Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 2656 grafts operation. Saphire Blades, KEEP Manuel  (Okunma sayısı 201345 defa)

sacektirenadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ayni benimde boyle olmustu, sirada sok dokulme var ondan sonrasi beklemekle gececek. ekim cok guzel yaza ins hepimizin saclari oldukca iyi olacak :)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yakışır dostum insan yazicak bisi bulamiyo bi sene sonra ki hali ;)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar şüphesiz saç ekiminde en iyi koray hoca bunu kabullendik artik ama kendi saçi neden cok gur degil sıkı bir saclari yok ona kafam takildi benim

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekkurler dostum insallah siklastirma ekimi dusunup cesaret edemeyenler icin cok guzel bir ornek olur. Dunyanin en zor ekimi aralara ekmek bir soz varya sefaatinden vazgectim mezarimdan tas calma diye siklastirma ekimide bu soz gibi kendi saclarinin zarar gorup eskisinden beter olma ihtimalide yuksek. Koray Erdogan bana en ince sacina zarar vermicem dedi gorundugu gibi dediginide yapti daha diplerden birsuru sac geliyo 3 5 gun sonra daha gur gozukcek foto paylasicam. Cok detayli arastirdim ben yuzlerce ornek inceledim  bilgi almak amacli Feriduni'ye mail attim foto gonderdim bana rogaine kullan ekemem dedi Poswala mail attim bana sac dovmesi golgelendirme yap dedi link atti :)) dunyanin en taninan ekimcileri bunlar cesaret edemediler oyuzden Koray Erdogana minnettarim beni kaderimle bas basa birakmadigi icin yeniden hayatimin geri kalan kismini mutlu yasamam icin sans verdigi icjn.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ayni benimde boyle olmustu, sirada sok dokulme var ondan sonrasi beklemekle gececek. ekim cok guzel yaza ins hepimizin saclari oldukca iyi olacak :)
Insallah suan keyfini cikariyorum soka kadar :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar şüphesiz saç ekiminde en iyi koray hoca bunu kabullendik artik ama kendi saçi neden cok gur degil sıkı bir saclari yok ona kafam takildi benim
Baska koray erdogan yok oyüzden öledir kendine ekim yapamadıgı için

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Baska koray erdogan yok oyüzden öledir kendine ekim yapamadıgı için
😁mantikli cevap😀

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekkurler dostum insallah siklastirma ekimi dusunup cesaret edemeyenler icin cok guzel bir ornek olur. Dunyanin en zor ekimi aralara ekmek bir soz varya sefaatinden vazgectim mezarimdan tas calma diye siklastirma ekimide bu soz gibi kendi saclarinin zarar gorup eskisinden beter olma ihtimalide yuksek. Koray Erdogan bana en ince sacina zarar vermicem dedi gorundugu gibi dediginide yapti daha diplerden birsuru sac geliyo 3 5 gun sonra daha gur gozukcek foto paylasicam. Cok detayli arastirdim ben yuzlerce ornek inceledim  bilgi almak amacli Feriduni'ye mail attim foto gonderdim bana rogaine kullan ekemem dedi Poswala mail attim bana sac dovmesi golgelendirme yap dedi link atti :)) dunyanin en taninan ekimcileri bunlar cesaret edemediler oyuzden Koray Erdogana minnettarim beni kaderimle bas basa birakmadigi icin yeniden hayatimin geri kalan kismini mutlu yasamam icin sans verdigi icjn.
kesinlikle haklısın bakalım benimde sıklastirma ağırlıklı bir ekim olucak muhtemelen snin süreç benim için onem arz ediyo kel 😄

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

aynen öyle.. saç dökülmesini kafasına takan biri için parayla satın alınamayacak mutluluklar bunlar. kimse pahalı diye sızlanmasın o yüzden. Türkiye'de olduğu için çok şanslıyız. Allah uzun ömürler versin Koray hocaya..
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2017, 09:05:40 Gönderen: ModelPros »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Asmedden aldigim analizler. Donor yogunlugum 2.14 az geldi bana ama bu sayede ilerde ikinci ekimimde yine yogunlugum sabit kalicak. Greftlerimin bazilari keserek alindi 3 lu 4lu 5li olanlar oyuzden sanirim.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 14:28:12 Gönderen: Sacsizkel »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Asmedden aldigim analizler. Donor yogunlugum 2.14 az geldi bana ama bu sayede ilerde ikinci ekimimde yine yogunlugum sabit kalicak. Greftlerimin bazilari keserek alindi 3 lu 4lu 5li olanlar oyuzden sanirim.
bu senın Alınan sayı ve donor yapınla alakalı ortalama ihtıyaca göre alınmış ortalaman da iyi gayet   takılma bunlara :))  benım gibi 3600 alındaydı 2,20 filan olurdu senın
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu senın Alınan sayı ve donor yapınla alakalı ortalama ihtıyaca göre alınmış ortalaman da iyi bgayet  takılma bunlara :))
Belli capellide falan 2.38 olanlar falan var muhendisin ortalamada 2.38 di senin ikinci ekim olmasina ragmen 2.15 ti oyuzden dedim acaba cokmu az ilk ekime gore. Koray Erdogan extractionda boyle bi planlamayi uygun gordu demekki Keep teknigiyle cikislar yuzde yuz oldugu icin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
bu senın Alınan sayı ve donor yapınla alakalı ortalama ihtıyaca göre alınmış ortalaman da iyi bgayet  takılma bunlara :))
Belli capellide falan 2.38 olanlar falan var muhendisin ortalamada 2.38 di senin ikinci ekim olmasina ragmen 2.15 ti oyuzden dedim acaba cokmu az ilk ekime gore. Sanirim Koray Erdogan boyle bi planlamayi uygun gordu Keep teknigiyle cikislar yuzde yuz oldugu icin.
  extraction  Yapılıyor zaten ihtıyaca göre  benım 3600 mühendisin 5000  gref sayısı senın iki katın ortalaması Fazla olması normal takılma dedim :) çok güzel bi sıklaştırma oldu ortalaman iyi 2650 / 2'14= 5671  Tel canavar olcak :)
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 14:56:26 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
12. gün fotoğrafında herşey ortada :) bence rakamlara takılma

Facebook Twitter Instagram