Gönderen Konu: !ARENAMED!5300GREFT DENİLEN GERÇEKTE DAHA AZ GORUNEN EKIM ICIN YORUMLARIM  (Okunma sayısı 8756 defa)

tesla26

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaşlar, Geçen hafta Arenamed- Serkan Aydın saç ekim merkezinde ekim yaptırdım. Şuan için sürecin daha 2. Günündeyim fakat resimlerden gördügüm kadarıyla 6000 ekilecek denilen yere 4000-4500 (benim yorumum)  civarı ekilmiş. Aşağıda ilk gün resimlerim mevcuttur bu konuda sizin yorum , öneri ve tavsiyelerinizi almak isterim. Ekim yaptıram arkadaşlarda iyi bilirki medikal anlamda oldugu kadar psikolojik olarak da zorlu bir süreç, umarım her ekim yaptıran arkadaşın ve benim sonucumuz çok iyi olur ve o kadar acı , sabır ve strese değer.  Süreç durumuna göre ekim  yaptırdıgım merkezle ile ilgili olumlu ve olumsuz düsüncelerimi paylşacagım.

Şimdiden herkese teşekkürler , ara ara fotografları paylaşacagım tek ricam herkesin karşı fikirlere saygı duyması iyi günler diliyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun Ekiminiz.Nasıl anladınız 4500greft olduğunu ? Ekim sonrası kendilerimi bu bilgiyi paylaştı sizinle?

tesla26

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, (4000-4500greft )  benim ve sordugum arkadaslarımın yorumu, bu ekim yaptırmıs olan arkadaşlar da fotograflardan yola cıkarak kendi yorumlarını yapabilirler.

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
doğru bir tahmin olabilir ama bunu daha yapan ne ekimciler var .bunu bir ekimci  benimde bulunduğum bir görüşmede ; tesadüfi bir şekilde şişirme greft söylediği anlaşılınca , babam yaşında adam iki büklüm olmuştu. acımıstım haline.önden bilgisayarlı analiz yapılmadan söylenen greft sayısında en iyi ihtimalle 500 greft kitlenmiştir.ha dürüst insanlarda var onlar kendini belli ediyor zaten.reklama gerek yok

tesla26

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
6.gün  fotolar , arkadaşlar sizce durum nasıl özellikle greft sayısı olarak yorumunuzu almak istiyorum ?
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2017, 01:55:47 Gönderen: tesla26 »

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bana max 3500 gibi geldi. İlk defa bu kadar az greftli Arenamed ekimi görüyorum.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun dostum. Umarım seni mutlu edecek bir sonuç ortaya çıkar ve ekilen greft sayısı senin için önemsiz bir konu olur. Kaç greft ekildiğini söylemem mümkün değil ama 5300 ekildiğini maalesef düşünmüyorum.
🏇🏇

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
 hocam  hayırlı olsun  ama  forumdaki  konulardan yola cıkarsak  burada gerçekten 5300 greft yok gibi ... İnşalllah biz yanılırız 

CELL11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş geçmiş olsun. İnşallah sonuç beklediğinden çok daha iyi olur. Ekim işleminde doktorla ne kararlaştırdınız? Saçın önü çok çok sık ama arka tarafta çok seyrek ekim olmuş. belki ondan 5300 yok gibi geliyodur ? Ama endişeni anlıyorum fotoğraflarda 5300 yok gibi duruyor. Doktorla ne kararlaştırdınız paylaşırsan seviniriz.

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Net saymak mümkün değil ama 6000 de yok yav..

ereğli

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
tek sayarsan 5300 saten gelmez greftleri birleştiriyorlar  2   3 adet greftı aynı anda ekıyorlar.

tesla26

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar yorumlariniz icin cok tesekkurler evet bende  forumdaki diger fotolari gorunce 5300 gibi gelmedi 4000 civari gibi ama on tarafin sik ekilecegi tepeyede 1000 civari dagitilacagi basta serkan aydin tarafindan soylendi , ayrica su donor muhabbeti ve donor bolgedeki sac tellerinin ince ve cok sik olmamasindan oturu cok girmemis olabilirler diye dusunuyorum. Bu sure zarfinda suphe , endise ve korku dolu oluyor insan sac diyoruz vs ama paikolojiyi etkileyen bir durum o nedenle yapici ve pozitif yaklasim iceren yorumlar icin cok saolun

Murat232323

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum nasıl acaba.Foto paylaşırmısın

deeseven

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bence burda 3500 greft yok. moralini bozmak istemem tabi.

5300 olmasada ; tatmin edici sonuc alacaksin insallah.

kuyumcu69

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence en fazla 3000 greft olabilir. Ama ekim  gayet iyi. Senin sorununu çözer bence. Hayırlısı.

Facebook Twitter Instagram