Gönderen Konu: Bu saç adam olur mu?  (Okunma sayısı 4407 defa)

gizlicokgizli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saç adam olur mu?
« : 23 Ocak 2017, 16:26:34 »
Merhaba,

Uzun süredir saç ektirmeyi düşünüyorum ama kafama takılan bazı noktalar var. Sizce bendeki donörden kaç greft çıkar? Seyrelmiş olan tepeyi ve açık olan yanları kapatmaya yeter mi? Alnım da geniş maalesef...
Babamda da aynı tipte dökülme mevcuttu, yani saçlarım daha da gidecek diye düşünüyorum. Mevcut olanlar dökülmesi ve önlere ekilecek olanların kalması nedeniyle berbat bir görüntü oluşmasından korkuyorum.

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu saç adam olur mu?
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2017, 18:01:58 »
Dønor guzel gørunuyor saglam ellerde adam olur bence :)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2017, 03:35:05 »
Yaş kaç hocam

gizlicokgizli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2017, 11:57:56 »

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2017, 16:59:43 »
ilk fotoyu yukardan foto sandım diyorum bu adam bu saçı nasıl taramışta böyle yapıyor. niye olmasın kardeşim ama finas kullanman lazım diğer saçlarda dökülebilir. ama sen nw7 olmazsın bence 32,5ta üstte az çok saçın var nw5-6 arası bi yerde bitersin o yüzden ektirebilirsin. babanın saçları nasıl dökülmüş sor.
mesela benim babam 23-24 yaşında şakaklar tamamen gitmiş ortada saçı kalmış. 40 yaşında falan arka iyice açılmış. şuan nw5 nw6 arasında geziyor. üstte çok az saçı var.
ben 20 yaşındayım finas kullanıcam yan etki görene kadar. 25-30 arasında duruma göre ektiricem ve finasa devam edicem.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2017, 17:07:25 »
Benim sac dokulme tipimin aynisi diyebiliri kardesim benimde alnim acik hangi ekimciye gittiysem ekim olur guzel sonuclar olur hemde dediler hic sorun yok senin saclarda. kaliteli bir ekim yapanlari tercih edersen muazzam sonuclar alirsin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Ocak 2017, 17:12:45 »
Olur kardesim hemde çok güzel olur yeterki doktorunu dogru seç
Global Moderator

gizlicokgizli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Ocak 2017, 19:36:57 »
Yanıtlar için teşekkürler.
Finas kullanmak istemiyorum açıkçası. Aynı şey değil ama biyotin daha iyi olur benim genel sağlığım açısından.

Bütçem 3-5 bin TL arası. Önerebileceğiniz bir yer var mı?

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Ocak 2017, 22:07:59 »
biraz realist olmak lazım.
Bu saçın daha hiç dökülmese finas kullanma diyebiliriz. Biotinin dökülmeye etkisi olmaz(eksikliği olsa tüm saçların cılızlaşırıd.. Fakat diyelim önleri ektirdin güzel bir şekilde. Fakat arkalar döküldü ve yeterli greftin yok. Sonra yanlar açıldı nw7 oldun. Eğer hasarsız ektilerse saçlarını kazıyabilirsin.
Bilmiyorum ben 3 aydır kullanıyorum finası. internette yan etkileri okumadıkça birşey hissetmedim. 1-2 hafta önce gyno okudum bişiler hissediyorum ama emin değilim. İlk başladığımdada hissetmiştim sonra geçmişti.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Ocak 2017, 21:54:36 »
Bu saçın daha hiç dökülmese finas kullanma diyebiliriz. Biotinin dökülmeye etkisi olmaz(eksikliği olsa tüm saçların cılızlaşırıd.. Fakat diyelim önleri ektirdin güzel bir şekilde. Fakat arkalar döküldü ve yeterli greftin yok. Sonra yanlar açıldı nw7 oldun. Eğer hasarsız ektilerse saçlarını kazıyabilirsin.
Bilmiyorum ben 3 aydır kullanıyorum finası. internette yan etkileri okumadıkça birşey hissetmedim. 1-2 hafta önce gyno okudum bişiler hissediyorum ama emin değilim. İlk başladığımdada hissetmiştim sonra geçmişti.
insan piskolojisi sandıgınızdan çok güçlüdür ve bilinç altızına yerleşir  Tüm korkularınızı yaşarsınız oyüzden yan etkılerı okumayın okursanız aynısını yaşarsınız  başının agrımasından kork 1 saat sonra başın agrır  cinsel aktivite esnasında sertleşmiycegını düşün hayatta sertleşemessın bunun gıbı  piskolojık olarak kalp kırızı geçirenler bıle var hattaga ölenler
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2017, 21:56:24 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Ocak 2017, 00:23:39 »
insan piskolojisi sandıgınızdan çok güçlüdür ve bilinç altızına yerleşir  Tüm korkularınızı yaşarsınız oyüzden yan etkılerı okumayın okursanız aynısını yaşarsınız  başının agrımasından kork 1 saat sonra başın agrır  cinsel aktivite esnasında sertleşmiycegını düşün hayatta sertleşemessın bunun gıbı  piskolojık olarak kalp kırızı geçirenler bıle var hattaga ölenler

Kesinlikle haklısınız, insan psikolojisi o kadar güçlü ki piyasadaki bir çok ilacın etkisi placebo etkilerine çok yakın seviyelerde.
Ama konu vücudun en önemli hormonu olan testesteron ve 5-Alfa redüKtaz enzimleri ise şakaya gelmez. Finas yanetkilerinden ziyade DHT nin vücüddaki fonksiyonlarını incelemeniz yeterli

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Ocak 2017, 14:30:20 »

Kesinlikle haklısınız, insan psikolojisi o kadar güçlü ki piyasadaki bir çok ilacın etkisi placebo etkilerine çok yakın seviyelerde.
Ama konu vücudun en önemli hormonu olan testesteron ve 5-Alfa redüKtaz enzimleri ise şakaya gelmez. Finas yanetkilerinden ziyade DHT nin vücüddaki fonksiyonlarını incelemeniz yeterli
şimdi dhtyi komple kesmiyoruz bunu bilelim bi. vucut birşeyden az varsa onu en kritik şeylerde kullanır. biraz broscience oldu bu ama neyse

birde vikipedi ne kadar doğrudur bilemem. ergenlitekn sonra dhtnin tek başına yaptığı birşey yok.

Facebook Twitter Instagram