Gönderen Konu: Proscar ve dutasterid kullanmayı düşünüyorum.  (Okunma sayısı 2908 defa)

Selcukyksl

• Yeni üye
  • *
Proscar ve dutasterid kullanmayı düşünüyorum.
« : 20 Nisan 2020, 22:22:09 »
Merhabalar arkadaşlar burayı çok yeni keşfettim. Saçlarım yanlarda açılma ve üstlerde seyrelmeye başladı ve 3 numara kesince ciddi dökülme rahatsız etti 28 yaşındayım sizce dutasterid ve proscarı bir gün porscar birgün dutas kullanarak uygulasam nekadar farkeder saçlarımı kurtarabilirmiyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim şu ara kafayı yemek üzereyim.

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
Ynt: Proscar ve dutasterid kullanmayı düşünüyorum.
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2020, 22:24:49 »
Fotoğraf ekleseydin daha iyi yorumlardık

Selcukyksl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2020, 22:25:44 »
Durum bu şekilde :(

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2020, 22:29:53 »
Durum bu şekilde :(

Sonuç alırsın ilk etapta finasla başla derim

Selcukyksl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2020, 22:33:20 »
Ortalama ne kadar sürede etki eder tepe bölgesini toparlar erken müdahale etmiş sayılırmıyım. Birde biotin 5000 mg ve çinko 15 mg bulunan bir hapta almam etki eder mi acaba. Ve dutasterid e nezaman başlamam dogru zaman olur

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2020, 22:35:57 »
Ortalama ne kadar sürede etki eder tepe bölgesini toparlar erken müdahale etmiş sayılırmıyım. Birde biotin 5000 mg ve çinko 15 mg bulunan bir hapta almam etki eder mi acaba. Ve dutasterid e nezaman başlamam dogru zaman olur
Ilk once 1 sene finasterid denemelisin, sansliysan tepeyi toplamasi beklenir dutasi aklindan cikar simdilik

Selcukyksl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2020, 22:39:18 »
Ilk once 1 sene finasterid denemelisin, sansliysan tepeyi toplamasi beklenir dutasi aklindan cikar simdilik
Acaba dutasterid de ne gibi bir durum söz konusu oluyor ikili kullanıp etki aldım diyenler okudum daha keskin bir giriş yapayım dedim. Finansla toparlayabileceksem gerek yok. Minoxile hiç bulaşmak istemiyorum dutas yanları kapatır diye umutluydum.

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 20 Nisan 2020, 22:57:16 »
Acaba dutasterid de ne gibi bir durum söz konusu oluyor ikili kullanıp etki aldım diyenler okudum daha keskin bir giriş yapayım dedim. Finansla toparlayabileceksem gerek yok. Minoxile hiç bulaşmak istemiyorum dutas yanları kapatır diye umutluydum.
Dutas dhtyi asiri blokluyo yan etki yapma ihtimali daha yuksek finasla toparlarsin bu kafayi sen sakaklar icin de dermaroller falan arastir istersen

Selcukyksl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 20 Nisan 2020, 23:01:14 »
Dutas dhtyi asiri blokluyo yan etki yapma ihtimali daha yuksek finasla toparlarsin bu kafayi sen sakaklar icin de dermaroller falan arastir istersen
teşekkürler bir dermaroller kullanıyorum şuanda uygulaması günlük tarama şeklinde mi olmalı sıradan bir dermaroller bahsettiginiz degilmi özel bir boyutu ve işlevli olan bir türü var mı acaba ?

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 20 Nisan 2020, 23:02:50 »
teşekkürler bir dermaroller kullanıyorum şuanda uygulaması günlük tarama şeklinde mi olmalı sıradan bir dermaroller bahsettiginiz degilmi özel bir boyutu ve işlevli olan bir türü var mı acaba ?
O konuda pek bilgim yok malesef dermaroller dermastamp dermapen diye cesitleri var bi arastir

Selcukyksl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 20 Nisan 2020, 23:16:13 »
O konuda pek bilgim yok malesef dermaroller dermastamp dermapen diye cesitleri var bi arastir
tamamdır teşekkürler saolun

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Nisan 2020, 00:39:56 »
ben ne finansın nede dudasın sende işe yarayacağını sanmıyorum ancak kendi saçlarını korumak ise amacın işe yarayabilir çizgideki saçta hele birde minyatür saçın yoksa hiç bir etkisi olmaz.

Selcukyksl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 21 Nisan 2020, 02:01:38 »
ben ne finansın nede dudasın sende işe yarayacağını sanmıyorum ancak kendi saçlarını korumak ise amacın işe yarayabilir çizgideki saçta hele birde minyatür saçın yoksa hiç bir etkisi olmaz.
minayatür saç nedir teme noktası son 1.5 senede falan bu hale geldi işin başlangıcında bu genetik faktörü ortadan kaldırmak olayı kurtarmaz mı ? Daha önceden hiç bişey kullanmadım. Şakak kısımları çok az gerilese kafi uzunken üstlerde belirginleşme olmaya başladı oda canımı sıkıyor tepe kapansa yanlar az gerilese kafi başka bir istegim yok esasında.

Selcukyksl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 18 Mayıs 2020, 15:15:09 »
 Merhabalar 24 nisan dan buyana proscar kullanıyorum ilk hafta kasıkta hafif bir agrı yaptı belki okumasam yan etkiyi onuda farketmeye bilirdim. İlk hafta menide hafif bir azalma ve peniste uyuşukluk hisside vardı şuan tamamen normale döndü hiç bir etki hissetmiyorum. Saçların durumunu paylaşacagım normalde 6 aydan önce etki beklemiyorum ama sizde gözlemler ve yorumlarsanız sevinirim Saçım çok kısaydı şimdi biraz uzadı ama kalınlaşma var gibi geliyor emin degilim tabi sizde bi bakın dostlar dostlar.

Selcukyksl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 29 Mayıs 2020, 20:19:57 »
Proscarda 35. Gündeyim saçlarda belirgin bir sertlik var ve neredeyse saçım dökülmüyor diyebilirim. Minyatürleşen saçlarımdansanki güçleniyor ve belirginleşen açılacak alan daralıyor gibi hissediyorum yorumlardanız memnun olurum. Resimleri flaşlı çektim

Facebook Twitter Instagram