Gönderen Konu: Finasterid in yan etkisi ne zaman geçer!?!!  (Okunma sayısı 4324 defa)

Muhib

• Full Member
Finasterid in yan etkisi ne zaman geçer!?!!
« : 04 Mayıs 2020, 01:06:42 »
Toplam 35 gün kullandım.. aklınıza gelen tüm yan etkileri gördüm..ama özellikle son gün gördüm.. ve bıraktım.. yaklaşık 40 gün oldu.. hala düzelme yok.. ayrıca depresif ruh hali hat safhada devam ediyor..
Tecrübesi olanlar beni aydınlatırsa sevinirim.. bu korona yüzünden doktora da gidemiyorum..

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid in yan etkisi ne zaman geçer!?!!
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2020, 02:07:21 »
https://www.baldingbeards.com/finasteride-reduce-side-effects/

umarım bi yardımı olur.

bir göz gezdirdim denemeye değer şeyler var

geçmiş olsun umarım sağlığına kavuşursun bir an önce.

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2020, 02:33:55 »
Zaten ilacı kullanmadığın için vücut kendini hızlıca yeniliyecek kullandığın sürece çalışabilen bi ilaç tedavi edici değil yani bu arada testesteron salınımını arttırmak sorununu çözemene yardim edecektir testesteronu nasıl arttıracağını araştırabilirsin en sağlıklı ve kesin yolu ağırlık sporları kas kütlesi kazanıp yağ oranını düşüreceksin evde olduğun için vücut ağırlığın ile çalışmaya başlayabilirsin çinko testesteronun östrojene dönüşmesi için gereken enzimi bloke ediyormuş çinko alabilirsin. Endişelenme ilaçtan göreceğin zarar 1 ise bu piskolojinin getireceği zarar yüz katıdır 40 günde uyuşturucu dahi kullansan geri dönülemez zarar veremez. Sağlıklı beslen spor yap testoyu arttırmaya çalış. Geçmiş olsun
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2020, 03:12:17 »
Zaten ilacı kullanmadığın için vücut kendini hızlıca yeniliyecek kullandığın sürece çalışabilen bi ilaç tedavi edici değil yani bu arada testesteron salınımını arttırmak sorununu çözemene yardim edecektir testesteronu nasıl arttıracağını araştırabilirsin en sağlıklı ve kesin yolu ağırlık sporları kas kütlesi kazanıp yağ oranını düşüreceksin evde olduğun için vücut ağırlığın ile çalışmaya başlayabilirsin çinko testesteronun östrojene dönüşmesi için gereken enzimi bloke ediyormuş çinko alabilirsin. Endişelenme ilaçtan göreceğin zarar 1 ise bu piskolojinin getireceği zarar yüz katıdır 40 günde uyuşturucu dahi kullansan geri dönülemez zarar veremez. Sağlıklı beslen spor yap testoyu arttırmaya çalış. Geçmiş olsun

Spor yapıyorum ne kadar sürer normale dönmem.. 15 gün sonra 2 ay olacak bırakalı..

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2020, 04:28:39 »
Yaşadığınız yanetkiler neler? Normalde 1 ayda yanetkilerin geçmesi lazım siz hangi yanetkilerden şikayet ediyorsunuz?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2020, 22:57:10 »
Başkan spor da yapıyosan creatin takviyesi alsan bi süre  dht seviyesini eskiye döndürmene yardımcı olurmu acaba creatinin dht arttırdığını iddia ediyolar ama nasıl oljr acava gerçi sorun düşük dht den mi kaynaklanıyo oda net değil

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2020, 03:00:24 »
Spor yapıyorum ne kadar sürer normale dönmem.. 15 gün sonra 2 ay olacak bırakalı..
Yapma yav. Gördüğün yan etkiler neler hepsini gördüm yazmışsın büyük küçük hepsini mi yoksa  erekte falan mı olamıyorsun valla doktor yardımı almanı öneririm tahlil yaptır bakalım ney noksan ney fazla
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 08 Mayıs 2020, 13:37:51 »
Sana soğuk sıkım keçiboynuzu pekmezi ve evde squat yazıyorum. Bir de sabah akşam düşünmeyi bırakman lazım 1 ay kullanımında erkeklik bitmez endişelenme

tudors

• Full Member
« Yanıtla #8 : 08 Mayıs 2020, 21:04:58 »
squatta bel fıtığı yapıyor dikkat etmek lazım.
finasteridden yanetki görüp bıraktığı halde geçmediğini söyleyen bir sürü konu başlığı olmaya başladı forumda dikkat etmek lazım.

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2020, 02:27:47 »
Sporu çok artırdım.. 2 saate yakın yapıyorum.. evde olduğu kadarıyla antronürüm bir plan çizdi.. zorlayabildiğin kadar zorla dedim.. 1 haftadır çok yoğun çalışıyorum.. testis ağrısı azaldı bu süreçte.. umarım diğerleri de geçer..

Keçiboynuzu pekmezinin ne gibi özelliği var? Birde nasıl alacam?  Normal pekmez olmaz mi?

Bi arkadaş eczaneden prengyl al kalçadan vurdur 2-3 saatte kendine gelirsin dedi. Ancak kafama göre iş yapmak istemiyorum.. bununla ilgili bilgisi olan var mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Mayıs 2020, 02:58:26 »
Yakında normale dönersin tavsiyem

B12 D3 vitamini al.

Ve kafana takma

33 gün ciddi bir durum yaratmaz yan etki alan kişi için
Global Moderator

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 09 Mayıs 2020, 07:13:31 »
Yakında normale dönersin tavsiyem

B12 D3 vitamini al.

Ve kafana takma

33 gün ciddi bir durum yaratmaz yan etki alan kişi için
hintel ustam fin in yaninda yardımcı olarak l arginine devam mi ediyorsun değişiklik yaptın mi ?

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 09 Mayıs 2020, 10:00:18 »
Sporu çok artırdım.. 2 saate yakın yapıyorum.. evde olduğu kadarıyla antronürüm bir plan çizdi.. zorlayabildiğin kadar zorla dedim.. 1 haftadır çok yoğun çalışıyorum.. testis ağrısı azaldı bu süreçte.. umarım diğerleri de geçer..

Keçiboynuzu pekmezinin ne gibi özelliği var? Birde nasıl alacam?  Normal pekmez olmaz mi?

Bi arkadaş eczaneden prengyl al kalçadan vurdur 2-3 saatte kendine gelirsin dedi. Ancak kafama göre iş yapmak istemiyorum.. bununla ilgili bilgisi olan var mi?
afrodizyak, olmaz

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #13 : 29 Mayıs 2020, 03:15:53 »
Yan etki çekip sıkıntı çekenler için son durumu yazmak istiyorum

Spor (özellikle bacak antrenmanı) ve sağlıklı beslenme sonucunda yan etkilerin pek çoğu gittikçe azaldı ve bazıları geçti..
sadece Boy ve kalınlıkta problem devam ediyor.. umarım oda geçer.. ilacın ilk tesirindeki gibi değil.. ama ilaç öncesi gibi de değil.. muhtemelen bir süre sonra oda geçecektir..

En önemlisi stresim azaldı..Ve sürekli ölüm hissinden kurtuldum..  stres yönetimi yapamayacak arkadaşlar bu ilaca hiç başlamasın.. çok yıpratıyor çünkü..

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Aralık 2023, 13:25:37 »
Yan etki çekip sıkıntı çekenler için son durumu yazmak istiyorum

Spor (özellikle bacak antrenmanı) ve sağlıklı beslenme sonucunda yan etkilerin pek çoğu gittikçe azaldı ve bazıları geçti..
sadece Boy ve kalınlıkta problem devam ediyor.. umarım oda geçer.. ilacın ilk tesirindeki gibi değil.. ama ilaç öncesi gibi de değil.. muhtemelen bir süre sonra oda geçecektir..

En önemlisi stresim azaldı..Ve sürekli ölüm hissinden kurtuldum..  stres yönetimi yapamayacak arkadaşlar bu ilaca hiç başlamasın.. çok yıpratıyor çünkü..

Boy ve kalinlik derken penisten mi bahsediyorsunuz hocam ? Ilac bunlari etkiliyor mu gercekten ?

Facebook Twitter Instagram