Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201188 defa)

ceyarbaba

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
dostum cok ıyı olmus hayırlı olsun .yanlız aklıma takılan bırsey var bu senın konuna denk geldı kusura bakma .asmed  ın ben nw 5-6-7 sını hıc gormedım .senın durumunda basarı 100 %100  ama diğerlerını hıc gormedım forumdanda .bilmiyorum bu benım gorusum  fiyat ınanılmaz  pahalı .tabı bu bana gore herkes durumu farklı.ben dar gelırlı ıcın dedım hemen hemen aynı hızmetı saglayan fırmalarla fıyata ucurum .bana ters gelıyor .mesela reklam yaptıgımı sanan ınsanlar olabılırde alakası yok .öyle bır amacım yok ama  asmed in fiyatı bana herzaman çooook pahalı ve ters geliyor  .

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardeş sende yanlış anlamada aynı hizmeti veren yerler neresi ben bulamadım samimi olarak soruyorum bende çok para vermekten kurtulurum

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
saol teşekkür ettim

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum cok ıyı olmus hayırlı olsun .yanlız aklıma takılan bırsey var bu senın konuna denk geldı kusura bakma .asmed  ın ben nw 5-6-7 sını hıc gormedım .senın durumunda basarı 100 %100  ama diğerlerını hıc gormedım forumdanda .bilmiyorum bu benım gorusum  fiyat ınanılmaz  pahalı .tabı bu bana gore herkes durumu farklı.ben dar gelırlı ıcın dedım hemen hemen aynı hızmetı saglayan fırmalarla fıyata ucurum .bana ters gelıyor .mesela reklam yaptıgımı sanan ınsanlar olabılırde alakası yok .öyle bır amacım yok ama  asmed in fiyatı bana herzaman çooook pahalı ve ters geliyor  .

Asmed in  nw 5 6 7 ekimini görmediysen sen hiç araştırmamıssın kardesim biraz daha iyi bak görürsün.

Architect

• Sr. Member

atlanticus paylaşımına bak puntanın bak benimkine bak :)
if you see the tiger it's too late, you're food

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
12.aya yaklaşırken
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

bahti34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
12.aya yaklaşırken

Maşallah o kadar sık olmuş ki , şekil almakta zorlanıyor gibi , ara makas atmak lazım hocam :)

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçları yana yatırıp yan ve tam ön profilden foto atabilir misiniz?

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gerçekten çok güzel ve doğal olmuş doğru bi tercih yapmışsın.Beni cesaretlendirdin

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu yaptığın ayıptır Sacsızkel  ;D ;D ;D Umarım bizde seinin gibi mutlu sona ulaşırız.  :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
12.aya yaklaşırken

Maşallah o kadar sık olmuş ki , şekil almakta zorlanıyor gibi , ara makas atmak lazım hocam :)
Sagol dostum şekil vermekte zorlanıyorum dogru pek beceremiyorum çünkü ben şekil vermeyi :))

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçları yana yatırıp yan ve tam ön profilden foto atabilir misiniz?
Taradıgım zaman atarım ahmet en kısa zamanda

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gerçekten çok güzel ve doğal olmuş doğru bi tercih yapmışsın.Beni cesaretlendirdin
Tarihi hep cesurlar yazmıştır :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu yaptığın ayıptır Sacsızkel  ;D ;D ;D Umarım bizde seinin gibi mutlu sona ulaşırız.  :)
:D asmedde ektiren herkesin aynı oluyor zaten sonucu süreç zor çok sabır istiyor sadece zamanı gekdiginde sende the end diceksin :)

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu nasıl bir sıklık ? Yine muhtesem bir sonuc asmed den

Facebook Twitter Instagram