sordum yıkama yapan uzman arkadaşa ekstra bir ürüne ihtiyacım olmadığını söyledi.Bugün dışarıya çıktıgım için telefona fazla baktım sanırım yüzümde ödem şişliği gerçekleşti.

3.GÜN YIKAMA SONRASI

aykutsanli1453

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun dönör bölgen kuvvetli görünüyor, keşke ekim iki adımlı planlansaydı daha faydalı olurdu diye düşünüyordum. Yani ilk ekim ön ve orta alanlar 1 senenin sonun da tepe bölgesi, vertex alanı doldurulmuş olsaydı daha olağanüstü bir şeyler çıkabilirdi. Umarım faydalı ve sizi tatmin edecek sonuçlar görürüz. Hayırlı olsun.

kdrynr

• Sr. Member
Ynt: 4100 Greft Hair Of İstanbul 06.05.2020 Saç Ekim Süreci
« Yanıtla #17 : 08 Mayıs 2020, 19:55:34 »
Hayırlı olsun dönör bölgen kuvvetli görünüyor, keşke ekim iki adımlı planlansaydı daha faydalı olurdu diye düşünüyordum. Yani ilk ekim ön ve orta alanlar 1 senenin sonun da tepe bölgesi, vertex alanı doldurulmuş olsaydı daha olağanüstü bir şeyler çıkabilirdi. Umarım faydalı ve sizi tatmin edecek sonuçlar görürüz. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim hocam umarım 🙏 Açıkcası ikinci ekime ihtiyacım olmadığı söylendi gerek kalmayacağını. Zaten ikinci ekime gücüm yetmezdi sanırım aynı maliyette olursa.Bakalım güzel sonuçlar çıkacağına inanıyorum inşallah.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2020, 18:20:45 Gönderen: kdrynr »
4100 Greft Hair Of İstanbul 06.05.2020 Saç Ekim Süreci

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13798.0

Vitamin:
*Solgar Biotin 5000 uq

Şampuan:
*Kerastase Densifique Bain Densite Homme Şampuan

*Kerastase Elixir Ultime L'Huile Originale Çok Yönlü Bakım Yağı

kdrynr

• Sr. Member
Buğün son prednol ilacımı aldım.Saç ekiminden sonraki sabah tok karnına 3, bir sonraki gün 2 ve bugün 1 adet olmak üzere 6 adet prednol hapı kullandım.Ödem durumum ciddi oranda azaldı diyebilirim. Dün yıkamadan sonra 4. günüm de şuan ekim yerlerinde ciddi bir dolaşım ve karıncalanma hissediyorum.
Ara sıra kaşımak için elim gidiyor ama dikkat ediyorum.

Buğünden itibaren artık her gün 1 kere olmak şartıyla yıkama işlemine başlayacağım.

Yıkama işlemini önce spreyyi Ekim alanına sıkarak 20 dakika beklememi ve taziksiz soguk su ile durulamamı ardından şampuanı elimde köpürterek Ekim alanına çok hafif dokundurarak (aşırı baskı veya sürtme hareketi yok dokun çek) ardından donör bölgeye güzelce masaj yaparak yedirmemi ve yine taziksiz soguk su ile durulamam söylendi.Kurutma işlemi için Saç kurutma makinası yasak, havlu yasak herhangi bir baskı yasak, havlu kağıt ile (yumuşak olan) hafif dokundurarak nemini almak ve geri kalanları nemli bırakmak zorlamamak 1 ay bu şekilde soğuk su ile devam edecekmiş.Kaşıntım fazla olursa taziksiz soğuk su tutabileceğimi ilettiler. Yan destek ürünü olarak vitamin vs yerine Kerastase ürünü yan destek ürünleri alabileceğimi daha faydalı olacaklarını Söylediler.

Süreç ilerledikçe paylaşımlara ve güncellemelere devam edeceğim.Bol bol su içmeye devam.Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Yıkama için Ekim merkezinden verilen ürünler bunlar.

« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2020, 18:20:56 Gönderen: kdrynr »

Vitamin:
*Solgar Biotin 5000 uq

Şampuan:

Kel123

• Hero Member
Nekrozdan dönmüş

kdrynr

• Sr. Member
Nekrozdan dönmüş

Nasıl yani hocam bir sorun varmı şuan anlamadım?
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2020, 19:20:18 Gönderen: kdrynr »

Vitamin:
*Solgar Biotin 5000 uq

Şampuan:

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 4000 Greft Hair Of İstanbul 06.05.2020 Saç Ekim Süreci
« Yanıtla #21 : 09 Mayıs 2020, 13:44:54 »
resımlerı forma yüklerseniz konunuz daha anlamlı olur cunkı hızlı resım linkleri bir süre sonra çalışmıyor ve konu çöp olur
Global Moderator

kdrynr

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 09 Mayıs 2020, 13:45:59 »
resımlerı forma yüklerseniz konunuz daha anlamlı olur cunkı hızlı resım linkleri bir süre sonra çalışmıyor ve konu çöp olur

Tamamdır hocam tüm resimlerin güncellemesini yapacağım.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2020, 18:21:20 Gönderen: kdrynr »

Vitamin:
*Solgar Biotin 5000 uq

Şampuan:

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 4000 Greft Hair Of İstanbul 06.05.2020 Saç Ekim Süreci
« Yanıtla #23 : 09 Mayıs 2020, 14:07:38 »

Tamamdır hocam tüm resimlerin güncellemesini yapacağım.

yapa bıldıklerını yap bundan sonra da öyle devam edersin sürecin sağlıklı nekroz vs bir sorun yok

nekroz konuları da kapatın sürekli bir olumsuzluk verme çabası olmasın insanlarda huzur ile paylaşımını yapsın
Global Moderator

kdrynr

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 09 Mayıs 2020, 18:40:33 »
yapa bıldıklerını yap bundan sonra da öyle devam edersin sürecin sağlıklı nekroz vs bir sorun yok

nekroz konuları da kapatın sürekli bir olumsuzluk verme çabası olmasın insanlarda huzur ile paylaşımını yapsın

Buğün uzman arkadaşlar ile görüştüğümde ilaç yerine aşağıdaki ürünleri tavsiye ettiler ve aşağıdaki bilgileri verdiler.Siz ne düşünüyorsunuz?

Görsel1
SET-Kerastase Specifique Cure Anti Chute Dökülme Önleyici 42x6ml Aminexil Serum + 250ml Dökülme Önleyici Şampuan

789 TL
Beyaz şampuan ila yıkadıktan sonra bu ürünü kullanabilirsiniz. Bu kutuda 42 ampul var. Şampuan ile yıkayıp, saçımızı kurulduktan sonra, iki günde bir bu ampulü başınızın tamamına uyguluyoruz. Yaklaşık 3 ay sürüyor.

Görsel 2
SET-Densifique Homme Saç Yoğunlaştırıcı Serum 30 x 6 ml + Şampuan

650 TL
Yukarıdaki beyaz spesifik şampuandan sonra bu densifik şampuan kullanılabilir.Bu siyah şampuanla kombine olarakta, bu densifik ürün kullanılabilir. Yıkama yaptıktan sonra, saçı kurulayıp, 2 günde bir bu ürünü saçımızın tamamına uygulayabilirsiniz.Ürünlerin tamamı 7 ay civarında sürüyor.

Görsel3
Kerastase Densifique Serum Jeunesse Sprey Serum

350 TL
Siyah kutu pahalı olursa yerine bu serum.

Görsel 4
Kerastase Specifique Stimuliste

255 TL
Operasyondan 2 hafta sonra sadece donör bölgesine, 1 ay sonunda bütün kafaya uygulayarak.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2020, 19:14:40 Gönderen: kdrynr »

Vitamin:
*Solgar Biotin 5000 uq

Şampuan:

papito

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 09 Mayıs 2020, 18:45:11 »
Bence yukaridaki urunlerin hepsi birer para tuzağı

radeon

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 09 Mayıs 2020, 18:50:22 »
Hocam merhaba,

Ekim merkeziniz de bahsetmiştir. Saç ekimi sonrasında yeni ekilen saçlar için vücudumuz kafa derisi altında yeni kılcal damarlar oluşturmaya başlıyor. Ve bu bölgede kan dolaşımı hızlanıyor. Bunun sonucu olarak da ekim yapılan saçlar bir yandan uzayıp kalınlaşırken, kendi saçlarımızın da canlandığını ve kalınlaştığını görüyoruz. Tavsiyem, şok dökülme tamamlanana kadar yani yaklaşık 30-40 günlük bir süre boyunca size verilen şampuan ve vitamin takviyeleri haricinde kafa derisine sürülecek hiç birşey kullanmamanız. Hayırlı süreçler şimdiden..

kdrynr

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 10 Mayıs 2020, 04:06:14 »
Hocam merhaba,

Ekim merkeziniz de bahsetmiştir. Saç ekimi sonrasında yeni ekilen saçlar için vücudumuz kafa derisi altında yeni kılcal damarlar oluşturmaya başlıyor. Ve bu bölgede kan dolaşımı hızlanıyor. Bunun sonucu olarak da ekim yapılan saçlar bir yandan uzayıp kalınlaşırken, kendi saçlarımızın da canlandığını ve kalınlaştığını görüyoruz. Tavsiyem, şok dökülme tamamlanana kadar yani yaklaşık 30-40 günlük bir süre boyunca size verilen şampuan ve vitamin takviyeleri haricinde kafa derisine sürülecek hiç birşey kullanmamanız. Hayırlı süreçler şimdiden..

Teşekkür ederim hocam 🙏

Vitamin:
*Solgar Biotin 5000 uq

Şampuan:

kdrynr

• Sr. Member
5.Gün Güncellemesi

Dün ilk yıkamamdan itibaren saç köklerimde çok ciddi kaşınma ve kan akışı hissediyorum sanki karıncalar saçlarımın altında dolaşıyor.Kaşımamak için kendimi zor tutuyorum.Donör bölgemde ve ekim alanında sertlikler ve kabuklanma hissediyorum gün geçtikçe sanki saç köklerim sertleşiyor gibi bir his var ekim alanını tamamen hissediyorum.(Sanki daha önce bu alanı hiç hissetmemişim gibi geliyor).Yüzümdeki ödem hafif hafif azalmaya başladı bir kaç güne tamamen geçer diye umuyorum.

Sormak istediğim sabahları uyku sersemi saçımın ön tarafı kaşındığında parmağımla anlık bir dokunma gerçekleştiriyorum ve acı ile hemen geriye çekiyorum.Bu şekilde saç köküne zarar verme grefti yerinden sökme gibi bir durum söz konusu olabilir mi?(Greft yerinde duruyor)

Yorumlarınızı bekliyorum
Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2020, 11:53:19 Gönderen: kdrynr »

Vitamin:
*Solgar Biotin 5000 uq

Şampuan:

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
dostum sürekli başlığı değiştirme lütfen

süreç normal seyrinde

ve gene foruma yüklemedin son paylaşımlarını linkler çalışmayınca tüm resimler gidecek zamanla
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram