Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201120 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Allah koray hocadan razı olsun harika bir sonuç aldım ve inanılmaz mutluyum. Hayatımda aldığım en doğru kararlardan bir Asmed’e saç ektirmek oldu. Saçların sıklığından yanı sıra bir saç ekimi bence aslla bu kadar doğal olacağına inanmazdım. Henüz saç ektirdiğimi anlayan olmadı çevremde de sürekli ne kadar güzel sık saçların var diye sürekli övgü alıyorum. Teşekkürler asmed. Saç ektiren her arkadaşa harika sonuç almasını dilerim.
Belki tepeye bir sıklaştırma düşüne bilirim oraya ekim yaptırmadım biraz seyreldi.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süper bir sonuç saçsız kel maşallah

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süper bir sonuç saçsız kel maşallah
Teşekkür ederim dostum benim için saç ekiminin 4 ana kriteri var 1 doğallık 2 ekilenlerin en az yüzde 80 cikmasi 3 donorden homojen manuel alım 4 saçların yogunlugu  bunlardan biri eksik oldumu olmaz ya hepsi olucak ya hiç olmucak, uzun araştırmalar sonucu Koray erdoganda saç ektirmeye karar verdim çünkü buarin hepsi yalnızca onda vardi günlerce haftalarca aylarca kritigini yaptım kalbimin sesini hislerimi dinledim yaptığım bilimsel araştırmalar ve hislerim beni Koray Erdoğan'a götürdü ve sonucumdan çok memnunum çok şükür   saç ekimine hicbirzaman fiyat performans olarak bakmadım kendim için yapıyorum çünkü kimse için diil önemli olan benim kendimi iyi hissetmem derin psikolojik sıkıntılar özgüven eksikliği veriyor saç dökülmesi çünkü kendimi tedavi etmek için en iyi adres Koray erdogandi

Hairtransplant

• Hero Member
Harika ötesi bir saç ekimi sonucu maşallah

murattarum

• Hero Member
Bayagi sacin varmis finasla  beraber onlarda kalinlasmis.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
"Grafts operation' ,'saphire blades' , 'keep manual' ,'Erdogan"
Hocam şu başlığın karizması yüzünden operasyon minimum %90 başarı oranıyla başlıyor zaten.
Başlığı ilk okuyunca üzerinizde bilimsel bi deney yapıldı sandım.
Saçlarınız çok güzel,hayırlı olsun..
  • Yaşınız 31

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bayagi sacin varmis finasla  beraber onlarda kalinlasmis.
Propecianin hiçbir faydası olmadı Ekim'den 6 ay önce kullanmaya başladım hiçbir faydası olmayınca ekime karar verdim saçlarım ekimden önce çok seyrekti ortalar tamamen boş diyebilicek bir görüntüde  önlerde yüzde 50 gitmişti ön cizgim çok doğal bir şekilde cm karede 30 iken 65 70 lere çıktı aslında önemli olan var olana zarar vermeden ince işçilikle cmkarede yoğunluğu arttırmak bunu Koray Erdoğan çok iyi yapıyor kalın saç ekmek kolay önlere ince saçlardan seçip doğal bi goruntu olmasını sağlıyor benim için önemli olan bir Ekim'de doğallık ve naturellik. Ayrıca Koray Erdoğan'la görüşmemde kendimi mental olarak ekime hazır hissetmemi sağladı bana o güveni verdi beni o beyine ulastirdi o ruh haline soktu, bu psikolojide çok önemli bugün değilse nezaman dedim? insanın tüm hayatını etkileyen psikojik bir sorun bu çünkü.
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2022, 15:28:58 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2022, 17:15:36 Gönderen: Sacsizkel »

titanic5

• Hero Member
Çok iyi bir sıklaştırma ekimi olmuş

murattarum

• Hero Member
"Grafts operation' ,'saphire blades' , 'keep manual' ,'Erdogan"
Hocam şu başlığın karizması yüzünden operasyon minimum %90 başarı oranıyla başlıyor zaten.
Başlığı ilk okuyunca üzerinizde bilimsel bi deney yapıldı sandım.
Saçlarınız çok güzel,hayırlı olsun..

😅😅😅 Evet baslik uzay olmus.maneul ekim de gec.manuel ekim candir can
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Biz o başlıkları sarayburnunda bulupta çıkarmıyoruz okyanusun dibininde dibinden çıkarıyoruz bilimde sınır yok çünkü araştırmaya başlarsan en dibe girersin okyanusun dibimi var kim bulmuş hadi buldun diyelim nasıl çıkıcan ?

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Biz o başlıkları sarayburnunda bulupta çıkarmıyoruz okyanusun dibininde dibinden çıkarıyoruz bilimde sınır yok çünkü araştırmaya başlarsan en dibe girersin okyanusun dibimi var kim bulmuş hadi buldun diyelim nasıl çıkıcan ?

İnsanın gönlündeki sanatçıyı zedeleyenler, iflah olmazlar. Saça yansıyan minicik nameler, en basit duygulardır. Bunu bile çok gören insanlara ahım var.
Olsun olsun. Her dalgada sallanan saçlara, dört nala koşan tarağım var.

duman134

• Sr. Member
Güle güle tarayın hocam Efsane bir sonuç

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar before after, Koray hocayla ilk görüşmemde 5 sene önce saçların ilerde çok az dökülebilir dedi gider ama gitse bile çok az olur dedi proscar kullanmasan bile ,hocanın dedigi gibi çok az bi kayıp oldu yüzde 10 larda oldu Koray erdogani tercih etmemdeki sebeblerden biride planlamaydı bana 5 senelik 10 senelik planlamalar söyledi dönem dönem ilaç kullandım dönem dönem bıçak gibi kestim proscarın tepkisini vücudumda kontrol etmeyi ögrendim kontrol edebildikten sonra birşeyi hiçbir zararı olmuyor
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2022, 17:17:28 Gönderen: Sacsizkel »

Facebook Twitter Instagram