Gönderen Konu: Aziz Aksoz ve Koray Erdogan  (Okunma sayısı 6197 defa)

Aslan94

• Yeni üye
  • *
Aziz Aksoz ve Koray Erdogan
« : 30 Nisan 2020, 00:49:01 »
Öncelikle herkese merhabalar,

Kendimden biraz bahsedim, 26 yasindayim Belcika da yaşıyorum ve bundan yaklaşık 4 yıl once saçlarım da hafif açılmalar oluşmaya baslamisti özellikle yan taraflarda ve durum beni rahatsız ediyordu ve bundan 3 yıl once Belcika da bir sac ekimi operasyonu gecirdim 750 Kraft konuşuldu ama ekim 900 civarı gerçekleşmiştir.

Sonuclardan hiç memnun kalmamistim ama idare de ediyordum, asiri derecede acillik olmadıgı icin ama zaman geçtikçe saçlarım ortadan da seyrelmeye başladı on bölgeden arka bölgeye doğru ve özellikle isiginin altında durduğum zaman çok net gorunuyor, yeni bir sac ekimi operasyonu yaptırmak istiyorum ve 2 doktor arasinda kalmış durumdayım ve sizden bilgi almak istiyorum bu konu hakkında..

Doktor Koray Erdogan ile iletişime gecmistim yaptirmis oldugum operasyondan sonra bana yeni bir ekim icin erken olduğunu söylemişti ve daha sonra da bir turlu fırsatım olmamisti kendilerine geri dönüş yapmaya islerimden dolayı çok da iyi yardimci olmuşlarda ve uzaktan da olsa ilgilenmişlerdi sagolsunlar.

ve bundan bir kac gun once Doktor Aziz Aksoz ile iletişime geçtim Ersin Korkut un saclarını ektiğini öğrendikten sonra. Organik sac ekimi yaptiklarini söylediler ve karin bölgesinden yağ alıp kafa derisine injekte edildiğini ve dünyadaki en basarili yöntemin bu oldugunu söylediler ve basari oranı 95% kadar yüksekmiş

suan çok kararsız kaldım sizce ne yapmalıyım acikcasi icimden gecen Koray Erdogan yaptigi isleri takip ediyorum ve inanılmaz sonuclar elde ediyor. ama Aziz Aksoz ile iletişime geçtikten sonra onun da söyledikleri kafamı karistirdi acikcasi umut verdi ama kafam o kadar karisik ki artık hata kaldırabileceğimi zannetmiyorum 2. bir ekim icin..

simdiden col teşekkürler herkese

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Aziz Aksoz ve Koray Erdogan
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2020, 00:51:34 »
tabi ki koray erdoğan

organik saç ekimi  filan mış yok %95 daha başarılıymış yalan dolan kardeşim geç bunları ınanma :))
Global Moderator

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2020, 00:53:39 »
Koray erdoğan bu işin kitabını yazandır

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2020, 01:13:42 »
Aziz Aksoz ve Koray Erdogan  ismini  yan yana yazman dan şunu  anladım kardeşim  sen  saç ekim  hakında hiç bilgin yok sosyal  medya  tv  gördüğün  şeyler  inanmışin    hic birşey  göründüğü  gibi  değil  bu saç ekim sektöründe malesef   sac ekim hata kabul etmez   koray erdoğan  dünya  çapında   tanınan  bir dr  .. .  Forum  takıl  aylarca  takip et konuları    inceleyin  ona  karar verin  saç ekim  acele  gelmez   

Aslan94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2020, 01:17:25 »
Kesinlikle kıyaslama yapmıyorum sadece daha once geçirmiş oldugum basarisiz bir operasyondan sonra kafam inanılmaz derecede karisik ve korkuyorum acikcasi.. ve her kafadan bir ses geliyordu en basından beri gönlümden gecen kesinlikle Koray Erdogandi..

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2020, 01:22:59 »
Koray erdoğan  saç ekim  düşünüyorsanız  kafanız rahat olsun hiç bir sıkıntı yaşamazsınız   

Aslan94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2020, 01:26:30 »
Ook tesekkur ederim, su corona dan sonra tekrar iletişime geçeceğim kendileri ile ve sonuçları kesinlikle sizlerle paylasacagim...

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2020, 01:54:18 »
koray erdoğan istanbulun sefiridir

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2020, 11:56:49 »
bak altta benim basarisiz ilk ekimden sonra ikinci ekimi koray hocaya yaptirdim ,
korkma , sen resimlerini asmede gönder , uygunsan zaten herseyi detayli planli cevap olarak alacaksin , sonra ekim gününü beklerken saclarini hangi tarafa tariyacagini düsün .

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2020, 12:42:55 »
Öncelikle herkese merhabalar,

Kendimden biraz bahsedim, 26 yasindayim Belcika da yaşıyorum ve bundan yaklaşık 4 yıl once saçlarım da hafif açılmalar oluşmaya baslamisti özellikle yan taraflarda ve durum beni rahatsız ediyordu ve bundan 3 yıl once Belcika da bir sac ekimi operasyonu gecirdim 750 Kraft konuşuldu ama ekim 900 civarı gerçekleşmiştir.

Sonuclardan hiç memnun kalmamistim ama idare de ediyordum, asiri derecede acillik olmadıgı icin ama zaman geçtikçe saçlarım ortadan da seyrelmeye başladı on bölgeden arka bölgeye doğru ve özellikle isiginin altında durduğum zaman çok net gorunuyor, yeni bir sac ekimi operasyonu yaptırmak istiyorum ve 2 doktor arasinda kalmış durumdayım ve sizden bilgi almak istiyorum bu konu hakkında..

Doktor Koray Erdogan ile iletişime gecmistim yaptirmis oldugum operasyondan sonra bana yeni bir ekim icin erken olduğunu söylemişti ve daha sonra da bir turlu fırsatım olmamisti kendilerine geri dönüş yapmaya islerimden dolayı çok da iyi yardimci olmuşlarda ve uzaktan da olsa ilgilenmişlerdi sagolsunlar.

ve bundan bir kac gun once Doktor Aziz Aksoz ile iletişime geçtim Ersin Korkut un saclarını ektiğini öğrendikten sonra. Organik sac ekimi yaptiklarini söylediler ve karin bölgesinden yağ alıp kafa derisine injekte edildiğini ve dünyadaki en basarili yöntemin bu oldugunu söylediler ve basari oranı 95% kadar yüksekmiş

suan çok kararsız kaldım sizce ne yapmalıyım acikcasi icimden gecen Koray Erdogan yaptigi isleri takip ediyorum ve inanılmaz sonuclar elde ediyor. ama Aziz Aksoz ile iletişime geçtikten sonra onun da söyledikleri kafamı karistirdi acikcasi umut verdi ama kafam o kadar karisik ki artık hata kaldırabileceğimi zannetmiyorum 2. bir ekim icin..

simdiden col teşekkürler herkese
Karın bölgesinden yağ alıp kafa derisine mi enjekte ediyorlar !!!!! Uzman oldukları alan Liposuction herhalde

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 30 Nisan 2020, 12:58:28 »
Karın bölgesinden yağ alıp kafa derisine mi enjekte ediyorlar !!!!! Uzman oldukları alan Liposuction herhalde

Tam olarak öyle operasyon öncesi de.cihantimur (uzmanlık alanı liposuction ) beş bölgesinden ufak bir yağ alma işlemi yapıp ekime renk katıyor farkındalık yaratıyor..

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 30 Nisan 2020, 19:11:49 »
 İnsanlar  araştırmaçı  olsa  kimse  saç ekim mağdur olmaz  ve  işini  doğru düzgün yapmiyan merkezler  bu piyasadan silinip  gider   sosyal  medya  tv   gördüğü şeyler  inanıyorlar hiç birşey göründüğü  gibi değil  bu piyasada     youtuberler ünlüler   gösterilen özen sana bana gostermezler    saç ekim merkezleri  bu Forumu  hiç sevmiyorlardir 😀  çünkü  burda hersey real  bu forumda  olan insanlar  şansli lar   

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 30 Nisan 2020, 19:15:22 »
İnsanlar  araştırmaçı  olsa  kimse  saç ekim mağdur olmaz  ve  işini  doğru düzgün yapmiyan merkezler  bu piyasadan silinip  gider   sosyal  medya  tv   gördüğü şeyler  inanıyorlar hiç birşey göründüğü  gibi değil  bu piyasada     youtuberler ünlüler   gösterilen özen sana bana gostermezler    saç ekim merkezleri  bu Forumu  hiç sevmiyorlardir 😀  çünkü  burda hersey real  bu forumda  olan insanlar  şansli lar

Bu iş hep böyledir... sadece ekim değil her iş boyledir ... elektrikliKutu (tv,medya) bize ne gösterirse biz onu yaşıyoruz.. araştırmak lazım her konuda...

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 30 Nisan 2020, 19:16:45 »
Tamam rica ettim sildi moderatör arkadaş ama şu kadarını söyleyeyim aziz aksoy doktor değil.
gurbetçiler özellikle dikkat etsin kanal d euro gibi gurbetçilere illegal reklamlar yapan  kanallara itibar edip kandırılmasınlar.Bu adam anlaşılan gurbetçilere kancayı takmış bir tane yılmaz erdoğanın yeğenine bakıp gaza gelmeyin.Kim bilir onun saçını ne şekilde ektiler bunlar hep oyun.

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 30 Nisan 2020, 19:19:28 »
survivorda ersin in saçı tamam görüntüyü değiştirmiş ama süper bir sonuç değil yine seyrek. adam esmer siyah saçlı olduğu için pek belli olmuyor ama dikkatli bakarsan seyrek yani ekilen yerler.

Facebook Twitter Instagram