Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201168 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
askerden sonra vertex e işlem yaptırsanız daha faydalı olur sanırım , kep tak çıkar , sıcak su sorunu felan pişman olmayın.
Koray hoca ile görüşücem sıkıntı olur derse askerden sonraya ertelerim.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yas kac? 30 altiysa kesinlikle ikinci ekimi simdi yaptirmamalisin. 30’u gecince 1500-2000 greftlik siklastirmani yaparsin mid ve vertex bolgesine. Olasi bir ucuncu ekim icin (40+yasinda) depoda 2000-2500 kalmis olur.

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim sonuç çok güzel , önler çok sık ve doğal . Evet verteks biraz açılmış ama Emin'im Koray hoca Orayıda çözecektir . Saçlarının keyfini çıkar

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yas kac? 30 altiysa kesinlikle ikinci ekimi simdi yaptirmamalisin. 30’u gecince 1500-2000 greftlik siklastirmani yaparsin mid ve vertex bolgesine. Olasi bir ucuncu ekim icin (40+yasinda) depoda 2000-2500 kalmis olur.
7000 donör rezervim var suan 2500 ektirsem geriye 5000 kalıcak oda ucuncu ekim için yeterli olur gerek olursa ilerde.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim sonuç çok güzel , önler çok sık ve doğal . Evet verteks biraz açılmış ama Emin'im Koray hoca Orayıda çözecektir . Saçlarının keyfini çıkar
Sagol kardesim önler ve ortalar okadar yogun olduki verteks çok göze batmaya başladı önümü göremezken arkamı görmeye başladım 😄

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Darısı başına derken töbe de vertex iyi benim şuan seyrelırse düşünürüz:)
Maşallah diyelim ozaman inşallah seyrelmez. O degilde hintell ektirirsem yandın asker psikolojisiyle 24 saat seni rahatsız ederim artık :) benim yüzümden forumu bırakırsın 😄😄

Olum bir daha  benim seninle işim olmaz töbe et  allaha yakın bana uzak ol..:)
Hahaha aman birazda bize bırak saçsızkel

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum cok ıyı olmus hayırlı olsun .yanlız aklıma takılan bırsey var bu senın konuna denk geldı kusura bakma .asmed  ın ben nw 5-6-7 sını hıc gormedım .senın durumunda basarı 100 %100  ama diğerlerını hıc gormedım forumdanda .bilmiyorum bu benım gorusum  fiyat ınanılmaz  pahalı .tabı bu bana gore herkes durumu farklı.ben dar gelırlı ıcın dedım hemen hemen aynı hızmetı saglayan fırmalarla fıyata ucurum .bana ters gelıyor .mesela reklam yaptıgımı sanan ınsanlar olabılırde alakası yok .öyle bır amacım yok ama  asmed in fiyatı bana herzaman çooook pahalı ve ters geliyor  .

Norwood 5: https://www.hairtransplantfue.org/asmed-hair-transplant-result/norwood-5-before-and-after

Norwood 6: https://www.hairtransplantfue.org/asmed-hair-transplant-result/norwood-6-before-and-after

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Darısı başına derken töbe de vertex iyi benim şuan seyrelırse düşünürüz:)
Maşallah diyelim ozaman inşallah seyrelmez. O degilde hintell ektirirsem yandın asker psikolojisiyle 24 saat seni rahatsız ederim artık :) benim yüzümden forumu bırakırsın 😄😄

Olum bir daha  benim seninle işim olmaz töbe et  allaha yakın bana uzak ol..:)
Hahaha aman birazda bize bırak saçsızkel
Türkiye hintele ulaşmaya çalışıyo artık ulaşabilmişken bırakırmıyım :))

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum cok ıyı olmus hayırlı olsun .yanlız aklıma takılan bırsey var bu senın konuna denk geldı kusura bakma .asmed  ın ben nw 5-6-7 sını hıc gormedım .senın durumunda basarı 100 %100  ama diğerlerını hıc gormedım forumdanda .bilmiyorum bu benım gorusum  fiyat ınanılmaz  pahalı .tabı bu bana gore herkes durumu farklı.ben dar gelırlı ıcın dedım hemen hemen aynı hızmetı saglayan fırmalarla fıyata ucurum .bana ters gelıyor .mesela reklam yaptıgımı sanan ınsanlar olabılırde alakası yok .öyle bır amacım yok ama  asmed in fiyatı bana herzaman çooook pahalı ve ters geliyor  .

Norwood 5: https://www.hairtransplantfue.org/asmed-hair-transplant-result/norwood-5-before-and-after

Norwood 6: https://www.hairtransplantfue.org/asmed-hair-transplant-result/norwood-6-before-and-after
Güzel bi cevap :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
13.ay

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Maşallah fırçaa..jokey nerdesin :)
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 15:02:55 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Smlucr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Devamı

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah fırçaa..jokey nerdesin :)
Evet jokey uzun zamandır yok nerelerdesin jokey ?

Facebook Twitter Instagram