Gönderen Konu: 6 BİN Greft ile başarılı olunmadı Bu saçlar kurtarılır mı ?  (Okunma sayısı 5470 defa)

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar Geçen yıl ekim yaptıramadım daha doğrusu vakit bulamadım bu iş emek istiyor.

Şuan saçlarımın son halini paylaşıyorum, 10-15 k arası bütçem var sizce kim gitmeliyim ?

Serkan Aygın ile görüşmüştüm gördüğünde zor bir ekim olacak dedi, Asuman Hanım için ne düşünüyorsunuz ? 

Serkan Hoca 2500 arka saçlardan 700-800 de sakaldan çıkarırız 3200-3300 olur dedi, kötü görüntüyü kapatırım ama arka açıklığı kapatamayabiliriz dedi. 

sakallarım çok gür ve sık belki onu 1000-1200 e kadar alınmasını zorlatırım.

bu arada ek takviye alsam mı?

emekli kel

• Hero Member
 sakaldan 2binde aldıran var sakallar kalın 2lik sayın diyorlar.6 ay finasterid iç donoru guclendir asumanla gorus anlat bakalım ne vaad edicek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Bütçeniz kısıtlı olmasa listenize HLC'yi de ekleyin derdim. Sakal destekli ekim ve manuel alım artı perkutan ekimi bence sizin için en doğru tercih olacaktır. Forumda sakal destekli en başarılı ekim yaptıklarını söyleyebilirim. Donörü en başarılı kullanan merkezde Asmed ama bence sizin ekiminize sakal desteği de gerekli. Asmed sakaldan alım yapmıyor. Saçlarınızın yönleri de doğal değil gerçekten zor bir ekim olacak. Yani bence bütçesine bakmadan kendinizi hazır edip kaliteli bir merkezde ekim yaptırın derim. Bu arada Serkan Aygın ve Asuman Hanımın da ekimleri oldukça başarılı. Yanlış anlaşılma olmasın ama sizin durumunuz biraz daha hassas. Bu arada Serkan Aygın'da sakal destekli ekim yapıyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Açıkçası şuan istanbuldayım hlc Ankara’da sanırım bu peruktan tekniğini hlc mi yapıyor ?

Sakallarım baya gür ve kalın kaba sakal dediğimiz formda :) 2000 alsalar yok demem.

İstanbulda peruktan tekniği kullanan var mı ? Asmed e geçen yıl resim göndermiştim saçların çok incelediğini ve 3 ay proscat kullanmamı ilettiler sonra tekrar değerlendireceklerdi.

Serkan aygın ise ekim zor olacağı ama kötü görüntüyü kapatacağını söyledi.

Bütçeniz kısıtlı olmasa listenize HLC'yi de ekleyin derdim. Sakal destekli ekim ve manuel alım artı perkutan ekimi bence sizin için en doğru tercih olacaktır. Forumda sakal destekli en başarılı ekim yaptıklarını söyleyebilirim. Donörü en başarılı kullanan merkezde Asmed ama bence sizin ekiminize sakal desteği de gerekli. Asmed sakaldan alım yapmıyor. Saçlarınızın yönleri de doğal değil gerçekten zor bir ekim olacak. Yani bence bütçesine bakmadan kendinizi hazır edip kaliteli bir merkezde ekim yaptırın derim. Bu arada Serkan Aygın ve Asuman Hanımın da ekimleri oldukça başarılı. Yanlış anlaşılma olmasın ama sizin durumunuz biraz daha hassas. Bu arada Serkan Aygın'da sakal destekli ekim yapıyor.

Lauri

• Hero Member
Asuman hanım da sakal desteği alıyor gerekiyorsa. Ama forumda hiç sakal destekli ekim konusu yok. 1 konu var, o da paylaşıma devam edilmemiş.

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Asuman hanım da sakal desteği alıyor gerekiyorsa. Ama forumda hiç sakal destekli ekim konusu yok. 1 konu var, o da paylaşıma devam edilmemiş.

Valla ekimlerine baktım minoxil kullandırıyor. Acaba bundan dolayı mı böyle hızlı etki ediyor 2 yıl geçmiş bir ekimi var mıdır onlara bakmak lazım

Serkan aygın da güzel sonuçları var gibi

emekli kel

• Hero Member
 minoxidilde kahraman asumanın ekimlerinde
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Açıkçası şuan istanbuldayım hlc Ankara’da sanırım bu peruktan tekniğini hlc mi yapıyor ?

Sakallarım baya gür ve kalın kaba sakal dediğimiz formda :) 2000 alsalar yok demem.

İstanbulda peruktan tekniği kullanan var mı ? Asmed e geçen yıl resim göndermiştim saçların çok incelediğini ve 3 ay proscat kullanmamı ilettiler sonra tekrar değerlendireceklerdi.

Serkan aygın ise ekim zor olacağı ama kötü görüntüyü kapatacağını söyledi.

İlla ki perkutan ekim olmasına gerek yok ben sakal destekli manuel alım ve başarı oranı yüksek olduğu için perkutan vurgusunu yapmıştım. Siz ekim yaptıracaksanız ve bütçeniz varsa şehirlere takılmayın derim bence. 15 k bütçeye göre hareket ediyorsanız zaten HLC'de, Asmed'de ekim yaptırmanız zor. Serkan Aygın ve Asuman Hanım üzerinden devam edin derim. Ben yerinizde olsam bütçemi ayarlayıp en iyi merkezlerde son şansımı kullanırdım. Tabi hayat sizin, forumda her türlü bilgi de mevcut araştırın derim...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
 pahalı eken yerlerin zaten normal fiyata eken yerlerden farkını gormedim

Mehmet64

• Full Member
Saçlar konunun ilk fotosuna göre de gerilemiş 1 yılda anlamadım gerçekten her gün geriliyor.Burdaki sıkıntı ne gerçekten garip bı durum.Ekiminize baktım alımda güvenli bölgenin dışına çıkılmış fakat bu kadar etki edemez imkanı yok,sadece enseden alınanlar bile kalsa güzel bı goruntu kalırdı.Ailenizde kellik durumu olan kişilerin dönor bölgelerine dikkat ettiniz mi onların donor bolgesinde seyrelme, dökülme var mı ?
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar konunun ilk fotosuna göre de gerilemiş 1 yılda anlamadım gerçekten her gün geriliyor.Burdaki sıkıntı ne gerçekten garip bı durum.Ekiminize baktım alımda güvenli bölgenin dışına çıkılmış fakat bu kadar etki edemez imkanı yok,sadece enseden alınanlar bile kalsa güzel bı goruntu kalırdı.Ailenizde kellik durumu olan kişilerin dönor bölgelerine dikkat ettiniz mi onların donor bolgesinde seyrelme, dökülme var mı ?

Sanırım bu tepede kalanlar ekim mevcut saçlarım döküldü böyle birşey çıktı ortaya yada bambaşka birşey oldu bilemedim. ekim merkezinde ekim yapan kızları hatırlıyorum biri daha yeniydi sanırım ilk greft yerleştirme işini bende denemişti.

ve aynı ekip 3 ekime yetişmeye çalışıyordu adi herifler.

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar sizce Serkan Aygın m yoksa Asuman Hanım mı?
bu saçı sizce hangisi kurtarabilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar sizce Serkan Aygın m yoksa Asuman Hanım mı?
bu saçı sizce hangisi kurtarabilir.

Buna sen karar vereceksin iki merkezde başarılı
Global Moderator

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Buna sen karar vereceksin iki merkezde başarılı

Üstat gönülden DHİ olduğu için Serkan aygın geçiyor ama onunda ekibi çok,  iyisine denk gelmekde önemli, asuman hanımın avantajı bazı işlemleri kendisi yapıyormuş ama fiyatları serkan beye göre fazla

Facebook Twitter Instagram