Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201130 defa)

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
evet efsane bir sonuç adam foruma ugramıyor ama süper konu açmış detaylı

kaktüssevenadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hahaha çok iyi olmuş be biradel :) güle güle kullan sonunda erdin muradına :)

GölgeSS

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun saçların gerçekten çok güzel olmuş merak ettiğim bişey var ekimden önceki saçlarında dökülme varmı dostum  ☺☺

duman134

• Sr. Member
efsane bir sonuç

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu sonuca ağlamak istiyorum o kadar güzel

şimşirtarak

• Jr. Member
  • **
forumda gördüğüm en başarılı sonuçlardan, henüz çok detaylı inceleyemedim forumu daha ama hayırlı olsun gayet iyi olmuş, sıklaştırma ekimi benim de düşündüğüm bir konu.

ama aklıma takılan bir şey var süreçte destek olarak propecia kullandınız sanırım. herhangi bir yan etki gördünüz mü? xpecia için bile bazıları cinsellik üzerinde yan etki gördüğünü söylüyor, propecia ve xpecia beraber siz de herhangi bir etki yarattı mı?

bir de genel herkese soru sorayım, koray hocada ekim yaptıranlara gördüğüm kadarıyla propecia veya finasterid desteği alıyorlar genel itibariyle bu koray hocanın şart koştuğu bir şey mi?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Super  olmuş   👍

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
forumda gördüğüm en başarılı sonuçlardan, henüz çok detaylı inceleyemedim forumu daha ama hayırlı olsun gayet iyi olmuş, sıklaştırma ekimi benim de düşündüğüm bir konu.

ama aklıma takılan bir şey var süreçte destek olarak propecia kullandınız sanırım. herhangi bir yan etki gördünüz mü? xpecia için bile bazıları cinsellik üzerinde yan etki gördüğünü söylüyor, propecia ve xpecia beraber siz de herhangi bir etki yarattı mı?

bir de genel herkese soru sorayım, koray hocada ekim yaptıranlara gördüğüm kadarıyla propecia veya finasterid desteği alıyorlar genel itibariyle bu koray hocanın şart koştuğu bir şey mi?

saçsız keli canlı görmüş biri olarak saç ekimin de alına bilicek en iyi sonuçlardan birini aldığını söyleye bilirim ama foruma pek uğramıyor :)

koray hoca finasterid şart koşmaz tavsiye eder  bazı ekimler de aralara girmek gerekir sıklaştırma için kafada ince saçlar var ise onlar dökülebilir bu yüzden ben çok sık ekim yapağım bununla saçını ve donör bölgeni  güçlendirirsen iyi olur der Haklıda.
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
saç ekiminden 4 hafta önce 48 hafta sonrasına kadar günde 1 mg finasterid tedavisi saç ekimini çevreleyen kafa derisi saçlarını iyileştirir ve saç yoğunluğunu arttırır.

şimşirtarak

• Jr. Member
  • **
saçsız keli canlı görmüş biri olarak saç ekimin de alına bilicek en iyi sonuçlardan birini aldığını söyleye bilirim ama foruma pek uğramıyor :)

koray hoca finasterid şart koşmaz tavsiye eder  bazı ekimler de aralara girmek gerekir sıklaştırma için kafada ince saçlar var ise onlar dökülebilir bu yüzden ben çok sık ekim yapağım bununla saçını ve donör bölgeni  güçlendirirsen iyi olur der Haklıda.

merhaba cevap için teşekkür ederim.

ben de bu başlıktaki before-after fotoğraflarından etkilenip koray hocanın kliniğine başvuruda bulundum bir form doldurup fotoğraflarımı gönderdim. bana gelen cevapta "Dr. Koray fotoğraflarınızı inceledi ve ekim yapılacak bölgedeki saçlarınızda dökülmeden çok miniatürizasyon olduğunu gördü. Minyatürizasyon saçlarınızın dökülme evresine geçmeden önce incelmesi ve seyrek durmasıdır ancak bu durumda bir folikül (graft) kaybınız olmadığından Dr. Koray saç ekimi gerçekleştirilmesi yerine incelmiş saçlarınızı güçlendirmek ve korumak adına Finasterid kullanmanızı önermektedir."  yazıyor.

bu durumda farklı ekim merkezlerinden de ekim için görüş almalı mıyım sizce?
koray hoca kadar uzman ve sıklaştırma ekimi yapan önereceğiniz kimseler var mı?
finasteride az oranda da olsa libido üzerinde "kalıcı" yan etki bırakma ihtimali olan bir ilaç diye okudum, dolayısıyla kullanmak istemiyorum farklı ne yapılabilir bilginiz var mı?
spor yapıyorum sırf saçım dökülmesin diye kreatin kullanmıyorum 2 ay kreatine abansam o minyatürasyonu dökülmeye çeviririm en son bunu yapıcam galiba  ;D çünkü hem seyrek duruyor, insanın özgüvenini etkiliyor hem de ekime uygun değil cevabı aldım çok kötü bir durum  :-X

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
merhaba cevap için teşekkür ederim.

ben de bu başlıktaki before-after fotoğraflarından etkilenip koray hocanın kliniğine başvuruda bulundum bir form doldurup fotoğraflarımı gönderdim. bana gelen cevapta "Dr. Koray fotoğraflarınızı inceledi ve ekim yapılacak bölgedeki saçlarınızda dökülmeden çok miniatürizasyon olduğunu gördü. Minyatürizasyon saçlarınızın dökülme evresine geçmeden önce incelmesi ve seyrek durmasıdır ancak bu durumda bir folikül (graft) kaybınız olmadığından Dr. Koray saç ekimi gerçekleştirilmesi yerine incelmiş saçlarınızı güçlendirmek ve korumak adına Finasterid kullanmanızı önermektedir."  yazıyor.

bu durumda farklı ekim merkezlerinden de ekim için görüş almalı mıyım sizce?
koray hoca kadar uzman ve sıklaştırma ekimi yapan önereceğiniz kimseler var mı?
finasteride az oranda da olsa libido üzerinde "kalıcı" yan etki bırakma ihtimali olan bir ilaç diye okudum, dolayısıyla kullanmak istemiyorum farklı ne yapılabilir bilginiz var mı?
spor yapıyorum sırf saçım dökülmesin diye kreatin kullanmıyorum 2 ay kreatine abansam o minyatürasyonu dökülmeye çeviririm en son bunu yapıcam galiba  ;D çünkü hem seyrek duruyor, insanın özgüvenini etkiliyor hem de ekime uygun değil cevabı aldım çok kötü bir durum  :-X

kafanda mınyatür saçlar var ise ki var ki söylüyorlar saç ekımı yaptırıcaksan kullanman  en mantıklı yol kullanıp kullanmamak konusunda öneri almanıza gerek yok gerekiyor ise tavsıye edılır aman kullanmasan da olur diyebilirler doğrusu genetik dökülme varsa kullanmak gerekir..

bu sadece öneri kullanmak istemezeniiz sız bılırsınız ona göre ekım yaptırırsınız soylersınız Asmed e.

ama aralara giirilip sık bır ekimde var olan saçları güçlendirmek fayda sağlar

Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Manyak sonuç kel yok ama yaşıyor bu hayatı:)
Global Moderator

Pskoo

• Yeni üye
  • *
Hocam, Koray hoca nasıl bir tedavi uyguladı? Yardımcı olursan sevinirim

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese selam uzun zaman sonra paylaşım yapmak istedim karantina günlerinde
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum