Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201285 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş ALLAH utandırmasın maşALLAH çok  iyi görünüyor. Yakışmış son 6 senedir saç ekim forumlarını hiç takip etmiyorum 1 hafta önce yine tesadüfen buralara geldim ve sizlerin paylaşımlarını takip ettim. İnsan sizlerin ekimini görünce hemen özenip ekmek istiyor. İnşALLAH Hayalindeki saçlara kavuşursun. Sihirli hocaya'da sevgiler saygılar.Kaliteli Saç ekmek her babayiğit'in harcı değil.
Tesekkurler kardes iyi dileklerin icin. Insallah sende hayallerine kavusursun. Valla ne desem koray erdogan icin eksik kalir adam dedigini yapiyor ben cok uzun sure arastirdim ektirmeden once kac kisiyle konustum eski hastalardan hepsinin bana soyledigi 'koray hoca ne dediyse yapar'. Asmedden iceri adimimi ilk attigimda dogru adresteyim demistim nekadar dogru oldugunu simdi daha iyi anlamaya basladim. Koray hoca kanallari actiktan sonra en ince sacina zarar vermedim demisti dediginide yapti, dunyadaki en zor ekim benim dokulme tipim kendi saclarina zarar vermeden gecisleri yaparken dogalligi bozmadan kanal acmak, yunanistanda workshop var yakinda dunyanin en iyi doktorlari koray erdogan onderliginde katiliyor ordaki doktorlarin hepsine mail atsam beni kabul edicek benim sacima ekmeye cesaret edicek doktor 3 u gecmezdi. Ben surecten cok memnun kalmaya basladim umarim herkes kendi icin en dogru adresi bulur.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
109.gün ön hat fotolari
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2017, 18:16:01 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

slck34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
abi saclar hayirli olsun 4 ay olmamis daha gayet guzel ilerliyor 2-3 ay sonra ins. mukemmel olucaktir.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
abi saclar hayirli olsun 4 ay olmamis daha gayet guzel ilerliyor 2-3 ay sonra ins. mukemmel olucaktir.
Tesekkur ederim kardesim surecten gayet memnunum aslinda gecen sene ektiricektim iyiki ektirmemisim keep teknigi yoktu ozamanlar, Kepsiz bir ekim yaptirsaydim psikolojik olarak kaldiramazdim süreci beklemek gercekten cok zor Keep 3 ay ileri atiyor süreci bende merakla bekliyorum artik sonlara yaklastim.

kuyumcu69

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. Ektirmeden önce ilaç denemişmiydin hiç? 

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. Ektirmeden önce ilaç denemişmiydin hiç?
Tesekurler 6 ay pro-pecia kullandim bi arpa boyu ilerleme gelisme olmadi :) bende ters etki yapiyor testoyu arttiriyor hic faydasi olmadi yani.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2017, 18:26:49 Gönderen: Sacsizkel »

bold pilot

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saçsızkel, gidişat çok iyi. Zaten saç kalitesi gayet iyi, merkez en iyisi.. Kötü sonuç alma ihtimalin yok. Ama bu arada.. keep'i bu kadar abartmayın. 3 ay geriye falan atmıyor. Evet süreci bir miktar hızlandırır ama Koray Hoca'nın bile 3 ay gibi bir iddiası yok. Bu kadar efsaneleştirmek yöntemin kendisine ve geliştiricisine haksızlık.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Keep köklerin açılan ceplere hasarsız ve saglıklı yerleştirilmesini  saglar bu videoda görsel olarak cımbızla keep in arasındaki farkı göstermis saglıklı ceplere saglıklı ve hasarsız oturtulan saç kökleri dogal olarak daha hızlı besleniyor ve surece hız katıyor tabı bu 3 ay mıdır 2 aymıdır 1 aymıdır kişiye göre degişebilir. Benim gözlemledigim  yabancı hastalarda ve kendimde genel olarak % vurursak  4'5 ay ve 5'5 ay arası çok güzel sonuçlar gelıyor. Onun dışında fre olayınıda çok büyük oranda azalttıgı için cok daha yogun saçlara kavuşabılıyor kişiler.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2017, 11:15:55 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçsızkel, gidişat çok iyi. Zaten saç kalitesi gayet iyi, merkez en iyisi.. Kötü sonuç alma ihtimalin yok. Ama bu arada.. keep'i bu kadar abartmayın. 3 ay geriye falan atmıyor. Evet süreci bir miktar hızlandırır ama Koray Hoca'nın bile 3 ay gibi bir iddiası yok. Bu kadar efsaneleştirmek yöntemin kendisine ve geliştiricisine haksızlık.
Tesekkurler bold pilot 5.ayda senin gibi olurum umarim. Keepin 3 ay ileri atmasini su yuzden soyledim sende dahil keep teknigiyle ektiren herkes 5.ayda cok guzel sonuca ulasti muhendis jackkarlo di_vao kadsro ve hintell. Normalde o 5 aylik sonuclar 8-9 aylik sonuclar sitedeki diger ekimlerle kiyaslarsak.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2017, 13:02:37 Gönderen: Sacsizkel »

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kelim benim şu hayatta bu açıklığı göre bilen bi tek sen varsın 2 hafta sonra sende göremeyeceksin artık :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kelim benim şu hayatta bu açıklığı göre bilen bi tek sen varsın 2 hafta sonra sende göremeyeceksin artık :)
Ufak ayrintilari yakaliyoruz Sherlock Holmes gibi :) benim icin gozukmesinden ziyade saclarim nezaman kat kat olur istedigim sekle sokabilirim eskisi gibi tararim ozaman tamam derim.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sacsizkel,  iletilerinin altında yazan tecrübeyle alakali sözü yeni farkettim :) tuttum bu lafı :)
🏇🏇

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sacsizkel,  iletilerinin altında yazan tecrübeyle alakali sözü yeni farkettim :) tuttum bu lafı :)
Oyle jokey kellik insani filozof yapiyor ne filozoflar var ama kesfedilmemis :))

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ya kel :) sana bu ekim işi kendini keşfetmek için aslında bir fırsatmış meğersem şiir ve filozofluk yönünde varmış artık bundan sonra sırma saçlarınla şiir yazmaya devam edersin :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ya kel :) sana bu ekim işi kendini keşfetmek için aslında bir fırsatmış meğersem şiir ve filozofluk yönünde varmış artık bundan sonra sırma saçlarınla şiir yazmaya devam edersin :)
saçsız kel nickinden de anlaşıldıgı üzere ünlü bir düşünürdür cemiyet ortamlarında:)  60 gün sonra sırma saçlarınla doya doya yazın tadını çıkartırsın kel az kaldı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram