Gönderen Konu: YAŞ 25 ÖNERİLERİNİZ EKİM-BESLENME-İLAC Mİ?  (Okunma sayısı 2116 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: YAŞ 25 ÖNERİLERİNİZ EKİM-BESLENME-İLAC Mİ?
« Yanıtla #16 : 28 Nisan 2020, 14:56:41 »
Hintell  sen.kullanmıyormusun finasteride? ☺

kullanıyorum da :) görev dağılımı yapıyorum :)
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #17 : 28 Nisan 2020, 14:58:28 »
Hintell  sor  7 senedir  kullanıyor   ☺

Berk Soylu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 28 Nisan 2020, 14:59:48 »
O ilac icin cinsellikde sorun bir de birakirsan sacinin hepsi dokulurmus duyduklarim sadece

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 28 Nisan 2020, 15:04:35 »
O ilac icin cinsellikde sorun bir de birakirsan sacinin hepsi dokulurmus duyduklarim sadece

cinsel sorunlar yaşayan nadir de olsa olabiliyor ama bırakınca saçının hepsi dökülmez yavaş yavaş eski halıne donör
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 28 Nisan 2020, 15:07:57 »
Finasterid   kullanacak olan arkadaşlar  tavsiyem   saç ekim önce   en az 6 ay kullanın sonra saç ekim düşünun  saç ekim olduktan sonra  1 yıl devam  bırakın  dünya  genelinde   en iyi  sac ekim.dr tavsiyesi dir bu ..... minoxidil  tavsiye  edilmiyor.

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #21 : 28 Nisan 2020, 15:08:31 »
Ben 1 buçuk aydır kullanıyorum ilk başlarda psikolojik yan etkileri oldu şuan hiçbir yan etkisi yok şükür

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 28 Nisan 2020, 15:08:43 »
Finasterid   kullanacak olan arkadaşlar  tavsiyem   saç ekim önce   en az 6 ay kullanın sonra saç ekim düşünun  saç ekim olduktan sonra  1 yıl devam  bırakın  dünya  genelinde   en iyi  sac ekim.dr tavsiyesi dir bu ..... minoxidil  tavsiye  edilmiyor.
+1
Global Moderator

Berk Soylu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 28 Nisan 2020, 15:09:58 »
Kullanicam temmuz gibi de ektirmeyi dusunuyorum kac mg var kullanmam icin bir de saclari geri mi getiriyor yoksa dokulmeyi önluyor mu

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 28 Nisan 2020, 15:11:24 »
İlaÇ ismi  proscar  eczane  alabilirsin  1 hap 4 bölüp  hergün bir parça iç   hap kiracağı  veya  bıçakla yardım böle bilirsin   

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 28 Nisan 2020, 15:12:30 »
Kullanicam temmuz gibi de ektirmeyi dusunuyorum kac mg var kullanmam icin bir de saclari geri mi getiriyor yoksa dokulmeyi önluyor mu

Saç çıkarmaz kafada kalan saçların beslenmesini sağlar dökülmeyi durdurur ekim yaptırınca kaliteli saçlarla yaptırırsın başarı oranın artar

Berk Soylu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 28 Nisan 2020, 15:14:35 »
Eyvallah saolasin cevaplaeriniz icin 5 bin tl ye iyi sac ekimi olur mu?Çok soru soruyorum kusura bakmayin sizi bulmusken  ;D

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 28 Nisan 2020, 15:17:37 »
Eyvallah saolasin cevaplaeriniz icin 5 bin tl ye iyi sac ekimi olur mu?Çok soru soruyorum kusura bakmayin sizi bulmusken  ;D
Fiyat konusunda bişey söylemek mümkün değil Forumda binlerce saç ekimi konusu mevcut onları inceleyip dökülme tipine benzer olan ve başarılı sonuçlanan ekim merkezleriyle iletişime geçip fiyat alabilirsin

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 28 Nisan 2020, 15:23:10 »
Bu arada    yabancı  bir saç ekim dr   tavsiyesi var  saç ekim  yaptıktan sonra  sabah aç karnına  aksam yatmadan  önce  sarmisak  yutmak çok faydalıdır sarmisak  yutamiyorsanız yoğurt  birlikte  yutabilirsiniz veya suyla  çok faydasi varmış  saç ekim  1 ay sonra 

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 28 Nisan 2020, 15:44:43 »

Dünya genelinde en iyi saç ekim doktor tavsiyesi dediğiniz hangi doktorlar mesela forumda azda olsa Koray hocaninda muttalip hocaninda rogain onerdigini gordumde o yüzden sormak istedim.yurd dışında netten araştırdığım kadariylada finasterid+ rogain oneriyor doktorlar.ayrıca finasterid kullanıp sonrasinda 1 sene sonra birakmasinin amacı nedir ekimi iyi atlatmasi icin şok dökülme vs geçtiği zaman üstüne 1 sene kullanıp birakmasi nekadar mantık li bilemedim her ilaç sureklilik gerektiriyor maalesef.

Facebook Twitter Instagram