Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201103 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Harika olmuş saçlar arada gelip güncellediğin içinde saol kel dostum. Ama insanların senin tecrübelerine ihtiyacı var özellikle yemi saç ektirecek arkadaşların biraz aktif ol ve onlara yardımcı olalım.
Tesekkur ederim daha iyileri güzelleri senin olsun yakında Koray erdoganla görüşmem olucak ekime karar verirsem en az 1 sene vertekside ektirsem en az 15 18 ay forumdayım bizde zaten ne ögrendiysek Koray erdogani hinteli takip ederek ögrendik bizde sorusu olana elimizden geldiğince yardımcı olmak için buradayız zaten.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Dr.hair

• Hero Member
Wax lı Haline bayıldım 🧿🧿

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba herkeze dün Koray erdogan asmedle görüşme gerçekleştirdim ikinci ekime karar verdim şu izlenimi aldım yeni merkezden Amerikan üssü NASA gibi olmuş herşey çok hızlanmış fotograf cekimi mikron incelemesi donör kapasitesi donördeki saçların 5 sene öncesine göre kalınlık incelemesi planlama greft sayısı hersey 10 saniye içinde oldu  kafamda bi greft sayısı vardı onu tutturamadım Koray erdogan daha farklısını söyledi o bizden daha iyi görüyo çünkü 10 seviye ilerde verteks ekimine karar verdim kendimi mental olarak yorgun hissediyodum Koray erdoganla görüşmem de mental olarak kendimi hazır hissettim vertekse ve ortalara Ekim yaptırıcam önlerede öncelik vertekste ama ortalarla önlerde cmkarede 75 80 lere çıkmak istiyorum donörümde kapasite var  görüntünün daha iyi olması için kullanıcam yeni konu açtıgımda detaylı yazıcam.
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2022, 18:42:14 Gönderen: Sacsizkel »

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şimdiden hayırlı olsun. Yine güzel bir sonuç olacağını diliyorum

AdnanN

• Hero Member
Cm karede 70,80 grefte çıkabilirsen müthiş olur.
Yeni ekimini merakla takip edeceğim dostum.

murattarum

• Hero Member
Cokta kasma dostum ana saci olucak diye birsey yok suanki halin goturur seni bayagi
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ne gerek var bu saça kel? Napıcaksın 80 ne çıkarıp? Hayatını yaşa işte saçların güzel
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ne gerek var bu saça kel? Napıcaksın 80 ne çıkarıp? Hayatını yaşa işte saçların güzel
Aslında verteks için düşünüyodum yaptırmışken orta ve önlerdede sıklıgı arttırmak istiyorum donörde kapasitem var çünkü kullanmak istiyorum bunu planlamayı ona göre yaptı zaten Koray hoca

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cokta kasma dostum ana saci olucak diye birsey yok suanki halin goturur seni bayagi
Daha çok verteks için düşünüyorum donörde kapasite oldugu için önlere ve ortalara da sıklaştırma yaptırıcam saçlarımda genel olarak 5 sene içinde yüzde 10 -15 lerde kayıplar oldu Koray erdoganın ince işçiliğine güvendigim için genel bi sıklaştırma yaptırıcam
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2022, 17:42:46 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cm karede 70,80 grefte çıkabilirsen müthiş olur.
Yeni ekimini merakla takip edeceğim dostum.
Koray erdogana ektirip sonucu güzel olup daha sonra sıklaştırma ekimi yaptıran bu forumda yok o yüzden düzenli paylaşım yapicam 18. aya kadar
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2022, 18:43:05 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şimdiden hayırlı olsun. Yine güzel bir sonuç olacağını diliyorum
.
Teşekkür ederim artık bu yola girmeye karar verdim degil bu yola girdim çok detaylı analizler yaptım yabancı forumlarda Koray erdoganın 2. sıklaştırma ekimleriyle alakalı

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
.
Teşekkür ederim artık bu yola girmeye karar verdim degil bu yola girdim çok detaylı analizler yaptım yabancı forumlarda Koray erdoganın 2. sıklaştırma ekimleriyle alakalı

Sıklaştırmada devrim yaratan bir kaç kişi var. Onlardan biri de muhakkak Koray Erdoğandır.
Saçlarımı sanki bu gün sıvazlamış gibi bir his var hala içimde. Kaç sene geçmiş aradan kaç sene

Eksi sözlük

• Sr. Member
Adam sana süper saç ekmiş sen hızını alamamışsın kel :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2022, 21:07:43 Gönderen: Sacsizkel »

Facebook Twitter Instagram