Gönderen Konu: Sac ekiminden sonra ilk tras  (Okunma sayısı 15704 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekiminden sonra ilk tras
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2017, 21:48:09 »
 Beklemen anlamsız, fayda sağlamaz

eyuptoraman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2017, 21:49:56 »
Demek istedigini anlamadim :)

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2017, 22:06:05 »
yanları ve donörü makinaya vurmanda sıkıntı olmaz. ekim yapılan yerleri de makinayla aldırabilirsin, ama için rahat etmesi açısından makasla aldırmanı tavsiye ederim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2017, 13:14:42 »
Beklemene gerek YoK 15 gündem sonra yanları ve arkaları , kabuklar kalktıktan sonra tepeyi dahi traş edebilirsin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2017, 21:06:28 »
Makine kullanılması için 6 ay beklemen lazım makasla dostum
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2017, 22:41:56 »

saç yüzeyinde makinenin takılıp tahribat vereceği kabuk olmadıktan sonra makine kullanmak saça ne gibi bir zarar veriyor imiş?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Ocak 2017, 00:09:11 »

saç yüzeyinde makinenin takılıp tahribat vereceği kabuk olmadıktan sonra makine kullanmak saça ne gibi bir zarar veriyor imiş?
ekim yapılan alan 5 ile 6 ay makine vurulmaması gerek  donör bölgesinide sölemis zaten umarım sorunuza yanıt olmuştur :)
Global Moderator

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Kasım 2017, 14:08:04 »

ekim yapılan alan 5 ile 6 ay makine vurulmaması gerek  donör bölgesinide sölemis zaten umarım sorunuza yanıt olmuştur :)
Hintell kardeşim, peki ekim yapılan bölgeyi ne zaman makasla düzeltmeye başlayalım?
Benim normal saçların arasına da bazı yerlere girildi sıklaştırma yapıldı. Onun için bu detay önemli

spark

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Kasım 2017, 18:03:00 »
Beklemene gerek YoK 15 gündem sonra yanları ve arkaları , kabuklar kalktıktan sonra tepeyi dahi traş edebilirsin.

yanlara ve arkaya okeyde tepeye hop diyelim ne acelesi var :D:D zaten ektiren adamın tepesi kel adamlar tepem çıksın diye 4 ay bekliyo kimmiş o tepesini makinayla kazıyacak adam :D:D

akrep

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2019, 16:44:27 »
konuyu şimdi okudumda,dönür bölgesi iyleşmiş kabuk yok birşey yok,dikkatli olup makinayla düzeltince ne zararı olacak ki,zaten saçlar yanlardan einşteyn gibi uzuyor.. bana mantıklı gelmedi cevaplarınız.. ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2019, 17:18:27 »
konuyu şimdi okudumda,dönür bölgesi iyleşmiş kabuk yok birşey yok,dikkatli olup makinayla düzeltince ne zararı olacak ki,zaten saçlar yanlardan einşteyn gibi uzuyor.. bana mantıklı gelmedi cevaplarınız.. ;D

Prosüdürü söyledik 3 ay dan sonra makine ile bişi olmaz :) ama ekim alanını makasla düzeltmekte fayda bar

Global Moderator

akrep

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2019, 18:26:02 »
piyasada çok çelişkili cevaplar var ekim konusunda,ekim yaptığım yerde bile berberim makasla saçları kısaltamıyor deyince,bi dakikka hatta kalın deyip döndükten sonra tamam alabilir ama dikatli osun dedi,döner zaten iyleşmiş,makasla keserken saçı her tutmak için  tarağı vurduğunda acı daha yüksek olur,makine ile kesmek daha mantıklı geliyor bana ;)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 20 Ocak 2019, 19:05:06 »
Piyasadaki çelişkilere göre hareket etmryr gerek yok kendini cam dan at diyince atacakmısınız? Hayır risk olabilcek seylerden bir kaç ay uzak durmak kimseyi öldürmez yok illa makine ile traş olurum ben diye bir hobiniz yok ise uzatmaya gerek yok olma işte ölmessin.  İlla herseyı merkezr sormaya gerek yok bazı önlemleride insan mantığı üzerinden alır makine takılır ekim alanında biley olur hassas bölge zaten gerek yol riske bir kaç ay
Global Moderator

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Şubat 2019, 18:00:38 »
Piyasadaki çelişkilere göre hareket etmryr gerek yok kendini cam dan at diyince atacakmısınız? Hayır risk olabilcek seylerden bir kaç ay uzak durmak kimseyi öldürmez yok illa makine ile traş olurum ben diye bir hobiniz yok ise uzatmaya gerek yok olma işte ölmessin.  İlla herseyı merkezr sormaya gerek yok bazı önlemleride insan mantığı üzerinden alır makine takılır ekim alanında biley olur hassas bölge zaten gerek yol riske bir kaç ay
+1

Facebook Twitter Instagram