Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201300 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç normal ilerliyor. 100 günden snra daha da atak yapacak saçlar merak etme. Zorlu süreci atlattik çok şükür.  Artık sonuçlarıni almak kaldı.  6. Ayda yüzde 80 lerde olur diye umuyorum. Normal sürecin tamamlanması zaten 1 sene.
Evet ama insanin bu donemde farkindalik seviyesi sifira iniyo. En sikintili donem 60 90 arasi titanic senaryolari yazdiriyo adama :) yolu yariladigimiz degil bitirdigimiz günlerde gelicek, umarim seninde saclarin hayalindeki gibi olur.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2017, 20:42:06 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
80.gun fotosu kiyaslanmasi icin soktan sonraki fotoyuda ekliyorum suan surec hakkinda fikir yurutemiyorum bakalim 120 de keeplerin etkisini gorup the end dicemmi bende yoksa film devammi edicek.

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ne 120 si ne filmi kel bu süreç bitmiş   ;)  :D

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ne 120 si ne filmi kel bu süreç bitmiş   ;)  :D
Ayhan isik belgin doruk senaryosu cekiyorum :) saclar cikincada hollywooda gecicem tom cruise gibi bi oyuncuyum ben gorevimiz tehlike tek tek tirmanirim demirleri :))

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kel sen hala çıkışları bekliyorsan sana göz doktoruna görünmeni tavsiye ediyorum :))

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kel sen hala çıkışları bekliyorsan sana göz doktoruna görünmeni tavsiye ediyorum :))
Numarali kullanmaya basladim bu aralar :))

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
84.gun son 3 gundur kafamda yogun iyne batmasi gibi hisler kasinti hissediyodum saclar kapanmaya bbasladi benim surec erken biticek insallah, 50-80 arasi cok titanic senaryosu yazdim umutsuzluga kapildigim anlarda oldu ama artik insallah guzel olucagini anlamaya basladim saclarin. Asmedde bu donemde cok yardimci oldu nezaman birsey sorsam 10 saniye sonra mavi tik geliyo waswapta sevval hanim hemen cevap veriyor sorularima suan gidisattan cok memnun kalmaya basladim.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2017, 12:38:26 Gönderen: Sacsizkel »

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun saçlar güzel olacak insaAllah. Ama sana 1 numara daha fazla yakisiyo buda benim fikrim olsun :)

sacektirenadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
bu saclar cok guzel olur ya zaten sizin dokulen yerler de hic dogalligi bozmayacak yerler en iyi ekimlerden biri olacak

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
orta boşlukta hızlanma var mı? orada kendi olan saçların mı şok yaşadı ..geri kalan kısım gayet başarılı orta çıkarsa hiç bir sorun yok tertemiz ekim

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
orta boşlukta hızlanma var mı? orada kendi olan saçların mı şok yaşadı ..geri kalan kısım gayet başarılı orta çıkarsa hiç bir sorun yok tertemiz ekim
Ekim orta bolge ve on cizgiydi, en buyuk sikintim ortadaydi kendi saclarim soka girmedi, síklastirma ekimi oldugu icin aralara girildigi icin cikislari takip edemiyorum kapandikca anliyorum eskisine gore bi yuzde 20 daha iyi diyebilirim suan 85.gundeyim cikislar bundan sonra basliyor 100.gunden sonrasini bekliyorum tesekkur ederim.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu saclar cok guzel olur ya zaten sizin dokulen yerler de hic dogalligi bozmayacak yerler en iyi ekimlerden biri olacak
Insallah dostum 100.gunden sonrasini bekliyorum.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun saçlar güzel olacak insaAllah. Ama sana 1 numara daha fazla yakisiyo buda benim fikrim olsun :)
Tesekkur ederim hocam. Kisa sac yakisiyor ama onumuzdeki 5 sene kisa yapmam:) içimde özlemler var eski saclarima tariyim kaldiriyim :))

ejder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
84.gun son 3 gundur kafamda yogun iyne batmasi gibi hisler kasinti hissediyodum saclar kapanmaya bbasladi benim surec erken biticek insallah, 50-80 arasi cok titanic senaryosu yazdim umutsuzluga kapildigim anlarda oldu ama artik insallah guzel olucagini anlamaya basladim saclarin. Asmedde bu donemde cok yardimci oldu nezaman birsey sorsam 10 saniye sonra mavi tik geliyo waswapta sevval hanim hemen cevap veriyor sorularima suan gidisattan cok memnun kalmaya basladim.

Güzel gidiyor maşallah .5-6 ayda çok güzel olacak bence,sıkıntı stres e gerek Yok.Gerisini sabır

Facebook Twitter Instagram