Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201409 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese sevgiler saygılar 19.01.2017  "Herkezin Hayalındeki saçlara kavuşmasını dilerim " bu kelimede slogan haline geldi Koray erdogan'a ekim yaptıranlar arasında  umarım bende Hayalimdeki saçlara kavuşurum. Gercekten Asmed ve koray Hoca Hakkında sitede yazılanlar Az bile yazılmış.

Ulasabilicek En yüksek seviyediki merkez En  iyi ekip Ve en kral doktor olan koray erdogan a saç ekimi yaptırdıgım için hem çok şanslı hemde çok mutluyum. Teknik  anlamda Saç ekiminde Dünyanın en üst sevıyesı diyebilirim  Asmed bambaşka bir dünya Yeni geliştirilen Aparatlar safır uçlu igneler olsun.

Benim ekimim zor bir ekimdi Herkesin saç ekımı yapmaya cesaret edemıycegi bir dökülme tipim vardı etse bile saçlaramı mafedebilirdi iyiki araştırmışım ve koray erdogan'a ulasmisim.

Ön cizgim tam hayalini kurdugum şekilde oldu yani bir insan ameliyattan çıkıp mutlu olurmu genelde yorgun ve moralsiz olur aksıne ben şuan inanılmaz mutluyum.

Saç alımım Koray hocayla Başladı Melis hanımla devam etti  ben zaten Diger Arkadaşlardan melis hanımın başarılı oldugunu bildigim için aklimda o vardı ve bunuda yazmıştım Hintellin sayfasına Ne dediyse az bile sölemiş gercekten çok memnun kaldım. Gercekten melis hanim kategorisinde bence 1 numara. En ince detaylara konsantre oluyor alim yaparken nerden greft sececegine  sol parietal sol temporal oksipital bolgelerin en ince hesaplarini yapiyor alim yaparken isiyle ask yasiyor diyebilirim bence buda bir ask :)  greft alimimi  iyiki melis hanim yapti  bundan dolayi cok mutluyum.

Şundanda ayrıca bahsetmek istiyorum; melis Hanımın haricinde Asmed'de her saç tipine göre özel yetışmiş ekip var ekip Hastanın saç yogunluguna mikronuna greft uzunluguna göre degişiyor  2,38 olunca ona göre bir hemşire Alım yapıyor 2,28 olunca başka..

Asmedde Her hastayla biri lgilenıyor benimde rehberim Şevval hanım kendisi operasyon da yanımdan 1 dakika ayrılmadı gerçekten işini çok severek yapıyor benım gibi operasyon korkusu olan birini bile kediye çevirdi :) her konuda sevval hanim gercekten cok icten ve samimi ozellikleri olan bir insan sac konusundada cok bilgili aklinizs gelicek herseyi sorabilirsiniz.

Anastezi uzmani umut bey icinde sunu soylemek istiyorum ameliyat oncesi insani cok rahatlatiyor 1 tablet zanaks = 1 umut bey cumlesi diyebilirim :) direk beyninize konusuyor ne korku kaliyor ne baska birsey :) operasyon esnasinda  sizi surekli kontrol etmeye geliyor buda sizin kendinizi guvende hissetmenizi sagliyor.

Özün sözü Koray Erdogan bence dünyada bi insanin ulasabilicegi en iyi doktor, insan ne dese eksik kalir birsey daha diyesi gelir en guzeli Koray Erdogan'a gelince konu noktalamak. Tum dunyanin saygi gosterdigi kabul ettigi bir doktor. Koray erdogan icin sunuda eklemek istiyorum durustlugun cocuk kalmis hali diyebilirim. Ben Koray Erdogan icin birtek seye üzüldüm oda bir günün 24 saat olmasi :) bu ne demek bu su demek gün bile yetmiyor Koray Erdogan'a :)

Yarin daha detayli bir sekilde fotograflarimi ve analizlerimide paylasicagim ve yeni teknikleri. Ben cok memnun kaldim simdiden cok mutluyum  4 ay sonrasi icin otel odamda bunlari yazarken hayal kurmaya basladim :) operesayonumdaki herkese cok tesekkur ederim. Naciye hanim cansu hanim yasemin hanim  ezgi hanim ve melis hanima cok tesekkur ederim.
Herkese iyi forumlar..

Bugün asmed'de ilk yıkamamı gercekleştirdim.  ekim öncesi ve sonrası fotgraflarımı paylaşıyorum. 

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2650 grafts operation. Des Manuel.
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2017, 22:57:18 »
vay kardeşim kurtuldun sonunda geçmiş olsun darısı başımıza :) uzun uzun da anlatmissin yeni fotolar bekliyorm hayırlı olsun tekrar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2017, 22:59:02 »
sırma saçlı kel :p Dogum günün kutlu olsun kardeş :)  Saç tipin genel seyrelme ve zor bır operasyon koray hoca baya  ugraşmıştır herhalde senın kanallarını açarken Hayırlı olsun umarım Hayalindeki saçlara kavuşursun!
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 11:10:06 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

mAk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2017, 23:00:40 »
Kardesim hayirli olsun guzel bir ekim olmus sonucta guzel olacak belli en iyi ellerden birine yaptirmissin sureci dikkatle takip edicez

di_vao

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2017, 23:01:12 »
Dostum hayirli olsun yeni saclarinla mutluluklar.Yazdiklarinin altina imzami atabilirim koray erdogan da sac ekrirmis biri olarak,cok guzel yaziya dokmussun tebrikler.Ozellikle umut bey apayri biri basli basina kendisi sakinlestirici etkisi gosteriyo bunyede :)) Surecte merak ettigin sormak istedigin bisey olursa yardimci olmak isterim.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2017, 23:03:37 »
sırma saçlı kel :p Dogum günün kutlu olsun kardeş :)  Artık ne kadar dua ettıysen kıskanıp :p Melis hanıma denk gelmissin :) gerçi farketmez Hepsi çok başaralı ama benimde alımımı Melis hanım yaptıgı için dogal olarak kalbimizde yeri ayrı :)  Saç tipin genel seyrelme ve zor bır operasyon koray hoca baya  ugraşmıştır herhalde senın kanallarını açarken Hayırlı olsun umarım Hayalindeki saçlara kavuşursun!
tesekkur ederim hintell okadar guzel anlattinki gercekten kiskandim :) bana cok cesaret verdin hakkin bende odenmez :) koray hoca zaten en ince sacina bile zarar vermedim dedi:) gercektende saclarin arasina koray hoca tir bile parkeder dedin ya dogru soylemissin :))  Bu arada sen konuma yazdinya bi garip oldum duygulandim:)
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 23:41:45 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2017, 23:04:22 »
vay kardeşim kurtuldun sonunda geçmiş olsun darısı başımıza :) uzun uzun da anlatmissin yeni fotolar bekliyorm hayırlı olsun tekrar

Cok tesekkur ederim dostum :)

Kolekalsiferol

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2017, 23:06:21 »
Koray Hocaya ekim yaptırmayı düşünen biri olarak böyle yorumları okuyorum ya daha keyif alıyorum.Daha mutlu oluyorum. Umarım istediğiniz sonucu alırsınız hocam. Operasyon öncesi fotoları da bekliyoruz.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Ocak 2017, 23:07:26 »
Kardesim hayirli olsun guzel bir ekim olmus sonucta guzel olacak belli en iyi ellerden birine yaptirmissin sureci dikkatle takip edicez
Tesekkur ederim dostum yarin detayli fotograf ve analizleri paylasicam.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Ocak 2017, 23:12:34 »
Dostum hayirli olsun yeni saclarinla mutluluklar.Yazdiklarinin altina imzami atabilirim koray erdogan da sac ekrirmis biri olarak,cok guzel yaziya dokmussun tebrikler.Ozellikle umut bey apayri biri basli basina kendisi sakinlestirici etkisi gosteriyo bunyede :)) Surecte merak ettigin sormak istedigin bisey olursa yardimci olmak isterim.
Tesekkur ederim dostum insalah seninde saclarin hayalindeki gibi guzel olur :)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Ocak 2017, 23:20:33 »
Vayyy hayırlı olsun dostum çok sevindim senin adına yarın detayları bekliyoruz sıra bana geldi :) ya bu arada çok merak ediyorum bu forumdan bahsettin mi hiç koray hocaya biliyomu kendisi muhabbeti oldu mu hiç ?   :D

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Ocak 2017, 23:28:57 »
Vayyy hayırlı olsun dostum çok sevindim senin adına yarın detayları bekliyoruz sıra bana geldi :) ya bu arada çok merak ediyorum bu forumdan bahsettin mi hiç koray hocaya biliyomu kendisi muhabbeti oldu mu hiç ?   :D
saol dostum Artik seni bekliyoruz. Yok hayir oyle bir konu gecmedi ilglenlcegini sanmiyorum Koskoca koray erdogan ne isi olur abi frumla felan :) adamin dakkasi sayili:)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Ocak 2017, 23:51:59 »
Koray Hocaya ekim yaptırmayı düşünen biri olarak böyle yorumları okuyorum ya daha keyif alıyorum.Daha mutlu oluyorum. Umarım istediğiniz sonucu alırsınız hocam. Operasyon öncesi fotoları da bekliyoruz.
Tesekkur ederim dostum. Bende bugun 12 ay once ekim yaptiran sat komandosu geldi kontrole onun ekimini inceledim saclara bi baktim benim hayalimdeki saclardi bende onu canli gorunce cok mutlu oldum :) benimde oyle olucak diye insan hayal kuruyor :)
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 23:53:45 Gönderen: Sacsizkel »

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Ocak 2017, 23:57:28 »
saol dostum Artik seni bekliyoruz. Yok hayir oyle bir konu gecmedi ilglenlcegini sanmiyorum Koskoca koray erdogan ne isi olur abi frumla felan :) adamin dakkasi sayili:)
İnşallah dostum az kaldı :) ya hani nebiliym yabancı forumlari falan aktif kullaniyo belki bilgisi vardır diye dedim hem hakkında yapılan bu yorumları da okumasını isterdim gerçi ne yorumlar gelirdir benim ki de laf  :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 20 Ocak 2017, 00:00:41 »
sırma saçlı kel :p Dogum günün kutlu olsun kardeş :)  Artık ne kadar dua ettıysen kıskanıp :p Melis hanıma denk gelmissin :) gerçi farketmez Hepsi çok başaralı ama benimde alımımı Melis hanım yaptıgı için dogal olarak kalbimizde yeri ayrı :)  Saç tipin genel seyrelme ve zor bır operasyon koray hoca baya  ugraşmıştır herhalde senın kanallarını açarken Hayırlı olsun umarım Hayalindeki saçlara kavuşursun!
tesekkur ederim hintell okadar guzel anlattinki gercekten kiskandim :) bana cok cesaret verdin hakkin bende odenmez :) koray hoca zaten en ince sacina bile zarar vermedim dedi:) gercektende saclarin arasina koray hoca tir bile parkeder dedin ya dogru soylemissin :))  Bu arada sen konuma yazdinya bi garip oldum duygulandim:)
😄  Yarın yıkamaya gidince söylede melis hanımla şevval hanım bi nazar boncugu taksın bari:)  tekrar geçmiş olsun
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram