Gönderen Konu: Estethica Ataşehir 1. Ekim 2013 2.ekim 2014  (Okunma sayısı 3296 defa)

Samast

• Yeni üye
  • *
Estethica Ataşehir 1. Ekim 2013 2.ekim 2014
« : 26 Nisan 2020, 06:18:52 »
Arkadaşlar aranızda yeniyim. Mobilden giriyorum. 2013 Ocak ayında 4300 graft 2014 ayı tam olarak hatırlamıyorum 2. Ekim sıklaştırma adı altında ekim gerçekleşti. Ekimden önceki halimi be bugünki halimi sizlere atacağım. ESTETHİCA dan uzak durmanız için.  Gün ışığında bugünkü halimi atıyorum. Konunun geri kalanında ekim ve öncesini atacağım. Sizden fikir alarak tedavi şeklinde saçlarımı geri kazanmak istiyorum. Şuan yaşım 32. Ekim yaşım 25 idi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Samast

• Yeni üye
  • *
Ynt: Estethica Ataşehir 1. Ekim 2013 2.ekim 2014
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2020, 06:28:00 »
Arkadaşlar aranızda yeniyim. Mobilden giriyorum. 2013 Ocak ayında 4300 graft 2014 ayı tam olarak hatırlamıyorum 2. Ekim sıklaştırma adı altında ekim gerçekleşti. Ekimden önceki halimi be bugünki halimi sizlere atacağım. ESTETHİCA dan uzak durmanız için.  Gün ışığında bugünkü halimi atıyorum. Konunun geri kalanında ekim ve öncesini atacağım. Sizden fikir alarak tedavi şeklinde saçlarımı geri kazanmak istiyorum. Şuan yaşım 32. Ekim yaşım 25 idi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekimden önceki halim.

Burda 4300 graft ekildi. Sanırım  ekimden sonraki süreçte burada olan saçlarımı da kaybettim. Sonra sıklaştırma diye bir ekim daha yaptılar (sadece masraf parası alarak 800 850 tl gibi bir rakama) + PRP sonuç ilk gördüğünüz resimdeki gibi şuan. :) neler yapmamı tavsiye edersiniz yeni saç oluşumu için? Önerileriniz nedir? Yoksa 3. Ekim i düşünüyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2020, 07:31:33 »
Geçmiş olsun kardeşim.
Ekim merkezi kadar sizdede hata var ne yazıkki.biz burda defalarca genç arkadaşları uyarıyoruz dökülme haritanız belli olmadan lütfen ekim yaptmayın diye. Geç buldum tez  yitirdim misali kısa mutluluklar sonrasında bir ömür pişmanlıktan başka birsey vermez erken yapılan ekim.
25 yaşında iken çok net bir şekilde diğer sacalrınızıda kaybedeceğiniz belli imiş. İlk ekim hata olmuş reviZe ile ise tabiri caiz ise mum dikmişsiniz . Şuan donör ne kadar kaldırabilir 3. Ekimi? Sakal durumunuz nasıl?
Konunuz 23 yaşında 21 yaşında “saç bana şimdi lazım olmayacakta hangi yaşta lazım olacak “ diyerek ekim düşünen arkadaşlar İçin çok önemli bir örnek.

Samast

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2020, 07:43:47 »
İnan o zaman çok araştırdım ama bu tarz bi forum yoktu. Olsa beklermiydim o piskoloji ile belki bende beklemezdim. Bi açıdan onun içinde arkadaşlara belki cevap olur diye düşündüm az önce forumda 20 li yaşlarda azıcık açığı olup ekimi düşünen arkadaşların mesajını okurken. Malesef arkadaşımda o dönemde firmanın genel müdürü gibi birşeyi olduğu için haliyle karar verdim ve güvendim. Hatta dr a demişti hasta için sıkıntı olursa sizin için sıkıntı olur diye ama sonuç bu malesef. Dönor durumum 3. Bi operasyonu kaldırır kanımca 2000 graft  kadar. Kaldırmasa bile sağ sol çok kısa kestirip sadece üst düşünüyorum ekim yaptıracağım yerle konuşurum. yanlız operasyonda sağ kulak üstümü resmen oydular. Buda estethica için bir dipnot. Bi gidip muayne olacağım donör bölge için.

Öğrenmek istediğim ekim değil de. İlaç yöntemi ile saç kazanabilirmiyim o. Bazı kombinasyonlarla arkadaşlar başarmış. Umarım tavsiyeleri olur.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2020, 07:54:25 »
İnan o zaman çok araştırdım ama bu tarz bi forum yoktu. Olsa beklermiydim o piskoloji ile belki bende beklemezdim. Bi açıdan onun içinde arkadaşlara belki cevap olur diye düşündüm az önce forumda 20 li yaşlarda azıcık açığı olup ekimi düşünen arkadaşların mesajını okurken. Malesef arkadaşımda o dönemde firmanın genel müdürü gibi birşeyi olduğu için haliyle karar verdim ve güvendim. Hatta dr a demişti hasta için sıkıntı olursa sizin için sıkıntı olur diye ama sonuç bu malesef. Dönor durumum 3. Bi operasyonu kaldırır kanımca 2000 graft  kadar. Kaldırmasa bile sağ sol çok kısa kestirip sadece üst düşünüyorum ekim yaptıracağım yerle konuşurum. yanlız operasyonda sağ kulak üstümü resmen oydular. Buda estethica için bir dipnot. Bi gidip muayne olacağım donör bölge için.

Öğrenmek istediğim ekim değil de. İlaç yöntemi ile saç kazanabilirmiyim o. Bazı kombinasyonlarla arkadaşlar başarmış. Umarım tavsiyeleri olur.

Yani mesajınızdan anladığım kadarı ile “yine o yaşlarda olsam yine ekim yaptırırdım “iyi ki yaptırmışım . Doğrumu anladım?

Samast

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2020, 08:01:27 »
Sonucun böyle olacağını bilsem ekim falan yaptırmazdım tabiki. Kesinlikle çünkü 6 bin tl ve onca acı boşa çekilmiş oluyor. Yine fönle şuan var olanöa idare ediyorum ama. Finanterid yada minox ya bunlara başlayacağım yada 3.ekim i yaptıracağım. Yani yaptırmasam daha iyiydi ama 7 sene geçti üzerinden bu zamana kadar sabredemezdim sanırım.

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2020, 12:44:32 »
Detaylı fotoğrafları iletin yorumlayalım. Donör vs
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

Keladayadayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2020, 14:53:55 »
Geçmiş olsun. İlk ekiminizin ekim sonrası fotoğrafınızı atabilir misiniz. 20li yaşların başında şakağı minicik açıldı diye hemen ekim yapmak isteyen arkadaşlara fikir olur

Samast

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2020, 17:32:03 »
Geçmiş olsun. İlk ekiminizin ekim sonrası fotoğrafınızı atabilir misiniz. 20li yaşların başında şakağı minicik açıldı diye hemen ekim yapmak isteyen arkadaşlara fikir olur

Tabi dostum buyrun.

Samast

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Nisan 2020, 17:37:44 »
Detaylı fotoğrafları iletin yorumlayalım. Donör vs

Kimisi kaldırmaz diyor 3. Bir ekimi

Yorumlarınız için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2020, 19:42:23 »
Sakal destekli kaldirabilir ama zayif biraz donor bolge oncesinde takviye ile guclendirmek lazim
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Nisan 2020, 19:53:40 »
o yıllarda bir forum vardı hocam saç ile ilgili ben giriyordum bende 2012 de 1. ekim oldum. sizin estethica dediğiniz ayşegül sevinç mi o yıllarda popülerdi, yoksa estethica hastanesimi neresi tam açıklamamışsınız.  ben bu zamana kadar gördüğüm ismi este ile başlayan yerlerden uzak durmak lazım ama geç aklımız başımıza geldi işte.

Samast

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 27 Nisan 2020, 04:21:34 »
Sakal destekli kaldirabilir ama zayif biraz donor bolge oncesinde takviye ile guclendirmek lazim

Zaten sıklaştırma işlemi düşünüyorum. Maksimum ne kadar kök alınırsa artık. Ama eğer ilaç ile çıkarabilirsem daha iyi olur. Kombinastonları merak ediyorum ve yan etkileri. Tecrübeli arkadaşların yorumu gerek.

Samast

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 27 Nisan 2020, 04:23:50 »
o yıllarda bir forum vardı hocam saç ile ilgili ben giriyordum bende 2012 de 1. ekim oldum. sizin estethica dediğiniz ayşegül sevinç mi o yıllarda popülerdi, yoksa estethica hastanesimi neresi tam açıklamamışsınız.  ben bu zamana kadar gördüğüm ismi este ile başlayan yerlerden uzak durmak lazım ama geç aklımız başımıza geldi işte.

Ayşegül saç çizgimi çizdi muhammet ebu azad mıdır nedir o isimli dr da ekimimi düzenledi işte. Malesef öyle ama işin ucunda arkadaş vardı yakın ona güvendim ve erken ektirdim. Yer estethicanın ataşehirdeki yeri. Bakirköydeki değil yani.  Uzak dursunlar düşünenlerde kesinlikle.

Samast

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 27 Nisan 2020, 05:22:39 »
Şimdi arkadaşlardan kullananlardan tavsiye alarak ilaç kullanmayı düşünüyorum.

Kafama yatan

1 finasterid (proscar)
2 minox (bi ara kullanmıştım baş ağrısı ve çarpıntı yaşadım)
3 takviye vitamin (önereceğiniz)  konazol yada medibiocomplex vb.

Ne önerirsiniz arkadaşlar?

Facebook Twitter Instagram