Gönderen Konu: 6 BİN Greft ile başarılı olunmadı Bu saçlar kurtarılır mı ?  (Okunma sayısı 5475 defa)

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
çıkan saçların baya ince once onları güçlendır bıraz da donör bölgenı 2500 greftlik bır hakkın daha var ama manuel alım yaptırsan çok daha ıyı olur

Proscar mı (1/4)  yoksa xpecia mı kullanayım yoka beraber mi kullanayım. ilk saç ektirdiğimde beraber kullanıyordum ve çok memnundum olmadı tekrar başlayayım.

10-15 bin tl bütçem var hangi doktorlar bu aralıkta acaba bilginiz var mı

phantom

• Hero Member
Sıklaştırma işi özellikle daha önce bir ekim yaptırmışsanız ki siz yaptırmışsınız bu durumda sizi zor bir ekim bekliyor demektir çünkü ilk ekimden sonra kalan skar dokusu ekimin başarısını zorlaştırır .Benim size tavsiyem bu durumda özellikle sıklaştırma ekimlerinde başarı oranı yüksek bir ekim merkezini tercih edin mutlaka.

Karakutu

• Hero Member
Dostum Koray hoca sana ekimi kabul etmez bütçen yetse dahi, çünkü homojen bir alım olmamış ilk ekimde, moralini bozmak icin demiyorum. Ama yinede internet sayfasından resimlerini gönder bir iki hafta içinde cevap verirler. 

Bütçene göre Serkan Aygın veya Antalya Tetik cifti. Ankara Şahin Çelik. Araştır bu üçünü. Biraz yükseltirsen bütçeyi hlc veya  Kaan Pekiner.

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sıklaştırma işi özellikle daha önce bir ekim yaptırmışsanız ki siz yaptırmışsınız bu durumda sizi zor bir ekim bekliyor demektir çünkü ilk ekimden sonra kalan skar dokusu ekimin başarısını zorlaştırır .Benim size tavsiyem bu durumda özellikle sıklaştırma ekimlerinde başarı oranı yüksek bir ekim merkezini tercih edin mutlaka.

Sıkılaştırma konusunda bildiğiniz önerebileceğiniz bir yer var mıdır ?

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Anladım üstat peki kurtarılma şansı var mıdır ?
Serkan Aygın sanırım DHI dedikleri yöntem ile ekiyor galiba. diğerlerini de araştırayım.
Yok est. zaten kabul ediyorum ilk ekimde resmen çöp oldu saçlar keşke ektirmeseydim de öyle kalsaydı dediğim oluyor. Koray hoca kabul eder mi bilmiyorum ama ben en azından güzel bir görüntü yakalasam yeter.

Dostum Koray hoca sana ekimi kabul etmez bütçen yetse dahi, çünkü homojen bir alım olmamış ilk ekimde, moralini bozmak icin demiyorum. Ama yinede internet sayfasından resimlerini gönder bir iki hafta içinde cevap verirler. 

Bütçene göre Serkan Aygın veya Antalya Tetik cifti. Ankara Şahin Çelik. Araştır bu üçünü. Biraz yükseltirsen bütçeyi hlc veya  Kaan Pekiner.

Karakutu

• Hero Member
Anladım üstat peki kurtarılma şansı var mıdır ?
Serkan Aygın sanırım DHI dedikleri yöntem ile ekiyor galiba. diğerlerini de araştırayım.
Yok est. zaten kabul ediyorum ilk ekimde resmen çöp oldu saçlar keşke ektirmeseydim de öyle kalsaydı dediğim oluyor. Koray hoca kabul eder mi bilmiyorum ama ben en azından güzel bir görüntü yakalasam yeter.
Dostum bende senle aynı durumdayım araştırıyorum. İstanbulda Serkan Aygına karar verdim. Antalya olsaydı ( bana ters geliyor)Esma & Serkan Tetik çifti olurdu. Ama yinede forumda incelemeye devam et. Her ikiside Dhi ekiyor. Serkan Aygın hem fue hem dhi.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum baski gecen miktarlar koray hocanın skalasinin cok altinda.

Butcene gore

Serkan aygin
Sahin celik
Esma Serkan Tetik

Araştırabilirsin.

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şuan serkan aygın daha ılımlı geliyor aynı ilde olmamızın sebebiyle.. Hem evimin istanbulda olması kontrol ve yıkama vs işlemleri için de kolay olur.
gerçi ankara da da evim var ama şahin çelik sıklaştırmada nasıl tam emin olamadım.

Dostum baski gecen miktarlar koray hocanın skalasinin cok altinda.

Butcene gore

Serkan aygin
Sahin celik
Esma Serkan Tetik

Araştırabilirsin.

Kel123

• Hero Member
Sanırım ekimin başarısızlığından ziyade başka bir sorun olmuş. Çünkü ilk başta güzel gözüküyor ekilenler çıkmış hatta. Sonra zayıflayıp gitmiş ama

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Sanırım peoscar biotin vs bir anda kestim ondan olabilir bir de minoxil kullanıyordum onuda kesmiştim :( ondan sonra durduramadım

Sanırım ekimin başarısızlığından ziyade başka bir sorun olmuş. Çünkü ilk başta güzel gözüküyor ekilenler çıkmış hatta. Sonra zayıflayıp gitmiş ama

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sanırım peoscar biotin vs bir anda kestim ondan olabilir bir de minoxil kullanıyordum onuda kesmiştim :( ondan sonra durduramadım

Ilaclari nekadar kullandınız ?

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum bende senle aynı durumdayım araştırıyorum. İstanbulda Serkan Aygına karar verdim. Antalya olsaydı ( bana ters geliyor)Esma & Serkan Tetik çifti olurdu. Ama yinede forumda incelemeye devam et. Her ikiside Dhi ekiyor. Serkan Aygın hem fue hem dhi.

Resimleri ve durumumu anlatır şekilde
Koray Hocaya
Arenamed
ve serkan aygına mail attım bakalım hangisi ne şekilde dönecek arenamed konusunda fikriniz var mıdır ?

hlc veya  Kaan Pekiner çok pahalı mıdır ? veya kalite olarak nasıllar acaba

Karakutu

• Hero Member
Resimleri ve durumumu anlatır şekilde
Koray Hocaya
Arenamed
ve serkan aygına mail attım bakalım hangisi ne şekilde dönecek arenamed konusunda fikriniz var mıdır ?

hlc veya  Kaan Pekiner çok pahalı mıdır ? veya kalite olarak nasıllar acaba
Aranemed in ekim sonuçları başarılı ne ekerlerse çıkıyor ama donör bölgeyi baya hırpalıyorlar bazen toparlanması ayları buluyor forumdan inceleyebilirsin.

HLC tam emin değilim ama greft başı 2,5€
Hakan Pekinerin fiyatı nasıl bilmiyorum. Forumda Hintell in güncel fiyatlar bölümüne  bir gözat istersen.

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Aynen dediğin gibi koray hoca kabul etmedi daha doğrusu saçlar incelmiş 3 ay finasterid kullan dedi o zaman tekrar değerlendirelim dedi.

21 mayıs serkan aygına randevu aldım gidip görüşeceğim DHI Tekniği için umarım kurtarabilir yoksa proteze kaldık..

Facebook Twitter Instagram