Gönderen Konu: Finasterid Kullananların Hikayeleri  (Okunma sayısı 4335 defa)

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
Ynt: Finasterid Kullananların Hikayeleri
« Yanıtla #30 : 26 Nisan 2020, 14:53:12 »
Minoxili çok yanlış biliyorsun kafa bosalip tekrar doluyo diye birsey yok : ) nw 2-3 olup kafasimi bosalicak şimdi bu kisinin kullandığı zaman senin dediğin olay nw 6-7 olanlar kullanıp sonradan ilaca suç atanlar var çok komik bir durum zaten adamda saç kalmamis  minoxilden fayda gorup bıraktığı zaman saçlarımı mafetti diyene daha çok gülüyorum    : ) zaten saçın yok neyini mafetsin millet hala döngü olayindan bahsediyor kafa boşalıp tekrar doluyor diye birsey söz konusu değil.Bu arada dediğin kisiyie youtube da baktım hani forumda biraktiginda aniden saç kaybı olur derler finasterid de öyle ama geç olur derler adam şuan 5 yıl kullanip bırakmış ve bırakalı 3 ay olmuş saçları hala aynı yani ilerde bu adamın saçları tamamen bosalacagina inaniyormusun saçları kaliteli adamın birakmasinin sebeblerinden biride usenmis döngü olayı bazen fazla dökülüyor bazen az ama saç geriye gitmiyor hiç bir ilaç saçları kafada boşaltıp geri çıkarma gibi birseyi yok nw 6-7 kullanıp gördüğümüzde etkisinde kalanlar var o yüzden çoğu kisi yanlış anlıyor bu ilacı.
Ben 1 yıl üstü kullanmadım ürünü ben yaşadım demem için kullanmam lazım sen demekki uzun yıllardır kullanıyorsun spencer gibi, bizim okuduklarımız abartı demek ki finasterid gibi minoxda da bir abartı hikaye örgüsü var sanırım kafası boşalıyor derken var olan saçı gidiyor anlamında kurmadım cümleyi tedavi ile dolan kısımlar dökülüp geri geliyor diye biliyordum burda atıyorum belki 1ay belki 2 ay tekrar kelleşip seyrek saç ile kalmak zorundasın yoksa tabiki nw2 adam minoxil kullanıp nw1.5 veya 1 e geriledi diyelim döngü de nw6 oluyor demiyoruz böyle anladıysan yanlış anlamışsın.
O adamı uzun süredir takip ediyorum ben birde şu var o adamın ailesinde de kellik yok yani seyreklik mevcut o hiç birşey kullanmasa dahi 50 yaşında nw2 nw3 olabilir minoxla seyrekliği gidermek için kullanıyor daha dolu gözüküyor kafası yani o arkadaş medikal tedavilere de devam ediyor günde 2 xpecia alıyor tamamı ile kesmiş değil o örnek herkes için geçerli olmayabilir.

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
Ynt: Finasterid Kullananların Hikayeleri
« Yanıtla #31 : 30 Nisan 2020, 01:43:39 »
Up👆👆

Ek olarak dutasterid kullanan ve kullanmayan tek yumurta ikizlerinin hikayesi bu ilaçlar yan etkisiz olsa idi kellik diye birşey kalmazdı  :)
https://www.twinshairloss.com/
Yazı ingilizce zorlanan veya okuyamayan google servisi ile çeviri yaparak rahatca okuyup anlayabilir.Genetik kelliğe sahip ikiz kardeşlerin hikayesini anlatan bir kişisel blogsite 
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

Facebook Twitter Instagram