Gönderen Konu: dr Hakan doğanay 2300 greft saç ektirdim  (Okunma sayısı 18496 defa)

osmantaner

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dr Hakan doğanay 2300 greft saç ektirdim
« : 22 Ocak 2017, 15:39:24 »

hakan doğanay a 2300 greft sac ektirdim ekimin ilk haftasındayım ekim sırasında tane tane hakan hoca tarafında ekim yapıldı greftler teker teker sayıldı her gun yıkama yapıldı 4.gunumdeyım sonuclarımı paylasagım yorumlarınızı bekliyorum

osmantaner

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: dr Hakan doğanay 2300 greft saç ektirdim
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2017, 15:41:26 »
4.gün resimlerim

osmantaner

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2017, 15:42:18 »
ense bölgesi 3. gün resim

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2017, 15:58:21 »
Ekiminiz hayırlı olsun.Umarım sonuç mutlu edici olur.
Merak ettiğim birşey var, fotoğraflarınıza baktığımda saç çiZginizde  saç dökülmesi probleminiz yokmuş gibi gördüm sadece mevcut çizgiyi aşagıya çekmemi istediğiniz ?
Birde sağ tarafınızda bir Gül mevcut, o alanda Ekim yönü vermek hayli zor gibi gözüküyor.
Sonucu merakla bekleyecegiz.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2017, 19:36:58 »
geçmiş olsun
Şu aşamada ekimle ilgili konuşulmaz ama sık bir ekim olmuş,hoş görünüyor.
Benim acımdan degerlendirecek olursam
Ektirmesende olurmuş da sizin ki biraz psikolojik takıntı oldugundan ekimi gercekleştirmişsin.
Ben böyle ekimlere zaruri ihtiyaçtan ziyade psikolojik fantezi ekimi diyorum.
Herşey gönlünce olsun

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2017, 19:54:20 »
hocam hayırlı olmasını diliyorum.bu ekimin başarısız olma ihtimali yok diye düşünüyorum. zevkler,renkler,düşünceler tartışılmaz ama şunu belirtmek istiyorum ki, sizin şu saçlarınaz sahip olmak için insanlar binlerce tl,zaman ve emek harcıyor. ekim işine hiç kalkışmasaydınız bile, forum sayfalarında fotoğrağınızı paylaştığınızda uzmanlar dahil hiç kimse -senin ekime ihtiyacın var-demezdi.. insallah dilediğin saçlara kavuşursun.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Ocak 2017, 09:55:29 »
Dostum geçmiş olsun. "Neden ektirdin, gerek yoktu" demeyeceğim, ektirmişsin artık :) Umarım güzel bir sonuç çıkar ortaya. Alımı ne ile yaptı doktor? Manual Punch mı yoksa MicroMotor mu? Çok temiz bir görüntü var donörde. Ücret ne kadar ödedin dostum?
🏇🏇

osmantaner

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Ocak 2017, 11:15:10 »
yorumlarınız için teşekürler hakan hocada ekim yapma konusunda erkekn demişti ilerde  saçlarımın dökülme ihtimali oldugunu mutlaka 2. saç ekimiine gerek olacağını belirtmişti ama ben yinede sac ekimi yaptırma konusunda ısrarlıydım 1 yıldır araştırıyordum,  sonuçunu ilerleyen aylarda paylaşacağım alım mikromotorla yapıldı ekim işini hakan hoca tek basına kedısını yaptı ücret kök başına 1 euro alındı ,baştan bana 2000 greft demişti 8 bin tl anlaşmıştık 300 euroluk ücreti almadı benden ,8 bin tl ödedim.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Ocak 2017, 12:10:48 »
Yas kacti bu arada

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Ocak 2017, 14:34:41 »
ince punch kullanmış olmalı. Donör çok çok iyi duruyor
🏇🏇

osmantaner

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Ocak 2017, 13:50:43 »
Bugün 6. gün ama kabuklarda fazla bir dökülme olmadı doktorun dediği şekilde  yıkama yapıyorum , ense çabuk iyileşti ama ensemde de bazen ağrı yanma oluyor bunun için ne yapabilrim ekim yaptıran arkadaşların nasıl önerisi olur, bu arada yaş 25 herkese bol saçlar :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Ocak 2017, 13:58:48 »
Enseye maalesef birşey yapamayacaksın, kaşıntı için zytrek tarzı alerji için kullanılan şurup alıp içebilirsin.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Ocak 2017, 15:07:10 »
25 yas icin riskli bir ekim olmus bence ama goruntu cok guzel alin cizgisi ne kadar degistryor insani gercekten ins dokulmen falan olmaz bundan sonra sunuda belirtmk istyrum 30 a kadar sabredip 30 da ekseydin keske dostum ama insan sabredimiyor iste😊

osmantaner

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Şubat 2017, 09:18:10 »
12 . gün bitti.  kabukların hepsi gitti. ama bir kaç tane kabuklarlar beraber. taç teli geldi endişelendim , hocayı aradım normal dedi yaptıran arkadaşlar da bu konuda yardımcı olabilir mi. şok dökülme başlayacak diye strese giriyorum.  ensede hiç kızarıklık kalmadı . 8)

mAk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Şubat 2017, 13:48:39 »
maşallah çok güzel görünüyor şok dökülmeden kaçış yok piskolojik olarak kendini buna hazırla şuan ben o dönemdeyim ekilenlerin çoğu döküldü ama ne kadar erken dökülürse sonuçta o kdr erken gelir 4 5 ay sonrasını düşün artık boşver bu günleri ayrıca ensedeki yanmaya yapıcak bişy yok sabret bikaç güne bişey kalmaz

Facebook Twitter Instagram