Gönderen Konu: Hangi Marka Minoxidil???  (Okunma sayısı 6793 defa)

Spencer

• Hero Member
Ynt: Hangi Marka Minoxidil???
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2020, 07:20:54 »
Ben alopexy t kullanıyorum. Fransız firması daha güvenilir geliyor :) kepek ilk aylar kaşıntı ve baş ağrısı gibi yan etkileri var
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2020, 14:41:48 »
Valla seni bilmem de ben olsam köpük formunda kullanirdim

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2020, 16:21:55 »
Rogaini turkiyede rahat rahat eczanelerden alsak çok iyi olcak ama malesef yok sitelerede güvenmediğim için almıyorum alopexy iyidir andriwium kopuk piyasada nadir bulunuyor heralde bir arkadaş kaldırıldı demişti sanırım asos firması ilacı gelistiriyormus.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2020, 16:31:37 »
Minoxidil  kullanmayın  ben kullandım  en iyisini   hemde  pişmanım   

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Nisan 2020, 16:58:17 »
Minoxidil  kullanmayın  ben kullandım  en iyisini   hemde  pişmanım   

Pişmanlığa bakarsak proscar daha çok pişmanlık oluyor ama malesef ilaç sende ise yaramamış kaç yıl kullanıp memnun olan var tabi yinede her ilacın yan etkileri olduğu gibi bununda var.proscar kullansak nereye kadar aynı şekilde minoxilde o yüzden sen pismansin ama bazıları memnun proscarda öyle tabi sana proscar kullanma desem pişman oldum desem birakacakmisin ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #6 : 21 Nisan 2020, 17:34:42 »
Finasterid  bırakmam ☺    yan etki yaşamadım    ilk başlarda  kasiklarda  ağrı oldu geçti    minoxidil    kepek yaptı kaşıntı yaptı     sivilce  yaptı   3 ay içinde  bıraktım

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 21 Nisan 2020, 23:31:07 »
Vitaministe sitesinde kirkland var 6 aylık 600 lira idi galiba onu tavsiye ederim androvium minoxil vs bunun yanında el pençe durur .

Ama bana kalsa kullanmam en büyük pismanligimdir minoxidil.

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2020, 23:33:09 »
Hepsi aynısı dostum ya pek bir farkı yok yani ana maddeleri minoxidil

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Nisan 2020, 00:27:57 »
Vitaministe sitesinde kirkland var 6 aylık 600 lira idi galiba onu tavsiye ederim androvium minoxil vs bunun yanında el pençe durur .

Ama bana kalsa kullanmam en büyük pismanligimdir minoxidil.

Sen heralde androwium kopuk kısa vadede kepek beyaz tortu demiştin sanırım işte malesef bazi kişilerde oluyor bu durumlar zamanla geciyor ama bazılarında hiç kepek vs bile olmuyor forumda kullanan biri daha vardı çok memnun olduğunu söylemişti bizzat zormustum bu gibi şeyler olup olmadığını yok hiç kepek kasıntı vs olmadığını söylemişti malesef her ilaç herkese ise yaramıyor ama tbi kepek vs yasanip bıraktığımda ise yaramıyor denilmezde rahatsız ettiği için bırakman normal tabi ama şuanda yan etkisiz yada herkesde ise yarayan bir ilaç yok malesef umarım iyi bir urun cikarda saçları koruruz minoxilin tek dezavantajı sprey olması hap seklinde olsaydı ve sadece etkisini saçlarda gostersrydi forumun çoğu proscar kullanmazdi bence ama malesef sprey olması bir süre usendiriyor insanı tabi bazı kişiler haftada bir kaç gün tek seferlik kullanıp saçları koruyanda var tabi ama malesef bu ilaçlar bile bazı kişilerde ise yaramıyor orası kötü çünkü başka çare yok ekim dışında hakkımızda hayırlısı olsun nediyim.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 23 Mayıs 2020, 02:59:41 »
androvium köpük bence en iyisi.

Facebook Twitter Instagram