Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201295 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
84.gun son 3 gundur kafamda yogun iyne batmasi gibi hisler kasinti hissediyodum saclar kapanmaya bbasladi benim surec erken biticek insallah, 50-80 arasi cok titanic senaryosu yazdim umutsuzluga kapildigim anlarda oldu ama artik insallah guzel olucagini anlamaya basladim saclarin. Asmedde bu donemde cok yardimci oldu nezaman birsey sorsam 10 saniye sonra mavi tik geliyo waswapta sevval hanim hemen cevap veriyor sorularima suan gidisattan cok memnun kalmaya basladim.

Güzel gidiyor maşallah .5-6 ayda çok güzel olacak bence,sıkıntı stres e gerek Yok.Gerisini sabır
Askerlik gibi askerligin son 1 ayi gecmez ya :) en kotu zamanlari gectim artik, saclarin taarruza gecmesini bekliyorum :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nerdeyse 3 ay oldu 89.gun fotolari. Surec cok sikintili buyuk sabir istiyor insan hemen asansorle 12.kata cikiyim manzarayi goruyim istiyor ama merdivenle cikiyosun bu sürecte.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sacsiz  kel güzel gidiyo surec👍 çıkışlar başlar artik

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Üstad biliyorsunki çıktığın yerde manzara kesin var :) Bir de ne göreceğini bilmeden merdiven çıkanlar var, Koray Hoca'da ektirdin, KEEP ile ekti, keep calm and wait :)
🏇🏇

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Üstad biliyorsunki çıktığın yerde manzara kesin var :) Bir de ne göreceğini bilmeden merdiven çıkanlar var, Koray Hoca'da ektirdin, KEEP ile ekti, keep calm and wait :)
Saol dostum tepeleri pek sevmem ama manzarayi gormek lazim 4. 5. katta gorucegiz insallah. Tesekkutler forumda detayli arastirma yapanlardansin insallah sende senin icin en dogru karari verir asansorle cikarsin :)
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2017, 12:54:10 Gönderen: Sacsizkel »

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saol dostum tepeleri pek sevmem ama manzarayi gormek lazim 4. 5. katta gorucegiz insallah. Tesekkutler forumda detayli arastirma yapanlardansin insallah sende senin icin en dogru karari verir asansorle cikarsin :)

İyi dileğin için teşekkürler dostum ☺ kısmet olursa aynı manzarayı görebilmek için koray Erdoğan a saç ektirmeyi düşünüyorum. Sürecini yakından takip ediyorum ☺
🏇🏇

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Insallah dostum. Helikopterle 1000 fit tepelere cikipta gorursun umarim manzarayi :)
İyi dileğin için teşekkürler dostum ☺ kısmet olursa aynı manzarayı görebilmek için koray Erdoğan a saç ektirmeyi düşünüyorum. Sürecini yakından takip ediyorum ☺

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar 100.gun fotolari yukluyorum ozelden soranlar olmus 10 gundur yoktum yeni giris yaptim siteye sahsi islerimin yogunlugundan dolayi. Bir sure daha aktif olamayabilirim ozelden gelen mesajlari cevaplicam uygun bi zamanda, bazen hangisine cevap attigimi unutuyorum karisiklik oluyor oyuzden kusra bakmayin. Ramazandan sonra 150 lili gunlerde olucam ramazan bayraminda bayram sekeri niyetine insallah yeni saclarimi dikerim :) herkese bol sacli forumlar :)
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2017, 23:33:25 Gönderen: Sacsizkel »

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ooo kelim benim nerlerdesin sen bende diyordum kel çıkışlarla beraber kendide çıkış yaptı :)
Bu arada ekim bölgesinin fotosunu paylaşırsan sevinirim ;)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ooo kelim benim nerlerdesin sen bende diyordum kel çıkışlarla beraber kendide çıkış yaptı :)
Bu arada ekim bölgesinin fotosunu paylaşırsan sevinirim ;)
Hera tapinaklarindaydim dostum gizlendigim yerden yeni ciktim :)
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2017, 23:51:28 Gönderen: Sacsizkel »

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Daha 100.gune gore iyi asil patlama 130 dan.sonra baslar

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Daha 100.gune gore iyi asil patlama 130 dan.sonra baslar
Tesekkurler dostum buyuk bi merakla bekliyorum tam kafamdaki günü söyledin :)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç güzel gidiyo 👍👍

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar 100.gunden sonra 1 gunde bile degisim oluyor oyuzden yeni fotolar yukluyorum nasil oldu anlamadim hala inanasim gelmiyor saclarim kapanmaya basladi.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2017, 19:10:20 Gönderen: Sacsizkel »

ramiz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş ALLAH utandırmasın maşALLAH çok  iyi görünüyor. Yakışmış son 6 senedir saç ekim forumlarını hiç takip etmiyorum 1 hafta önce yine tesadüfen buralara geldim ve sizlerin paylaşımlarını takip ettim. İnsan sizlerin ekimini görünce hemen özenip ekmek istiyor. İnşALLAH Hayalindeki saçlara kavuşursun. Sihirli hocaya'da sevgiler saygılar.Kaliteli Saç ekmek her babayiğit'in harcı değil.

Facebook Twitter Instagram