Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201088 defa)

Mehmet Özdil

• Yeni üye
  • *
Sac ekim sonuclarin gercekten cok guzel ve dogal peki ya benim kafama takılan bir soru var sacsiz kel kardesim bu ekimin günahı greft basina ne kadar oldu sana

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekim sonuclarin gercekten cok guzel ve dogal peki ya benim kafama takılan bir soru var sacsiz kel kardesim bu ekimin günahı greft basina ne kadar oldu sana
Teşekkür ederim greft başı 3 Euro odedim
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun umarım her şey yolunda gider dostum.
Sağol dostum teşekkür ederim

Tuna97

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Harika bir sonuç almışsınız umarım yeni saç ekiminizle harika olur saçlar

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Harika bir sonuç almışsınız umarım yeni saç ekiminizle harika olur saçlar
Sağol benimde beklentim bu yönde verteksi kapatip önleri ve ortalarıda 2 3 seviye ileri çıkarmak istiyorum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba arkadaslar bugun asmedde  operasyon gecirdim  yerni konu actigimda detayli paylasim yapicam simdilik bu fotolari yukluyorum biraz yorgunum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kel inşallah güzel sonuç alırsın
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kel inşallah güzel sonuç alırsın
Tesekkur ederim hinteel cok mutluyum

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Prozinc denedin mi hocam? Benim saçımda da çok fazla kabuklanma kepek yara problemi vardı, yıllarca mahvetti beni. Ama Prozinc tamamen kesti. Mor kutulu olanı kullanıyorum, çok da memnunum.
Reis bende kullanıyorum mor kutu bi desteğe ihtiyacım var başka normal bir şampuan ile döngü ile mi kullanayım yok sa hep mi prozinc mor kullanayım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Reis bende kullanıyorum mor kutu bi desteğe ihtiyacım var başka normal bir şampuan ile döngü ile mi kullanayım yok sa hep mi prozinc mor kullanayım

Alpacin black dene bence
Global Moderator

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben döngü halinde kullanıyorum dostum. Clear scalp pro kullanıyorum. Ama Hintell'in de dediği gibi alpecin de çok iyidir, hatta daha da iyidir.

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Alpacin black dene bence
Reis alpecin kafamdaki yağlı egzemayı daha çok çoşturmaz mı? Birde döngü nasıl olsun bir duş biri bir duş diğer olarak mı? Alpecin siyah kafama çok takıldı

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben döngü halinde kullanıyorum dostum. Clear scalp pro kullanıyorum. Ama Hintell'in de dediği gibi alpecin de çok iyidir, hatta daha da iyidir.
Reis bende aldım scalp proyu duruyorda bilemeidm alpecin daha kötü yapmasın yağlı kepek egzsma vs

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Reis bende aldım scalp proyu duruyorda bilemeidm alpecin daha kötü yapmasın yağlı kepek egzsma vs
Onu denemeden bilemezsin hocam.
Yalnız ne kullanıyorsan döngü halinde kullan çünkü kepek konusunda saç şampuana alışıyor ve zamanla fayda etmiyor. Döngü halinde kullanınca hiçbir problem olmuyor. En azından bende böyle oldu.

Facebook Twitter Instagram