Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201267 defa)

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet guzel olmus dostum olumlu gelismeler devam eder 12 .aya kadar hayirli olsun yeni saclarin 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ayarladım Açılıyor Video kel izledim süper erkek ranpunzelsin gönül bahçemde:s yükle tekrar
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Video injertodan kopya çekiyorum :))
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
vay be hani her şey para değildi,para mutluluk getirmiyordu.al işte mutluluğun resmi abidin
Saol dostum hala diplerde yogun batma hissi var Keep teknigide 6.aydan sonra bi yüzde 50 daha hacim yogunluk arttırıcak bi teknik.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim saçların çok güzel olmuş, hayırlı olsun güle güle tara. 14-15 Eylül'de bende Koray Hoca'nın sihirli ellerine gideceğim.  :) Sürecin eminim ki  benim gibi bir çok kişiye mutluluk vermiştir.
Saol dostum umarım seninde hayallern gerçek gerçeklerin ise saç olur :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar uzun zamandır yoktum özelden birsürü süreç hakkında mesaj gelmiş herşey yolunda özel sebeblerden dolayı giremedim foruma. Bugun asmede kontrole gittim koray hoca herseyin yolunda oldugu sürecin bekledigi gibi gittigini söyledi sonuçta herkesin cesaret edemicegi çok zor bir ekimdi. Ekimden önceki fotolarımla karşılatırma yapıldı cihazlarla çok detaylı analizler yaptı Koray hoca, şunu gördümkü her cm kareyi degil milimetre kareyi analiz ediyor Koray hoca en ufak detayların üzerinde durdu inceleme yaparken. Fotoları paylaşıyorum şuan 6.5 aydayım tam verimi 9.aydan sonra alıcagımı tahmin ediyorum önlere tekli ve çiftli greftler ekildigi için tamamen çıktı orta bölgede çıkışlar tamamlanmadı henüz çoklu greftler oldugu için ve önden geriye dogru giderken çıkış hızı yavaşladıgı için suan süreç hala devam etmekte sürecin yarısında oldugumu düşünüyorum. Manuel ekim düşünenlerede önerim greftleri full keserek alan yerlere yönelmeyin çıkışlar ince ve zayıf oluyor ekim sizi tatmin etmiyor, donör alanda hep kesik greftler kaldıgı için İkinci Ekim şansınızıda elinizden alıyolar ! ekilenler çünkü yine ince çıkıcak kesiklerden alınırsa çok usta biri alım yapmassa ve greftleri seçmesse.
Sacin Koyulasmis heralde Siyaha yakin olmus gbi gordum yoksa kumral mi hala
Tatildeyken kumral oluyor güneş işindan pro-pecia alakası yok koyulaşmamın.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
vay be hani her şey para değildi,para mutluluk getirmiyordu.al işte mutluluğun resmi abidin
Para mutluluk vermiyor ama hızlandırıyor insanı parasılıktan daha iyi tabikine hiç olmassa paran olunca yemek yiyebiliyosun :)

Mehmet 28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör alanı sıfıra vurulsa Ekim yapılacak yer çok kısaltilmasa sıklaştirma yapılsa aynı başarıyı elde edebilirmi Koray hoca fiyatta da farklılık olurmu acaba

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör alanı sıfıra vurulsa Ekim yapılacak yer çok kısaltilmasa sıklaştirma yapılsa aynı başarıyı elde edebilirmi Koray hoca fiyatta da farklılık olurmu acaba
Hiçbir fark olmaz  sonuç olarak çünkü cmde 50 65 arası greft koyuluypr gerçek saç sıklıgına gelmesi için ve koray hocanın inanılmaz bir el yetenegi kanal açarken inanılmaz seri bir hızı var formula 1 pilotları  gibi sollama yapar uzun saçlara zarar vermez o hızda kanal açıyor çünkü :)ama fiyat farkı var sanırım asmedi arayıp fiyatı ögrenebilirsiniz.

Mehmet 28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kanalmi açıyor ? Keep tekniğinde kanal açılmıyor biliyorum bir tür kalem tekniği gibi uzun saçtada alım yapabiliyor ama belli bir sayı alım yapabiliyor donör alanı sıfıra vurulsa sadece Ekim yapılacak alanda 4 numara veya biraz daha uzun olsa keep tekniği ile etkili Ekim yapabilir diye düşünüyorum fiyat farkı olurmu onu bilmiyorum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kanalmi açıyor ? Keep tekniğinde kanal açılmıyor biliyorum bir tür kalem tekniği gibi uzun saçtada alım yapabiliyor ama belli bir sayı alım yapabiliyor donör alanı sıfıra vurulsa sadece Ekim yapılacak alanda 4 numara veya biraz daha uzun olsa keep tekniği ile etkili Ekim yapabilir diye düşünüyorum fiyat farkı olurmu onu bilmiyorum
Önce kanal açılıyor sonra keeple greftler yerleştiriliyor kalem teknigi gibi degil keep teknigi, kalem tekniginde seri kanal açılamıyor ve dogal durmuyor saçlar dik açılı çıkıyor bu yüzden.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
her impilant da sonuçlar yaygın olarak kullanılan  Normal cımbız ile yerleştirilen greftlere Göre daha iyi ve sağlıklı olur  çıkıs süreçleride hızlı olur tabi  becerikli ellerde doğru kullanıldığı taktirde ama Yön sorunları oluyor  malesef ınpılanter ile açılan kanallarda Daha dik oluyor buda doğallı çok etkiliyor  forumda bir çok örneği mevcut bu yön problemini  dr lorenzonun ekimlerinde bile görebiliriz ''Keep in bu konuda + ise önce kanalların safir uçlu lateral slitle çok sık şekilde açılıp kendi saçlarımızın yönlerine göre tabi buda doktorun bir yeteneği o doğallığı yakalamak  Daha sonra keep le açılan çeplere yerleştirilmesi. Bölelikle yönler çok doğal oluyor sonuçta aynı şekilde yani harikalar yaratıyor.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2017, 09:50:09 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kelim benim  klip çekimlerine başlamışsın :) Dönüşün muhteşem olmuş maşallah

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kelim benim  klip çekimlerine başlamışsın :) Dönüşün muhteşem olmuş maşallah
Hahaha güldürüyosun punta beni :))