Gönderen Konu: Arkadaşlar saçlarımı değerlendır mısınız (özellikle hintel hocam )  (Okunma sayısı 3187 defa)

Pasa0606

• Yeni üye
  • *
Dinodin reisin damarina fena basmislar hic bu kadar sinirli gormemistim :D

Ben esprı yaptıklarını düşünüyorum arkadaşların yok esprı degılse de benı mazur gormelerını ısterdım.. bır haftadır sıteyı takıp edıyorum ve hıntel hoca bırcok saç ekımıne yorum yapmış ve görüşlerine saygı duyulmuş ben de o yüzden ona ozellıkle sordum  hıc kımsenın yorumuna saygısızlık etmem aksıne kızan arkadaşlar onerı de bulunurlarsa daha memnun olurum

Pasa0606

• Yeni üye
  • *
Adam Moderatör hemde Global... bu yüzden  mavi kutucuklar olabilir mi acaba?

Samımıyetle söylüyorum su yaZınızdan sonra moderatör olduğunu fark ettim ve yandakı kutucukların renklerını sımdı gördüm 🙂🙂 sormamdakı tek amaç herkese tavsıye ve uyarıda bulunmuş bu bır ınsanın yaptıracağı operasyon öncesi vey sonrası ıcın bence onemlı bır etken

geronimo

• Full Member
Ben esprı yaptıklarını düşünüyorum arkadaşların yok esprı degılse de benı mazur gormelerını ısterdım.. bır haftadır sıteyı takıp edıyorum ve hıntel hoca bırcok saç ekımıne yorum yapmış ve görüşlerine saygı duyulmuş ben de o yüzden ona ozellıkle sordum  hıc kımsenın yorumuna saygısızlık etmem aksıne kızan arkadaşlar onerı de bulunurlarsa daha memnun olurum
Yok hocam saka yapiyordur simdiye kadarki yazdiklarini degerlendirirsek ki yorumlari hosuma gider dinodin in boyle seyleri sorun edecegini sanmiyorum tarzi biraz farklidir  ;D ;D

Siddhartha

• Hero Member
Samımıyetle söylüyorum su yaZınızdan sonra moderatör olduğunu fark ettim ve yandakı kutucukların renklerını sımdı gördüm 🙂🙂 sormamdakı tek amaç herkese tavsıye ve uyarıda bulunmuş bu bır ınsanın yaptıracağı operasyon öncesi vey sonrası ıcın bence onemlı bır etken

Bende simdi o kutucuklari farkettim:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Vallah canım !
Ben biraz farklı yaklaşmak istedim konuya. O kadar eminim ki sana tavsiye etmesem bile benden bin kat iyi ve sağlıklı yorumlar gelmesinden.
Sana gerçek tavsiyeler gelmeden önce ortamı ısıtayım dedim.

Aklıma takılan tek şey o mavi kutucuklar🤔 SLOOCER ne kadar haklı acaba
Belki başka manası vardır

Pasa0606

• Yeni üye
  • *
Vallah canım !
Ben biraz farklı yaklaşmak istedim konuya. O kadar eminim ki sana tavsiye etmesem bile benden bin kat iyi ve sağlıklı yorumlar gelmesinden.

Hocam gayet ıyı ısıttınız sizlerden de yorum alırsam sevınırım 🙂🙂
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2020, 00:57:56 Gönderen: Pasa0606 »

Pasa0606

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar benım konu bambaşka yerlere gitti 🙂🙂 degerlı yorumlarınızı eksık etmeyin lütfen.. her bırınızın  goruslerı, tavsiyeleri ve uyarıları onemlı bızler için, belkı ufacık bir uyarı veya tavsiyeniz  bakış açımızdaki görüşe farklılık katabilir

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
Birbirinden tecrübeli bu işin kitabını yazmış olan forum üyelerimiz var Hintellin yanında onlarında yorum yapması doğru olucaktır

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!

dinodin11 saç ekim kitabını  yazmış  biri  olarak  yorum yap arkadasa ☺

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vallah canım !

Mavi kutuların anlamı var subliminet mesaj... tabi anlayana... sen çöZersin şifreyi dinodinim ... düşün biraz

Pasa0606

• Yeni üye
  • *

Yükleniyor dıye düşünüyorum ama 🤔

Pasa0606

• Yeni üye
  • *
Güncel

Siddhartha

• Hero Member
Hocam senin kafa tam ekimlik 10 numara aciklik, istah kabartiyor:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Pasa0606

• Yeni üye
  • *
Hocam senin kafa tam ekimlik 10 numara aciklik, istah kabartiyor:)

Bana bunlarla gelın 🙂🙂

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Söyleyin ona saçların tepe ortası gayet iyi durumda
Söyleyin ona vertex için finans düşünsün
Ekim yapmayı kesin düşünüyorsa söyleyin ki 4.000 greft aşmasın 2.000 greft öne 2.000 greft vertex'e
Bir sene sonra
1.000 greft ön ve orta 1.000 greft ise vertex'e
Söyleyin ki ekimden 6 ay önce finans kullansın
Donör alanının güzel olduğunu söyleyin
İki ekimi rahat kaldırır deyin.
Ona geçmiş olsun ve selamlar olsun mesajımı iletin. Gönlü temiz bir arkadaş edası taşıdığını ilave edin.

Facebook Twitter Instagram