Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201391 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2650 grafts operation. Des Manuel.
« Yanıtla #60 : 26 Ocak 2017, 16:34:34 »
Dostum geçmiş olsun, senin adına çok mutlu olarak okudum :) Fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyoruz :)
Tesekkur ederim dostum. ilk yikamaya gidicem 1 saate, tum bilgilerimi alicam, aksam arkim geldi yanima incelemek icin cmde 80 sacin olmus dedi nerdeyse kendi var olan saclarinla, yikamadan sonra daha net belli olur diye dusunuyorum profesyonel fotolarda.

Haklısın. Şuan şişlik de var. Bu da yanıltıcı olabilir ön çizgi açısından. Ekim öncesi kendi saçlarının yoğunluğunu merak ediyorum açıkçası. Koray Hoca'yı gördüğünde fiyat konusunu açsan keşke dostum :) euro 4 lirayı geçti :) :)

Benim ne Haddime dostum koray hocayla fiyatı hakkında konusmak ben saç ektirdigim için şükrediyorum  öyle bisey konusamassın  o adamla.

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Baya uyun yazmssin usenmedim okudum. Insan isini guzel yapinca reklama da gerek kalmiyor. Sac ektirenler en guzel reklam oluyor zaten. Ama oyle bi yazmissin ki sac ekimine ihtiyaci olmayan birinin bile sacini dokup ektiresi gelir :) hayirli olsun 

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Baya uyun yazmssin usenmedim okudum. Insan isini guzel yapinca reklama da gerek kalmiyor. Sac ektirenler en guzel reklam oluyor zaten. Ama oyle bi yazmissin ki sac ekimine ihtiyaci olmayan birinin bile sacini dokup ektiresi gelir :) hayirli olsun
Tesekkur ederim yazdiklarim az bile :) kendimi ingiltere lordlar kamarasinda yetismis kont gibi hissettim asmedde :)) ilk gunku ilgi hala devam ediyor, hassas oldugum icin yikamaya gidiyorum hergun duzenli olarak. Gorduklerimi yazdim ben cok memnunum.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Euro aldi basini gidiyor .ortalama 2800 gfeft ekecek biri 30 bin lirayi gozden cikarmak zorunda kalacak

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrasinda ki surec daha onemli psikolojik olarak. Lakin sen boyle bir surecten gecmeyeceksn aralara ektirdigin icin :) umarim sonuctan memnun kalirsin. :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Euro aldi basini gidiyor .ortalama 2800 gfeft ekecek biri 30 bin lirayi gozden cikarmak zorunda kalacak
Evet ülke sartlarından dolayı euro baya arttı zorluyor bizi ama yapcak bisi yok imkan meselesi sonucta mercedese binende var şahine binende bizde hayatımızdan kıstık bu dertten kurtulmak için

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ozelden gelen mesajlar icin kullandigim takviyeler ;

Pro pecia

Solgar vm 2000; bitince pharmatona gecmeyi dusunuyorum

Solgar pycnogenol 30mg
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2017, 18:23:19 Gönderen: Sacsizkel »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ozelden gelen mesajlar icin kullandigim ilaclar ;
Pro pecia
Solgar vm 2000
Solgar pycnogenol 30mg
pycnogenol ile kan akışını hızlandırcam diyosun :) yanına L-arginine de eklersen düz duvara tırmanırsın 2 si bi arada  :)
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Pro pecia
Solgar vm 2000
Solgar pycnogenol 30mg
pycnogenol ile kan akışını hızlandırcam diyosun :) yanına L-arginine de eklersen düz duvara tırmanırsın 2 si bi arada  :)
L-arginine yabanci forumlarda arastiriyim alabilirim :)) nepaldeki everest daginin zirvesine tirmanirim artik :)) yaz gelince ovalara geceriz yuksek daglardan :)) once saclar ciksinda :))

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Pro pecia
Solgar vm 2000
Solgar pycnogenol 30mg
L-arginine yabanci forumlarda arastiriyim alabilirim :)) nepaldeki everest daginin zirvesine tirmanirim artik :)) yaz gelince ovalara geceriz yuksek daglardan :)) once saclar ciksinda :))
pycnogenol+ L-arginine 2 si bir arada alınırsa kafandan ateşler çıkar kel saçlar yanmasın :) kan dolaşımı çoşar  :) Ben arada alırım spor yaparken
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Pro pecia
Solgar vm 2000
Solgar pycnogenol 30mg
pycnogenol+ L-arginine 2 si bir arada alınırsa kafandan ateşler çıkar kel saçlar yanmasın :) Ben arada alırım spor yaparken
Itfaiyeyi gonderirsin ozaman :)) bende spora baslicam 1 ay sonra takviye sart :) 💪
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2017, 17:45:55 Gönderen: Sacsizkel »

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2650 grafts operation. Des Manuel.
« Yanıtla #71 : 26 Ocak 2017, 18:35:54 »
Dostum geçmiş olsun, senin adına çok mutlu olarak okudum :) Fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyoruz :)
Tesekkur ederim dostum. ilk yikamaya gidicem 1 saate, tum bilgilerimi alicam, aksam arkim geldi yanima incelemek icin cmde 80 sacin olmus dedi nerdeyse kendi var olan saclarinla, yikamadan sonra daha net belli olur diye dusunuyorum profesyonel fotolarda.

Haklısın. Şuan şişlik de var. Bu da yanıltıcı olabilir ön çizgi açısından. Ekim öncesi kendi saçlarının yoğunluğunu merak ediyorum açıkçası. Koray Hoca'yı gördüğünde fiyat konusunu açsan keşke dostum :) euro 4 lirayı geçti :) :)

Benim ne Haddime dostum koray hocayla fiyatı hakkında konusmak ben saç ektirdigim için şükrediyorum  öyle bisey konusamassın  o adamla.

Dostum espri olsun diye yazmıştım :) yazılı iletişim olunca böyle anlaşılmalar oluyor. Haklısın tabi ki, serbest piyasa sonuçta. Avrupa'da 4-5-6 € / greft tarifesi olan yerler var
🏇🏇

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Heyyyy nerdesin kabuk dökme işlemi olmadimi unutma bizi ?  ;)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Trafik sıkısıktı ondan gec kaldik :)) yarin asmedde kabuklari dokucegim..

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Trafik sıkısıktı ondan gec kaldik :)) yarin asmedde kabuklari dokucegim..
heheeh ;D bekliyoruz bende yarın on gorusme için randevu alicam inşallah

Facebook Twitter Instagram