Gönderen Konu: Clinic expert 4500.greft dhi teknigi  (Okunma sayısı 6055 defa)

Egemert

• Yeni üye
  • *
Ynt: Clinic expert 4500.greft dhi teknigi
« Yanıtla #16 : 05 Mayıs 2020, 16:03:54 »
Geçmiş olsun dostum       baştan sona hersey yanlış   İnş ektikleri  çıkar bari   dhi teknik    fue gibi kullanmışlar   ☺
Merhaba dhi tekniginde bu sekilde sık ekilmiyormu sizce yanlis olan nedir kanama disinda ben cok hakim degilim konuya cikmama ihtimali neden kaynaklanir...ben uzun sac kullaniyorum

Egemert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 05 Mayıs 2020, 16:26:32 »
Ön çizginiz garip geldi bana, sanki daha düz olabilirmiş gibi. Mevcut saç sayınız iyi zaten, ekilenler çıkarsa güzel bir sonuç olacaktır.
Ön cizgiyi benimde fikrim dahilinde belirledik duz hat istemedim alin kaslari bitisinden basladilar...benim merak ettigim konu ekilen sacin fire vermesi nelere bagli bilgisi olan varsa yardimlarini rica ederim

MURAT K.

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 05 Mayıs 2020, 16:39:14 »
Ön cizgiyi benimde fikrim dahilinde belirledik duz hat istemedim alin kaslari bitisinden basladilar...benim merak ettigim konu ekilen sacin fire vermesi nelere bagli bilgisi olan varsa yardimlarini rica ederim

Hayırlı olsun. İlk dört gün ekstra kritik. Evde kalın. Dinlenin bol bol, elinizi kafanıza götürmeyin, bir yere vurmayın başınızı ya da sürtmeyin. Fire kaybı konusunda ilk dört gün önemli yani. Sonra son yıkamanıza kadar kökler iyice yapışmış olur. Yani siz ilk günler dikkat ettiğiniz sürece eğer ekim doğru yapıldıysa fire kaybı olmaz.

Egemert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 05 Mayıs 2020, 16:53:50 »
Hayırlı olsun. İlk dört gün ekstra kritik. Evde kalın. Dinlenin bol bol, elinizi kafanıza götürmeyin, bir yere vurmayın başınızı ya da sürtmeyin. Fire kaybı konusunda ilk dört gün önemli yani. Sonra son yıkamanıza kadar kökler iyice yapışmış olur. Yani siz ilk günler dikkat ettiğiniz sürece eğer ekim doğru yapıldıysa fire kaybı olmaz.
Anladim tesekkurler...ilk 1 ay dikkat edince eger kok tutunduysa saclar ilerleyen zamanlarda sok dokulme sonrasinda cikmama gibi durum olmuyor yani..yanlis ekim ile alakali 3 5 ay sonrasinda kok cikmama durumlari oluyormus sanirim ondan merak ettim

Egemert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 08 Mayıs 2020, 01:26:30 »
30.gün sok dokulme hizlandi.Acikcasi resimleri paylastigimda yapilan olumsuz yorumlar cok kafama takildi ekim merkezi ile bir sorun yasamadim ama yanlis yer tercihi yaptigimi dusunmeye basladim suphesiz forumda cok iyi basarili ekim yaptiran arkadaslar var benim icin onemli olan ekilen saclar cok fire vermeden ciksin yeter alin cizgisini ben boyle istedim...

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 08 Mayıs 2020, 01:58:02 »
Hayırlı olsun kardeşim güzel sık bir ekim olmuş ve donör çok çabuk toplamış olumsuz yorumlara yakma kafanı bildiğim kadarıyla her ekimde muhakkak olur fire şu ekimde %10-15 fire seni çok etkilemez bence güzel olacak moralini yüksek tut

Egemert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 08 Mayıs 2020, 03:33:08 »
Hayırlı olsun kardeşim güzel sık bir ekim olmuş ve donör çok çabuk toplamış olumsuz yorumlara yakma kafanı bildiğim kadarıyla her ekimde muhakkak olur fire şu ekimde %10-15 fire seni çok etkilemez bence güzel olacak moralini yüksek tut
Tesekkur ederim hayirlisi insallah

Egemert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 18 Mayıs 2020, 01:39:53 »
S.a 38.gün oldu şok dökülme sanırim bitmek uzere ekim öncesi saçimda zayifladi seyreldi şok dokulme surecinde normal sanirim hairforte kullaniyorum sabah aksam..Hintell özellikle yorumunu merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim sürec nasil bir sorun gorunuyormu?

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 18 Mayıs 2020, 01:54:23 »
S.a 38.gün oldu şok dökülme sanırim bitmek uzere ekim öncesi saçimda zayifladi seyreldi şok dokulme surecinde normal sanirim hairforte kullaniyorum sabah aksam..Hintell özellikle yorumunu merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim sürec nasil bir sorun gorunuyormu?

Olması gerektiği gibi sürecin gayet sağlıklı ilerliyor şok dökülme daha bitmemiş devam ediyor kendi saçların 90.günde toparlar merak etme sonucun iyi olur umarım hayırlı olsun

Egemert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 22 Mayıs 2020, 03:53:25 »
43. Gün şok dökülme bitti sanirim yikamalarda sac teli tek tük geliyor yada gelmiyor...diperden sac cikmaya basladi dokulurmu bilmiyorum...

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 22 Mayıs 2020, 15:03:07 »
Sürecin normal seyrinde devam kurcalama saçlarını çıkışlar başlamaz bu süreçte onlar kırılan saçlardır batanlar daha şok dökülmen bitmemiş
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2020, 15:09:20 Gönderen: LaTenT »

Egemert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 04 Haziran 2020, 17:26:33 »
60.gün

Egemert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 04 Haziran 2020, 17:29:00 »