Gönderen Konu: Dr. Erkut Özdamarı nasıl bilirsiniz?  (Okunma sayısı 741 defa)

Alper25

• Jr. Member
  • **
Dr. Erkut Özdamarı nasıl bilirsiniz?
« : 28 Nisan 2020, 17:57:32 »
Arkadaşlar herkese merhaba, biraz önce saç ekim tavsiyesi ile ilgili bir konu açmıştım. Fakat bu konuda ayrıca görüşlerinize ihtiyaç duyduğumdan ve dikkat çekmesi açısından yeni konu açıyorum. Saç ekiminde Erkut Özdamarı nasıl bilirsiniz? Ben 2015 yılında kendisine ekim yaptırmıştım. O zaman çok memnun kalmıştım fakat şimdi aradan 5 sene geçti, o sebeple şu anki durumu bilemiyorum. Cevaplarınız için teşekkür ederim..

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Dr. Erkut Özdamarı nasıl bilirsiniz?
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2020, 18:11:47 »
Hiç bir bilgim yok  forum  içinde   araştır  dostum   incele   saç ekim  acele  gelmez  aylarca  forum takıl takip et   konuları ona göre  karar ver  saç ekim  basit bir cerrahi işlem degil   

Alper25

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2020, 19:45:16 »
Hiç bir bilgim yok  forum  içinde   araştır  dostum   incele   saç ekim  acele  gelmez  aylarca  forum takıl takip et   konuları ona göre  karar ver  saç ekim  basit bir cerrahi işlem degil

Evet hocam çok haklısınız ben de o sebeple burada konu açıp araştırıyorum. Aslında Erkut hocanın ekiminden memnundum dediğim gibi ama ismini ve ekimlerini burada göremeyince emin olamadım. Şu an ekim yaptırmış olsaydım kesinlikle ilk tercihim ve tavsiyem olurdu ama arada 5 yıl var..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2020, 19:51:19 »
biraz cenaze sorusu gibi olmuş :)
Global Moderator

Alper25

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2020, 14:08:22 »
biraz cenaze sorusu gibi olmuş :)

:)) Hocam sizin bir bilginiz var mı yardımcı olursanız sevinirim..

Facebook Twitter Instagram