Gönderen Konu: 6 BİN Greft ile başarılı olunmadı Bu saçlar kurtarılır mı ?  (Okunma sayısı 5473 defa)

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
Açıkçası şuan istanbuldayım hlc Ankara’da sanırım bu peruktan tekniğini hlc mi yapıyor ?

Sakallarım baya gür ve kalın kaba sakal dediğimiz formda :) 2000 alsalar yok demem.

İstanbulda peruktan tekniği kullanan var mı ? Asmed e geçen yıl resim göndermiştim saçların çok incelediğini ve 3 ay proscat kullanmamı ilettiler sonra tekrar değerlendireceklerdi.

Serkan aygın ise ekim zor olacağı ama kötü görüntüyü kapatacağını söyledi.
Hocam bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim

benim kafa tipine çok benziyor saçlar vs. bu bildiğimiz HLC dimi?

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
benim kafa tipine çok benziyor saçlar vs. bu bildiğimiz HLC dimi?
Evet hocam bende çok benzettim bu şekilde bir ekim sizi gayet mutlu eder diye düşünüyorum

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet hocam bende çok benzettim bu şekilde bir ekim sizi gayet mutlu eder diye düşünüyorum

Hemde nasıl mutlu eder :)
Hlc tahminen ne kadar fiyat çıkarır 3000 greft e ? Bir mail atayım tek dezavantajı Ankara’da olması.

Serkan aygın a şu yönden tereddüt ediyorum ekipler çok farklı

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
Hemde nasıl mutlu eder :)
Hlc tahminen ne kadar fiyat çıkarır 3000 greft e ? Bir mail atayım tek dezavantajı Ankara’da olması.

Serkan aygın a şu yönden tereddüt ediyorum ekipler çok farklı
Sizin bütçenizi bilmiyorum ama ekimleri yüksek fiyatlı en düşük ücret greft başı 1.5 euro onun içinde beklemeniz gerekiyor.En azından bir görüşüp fikir alın derim.

Ercan1907

• Sr. Member
İyi araştır doğru karar verin ense sınırlı tek atık şık kursun tabiri yerinde ise

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizin bütçenizi bilmiyorum ama ekimleri yüksek fiyatlı en düşük ücret greft başı 1.5 euro onun içinde beklemeniz gerekiyor.En azından bir görüşüp fikir alın derim.

Bir mail atayım bakalım ne cevap dönecekler.
Serkan aygın da karar kılacağım gibi görünüyor. Asuman Hanıma da mail atsam mı bilemedim.

Arenamed e mail attım direk 4000 greft çıkarırız dedi serkan aygın 2500 + 800 sakal dedi anca bu kadar çıkarırım dedi.

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İyi araştır doğru karar verin ense sınırlı tek atık şık kursun tabiri yerinde ise

valla tek kurşun var doğru diyorsun 3. şans artık kalmıyor :( 15 K bütçe var hocam

hako1986

• Jr. Member
  • **
Benim anlamadığım doktorlar ilk önce Finasterid kullan öyle gel diyor. 3-6 ay  ne kadarsa artik. Finasterid ne kadar saçları kalinlastiriyor. Hele de dönör bölgesini. Ondan sonra bırakıyor genelde herkes.

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan aygın ve Asuman hair arasında kaldım.

Dhi olduğu için Serkan Aygın mı tercih etsem ? Ne zor iş bu ya 

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
Serkan aygın ve Asuman hair arasında kaldım.

Dhi olduğu için Serkan Aygın mı tercih etsem ? Ne zor iş bu ya
Ekim konusunda bilgi seviyem çok olmamakla beraber dhi yerine fue yöntemi yapılan ekimlerin başarı oranın daha fazla olduğunu gördüm forumda hocam serkan aygın tercih edecekseniz dhi seçmemenizi tavsiye ederim ama son karar sizin tabi.

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim konusunda bilgi seviyem çok olmamakla beraber dhi yerine fue yöntemi yapılan ekimlerin başarı oranın daha fazla olduğunu gördüm forumda hocam serkan aygın tercih edecekseniz dhi seçmemenizi tavsiye ederim ama son karar sizin tabi.

Açıkcası Serkan Aygın a karar verirsem ona bırakacağım hangi yöntem olup olmayacağına o karar versin. Ve son şansım olduğunu özellikle bastıra bastıra söyleyeceğim

Facebook Twitter Instagram