Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201224 defa)

isimsiz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
vay maşaallah

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kirpiklerin son durumu nedir? Yeni çıkış var mı?
Çokluların çıkmasını bekliyorum 😄
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
8 ay 10 gün before after.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 15:59:13 Gönderen: Sacsizkel »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Öncelikle Bu ekimi inceleyen Arkadaşların şu bakış açısı ile bakması gerek  Bu gördüğünüz saç ekimi Olabilicek  en zor operasyonlardan Biri "Sıklaştırma" Ekimi. Var olan saçlara zarar vermeden aralara girip Sıklaştırıp var olan saçların yönlerinde Aynı doğallıkta sonuç alıp kafayı hiç Dökülmemiş haline Getirmek gerçekten  Taktir edilmesi gereken bir sonuç..
Global Moderator

Mrblack

• Sr. Member
Sacsızkel Saçların inanılmaz olmuş maşallah hayranlıkla bakıyorum fotograflarınıza

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Subliminal mesaj mı veriyorsun birader?
“Comfort Otel” ... saçlarım çıktı, o otel senin bu otel benim takılıyorum? Kızlar saçlarıma dayanamıyor?” Mu demek istiyorsun?

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
8. ay'dan sonra çok gelişme oldu demişsin kardeş heh işte o proscarın etkisini iyice göstermeye başlaması başka bi açıklaması yok.
2 senedir kullanıyorum ben. Mühendisin konusunu incelersen 7.ayda pro-peciayı bırakmıştı ve 3 kat hacim artışı oldugunu söylemişti 7.aydan sonra önlerde. Yani ilaçla bi alakası yok bu durumun.
kardesim ekim sonucu cok iyi ama saclarini inceledigim de genel kalite artisi, sac kalinliginda ve renginde olumlu değişim... bunlar proscarın etkisi. Bizzat dokuldu dedigim saclarimin 6 ay sonra yilan derisi gibi parladigini gordugum icin bunlari net sekilde soluyorum. Ama 1 sene hic finas kullanmaz ve yine saclar bu halde olursa ozaman bu is tamamdir diyebilirim. Yine de solemeliyim ki takviyeli bir ekim de olsa sonuc mukemmel.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 17:42:41 Gönderen: saçkolik »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sacsızkel Saçların inanılmaz olmuş maşallah hayranlıkla bakıyorum fotograflarınıza
Sagol dostum siteyi bırakmayı düşünüyodum bu aralar ama siz fanlarım için paylaşımlara devam etmeyi düşünüyorum :) inşsallah seninde en az benim gibi olur.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Subliminal mesaj mı veriyorsun birader?
“Comfort Otel” ... saçlarım çıktı, o otel senin bu otel benim takılıyorum? Kızlar saçlarıma dayanamıyor?” Mu demek istiyorsun?
Hahaha yok ben dönem dönem kapatıyorum kendimi 48 saatligine biryerlere:)) gel kanka in aksaraya otele yerleştim akşama bi kahve ısmarlıyım otelin cafede :))
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 19:20:43 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
8. ay'dan sonra çok gelişme oldu demişsin kardeş heh işte o proscarın etkisini iyice göstermeye başlaması başka bi açıklaması yok.
2 senedir kullanıyorum ben. Mühendisin konusunu incelersen 7.ayda pro-peciayı bırakmıştı ve 3 kat hacim artışı oldugunu söylemişti 7.aydan sonra önlerde. Yani ilaçla bi alakası yok bu durumun.
kardesim ekim sonucu cok iyi ama saclarini inceledigim de genel kalite artisi, sac kalinliginda ve renginde olumlu değişim... bunlar proscarın etkisi. Bizzat dokuldu dedigim saclarimin 6 ay sonra yilan derisi gibi parladigini gordugum icin bunlari net sekilde soluyorum. Ama 1 sene hic finas kullanmaz ve yine saclar bu halde olursa ozaman bu is tamamdir diyebilirim. Yine de solemeliyim ki takviyeli bir ekim de olsa sonuc mukemmel.
Dostum inan kalite artışı yok pro-peciadan dolayı bi arpa boyu faydası olmadı bana neden kullanıyorum bende bilmiyorum son 1 aydır doz düşürdüm zaten 0.5 mg alıyorum. Ekimden öncede kullandım saç rengimde falan hiçbi degişim olmadı benim saçların rengi sürekli degisiyor zaten.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 17:56:29 Gönderen: Sacsizkel »

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Önleri neden dikmiyorsun. Diksen daha cool olur bence

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
8 ay 25 gün son 10 gündür pro-peciayı bıraktım 1 aydırda aklıma gekdikçe alıyordum 3 günde bir 0.25 . . Son 10 gündür saçlarda hacim artışı ve çıkış oldu yeni kestirmeme ragmen berbere gitmek zorunda kaldım berberde şaşırdı nolmuş böyle 2 hafta önce kestik heryerden saç fıskırmış birbirine girmiş saçlar dedi, hala çıkışlar devam etmekte suan yazarken bile saç diplerimde batma oluyor ama artık benim için sürecin sonu diyebilirim.
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2017, 00:31:28 Gönderen: Sacsizkel »

Mehmet 28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarınızı geriye yatırıp ön çizgi fotosu koyabilirmisiniz

Facebook Twitter Instagram