Gönderen Konu: NW7'den geri dönüş hikayem.  (Okunma sayısı 29167 defa)

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: NW7'den geri dönüş hikayem.
« Yanıtla #121 : 21 Eylül 2020, 22:52:08 »
Son durum nedir hocam?
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

İllegalkisi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #122 : 07 Ekim 2020, 16:53:01 »
Saç ekiminin en büyük hilesi işte bu ilaçlardır. Dht blacker minox ve expacia biotin de alındığında 8 ayda SEYREK EKİLMİŞ SAÇLAR İLE BİRLİKTE memnuniyet yaratıyor. Bırakınca avı gerçekler ortaya çıkıyor

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #123 : 07 Ekim 2020, 17:23:55 »
Çok faydalı bir konu. Takipteyim hocam son durum nedir?

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #124 : 02 Kasım 2020, 21:28:38 »
Hocam en son Ağustos ayında güncelleme yapmışsınız. Son durum nedir kullanıyor musunuz hala?

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #125 : 02 Kasım 2020, 22:47:32 »
Heralde arkadas birakti artik sikildi dongu olayindan;)

Shelby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #126 : 02 Kasım 2020, 23:12:41 »

Efsane bir dönüşte gelebilir.
Medikal Tedavi: 2 gün 1 mg proscar, 1 gün Dutasterid.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #127 : 03 Kasım 2020, 02:52:01 »
Efsane bir dönüşte gelebilir.
Ins kardesim, en cok merak ettigim, takip ettigim konulardan biri:)

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #128 : 03 Kasım 2020, 11:18:38 »
Bırakmadı ama zamanla minin etkisini yitirdiği gerçeği var.Bence arkadaşın ön hattı minoxidil alıcısıydı.Elbette dutun etkisi büyüktür ama minox bence uzatmada daha etkili oldu.

Sanırım konu sahibinin en büyük pişmanlığı daha önce başlamaması.Nw2 gibi başlasaydı şuan max nw3 felan olurdu hatta belkide nw1e kadar saç çıkarıp koruyabilirdi bile

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 19 Kasım 2020, 22:26:29 »
1. yıl güncellemesi

öncelikle herkese iyi günler, konuyu takip eden arkadaşları beklettiysem özür dilerim. bu meseleyi hayatımın en verimli çağında olmazsa olmaz bir seviyede tutup gün gün ay ay raporlamanın, sürekli foto çekmenin çok da iyi bir fikir olmadığını, artık bu durumu kafama takmadan normal hayatıma devam etmem gerektiğini kendime kabullendirmem gerektiğini düşündüğüm için bu süreçte bir güncelleme yapmadım. fakat dm'den ulaşanlara elimden geldiği kadar yardım ettiğimi de belirtmek isterim. lafı uzatmadan;

son 4 aylık süreçte herhangi bir vitamin takviyesi almadım ve dermaroller-dermastamp ikilisini tamamen bıraktım. (ara sıra kahveme collagen powder koyduğum günler oldu) köpük minoxa geçtim ve son 2 aydır köpük minox kullanıyorum. bunun son 1 ayı günde bir yatarken olmak üzere kullanıyorum. liquid'e göre çok daha rahat ve kullanışlı. vitaminler, takviyeler ve şampuanlar hakkındaki genel görüşüm bu işin cidden %2-3'lük diliminde oldukları ve yine en başta bahsettiğim nedenden dolayı hayatıma sürekli vitaminlerle ve kafamı zımbalamayla devam etmek istemiyorum.

aynı şekilde günde bir dutasterid ile devam, en ufak bir yan etki bile yok. ilk mesajda belirttiğim gibi yan etki muhabbettini bu postta yapmayın. LÜTFEN BU KONUDA DM ATIP DURMAYIN ARTIK. Soracaksanız süreçle ilgili şeyler sorun yardımcı olayım.

son 3 haftadır yine efsane düzeyde bir döngü başladı ve saçım aşırı dökülüyor artık bu duruma alıştığım için sallamıyorum. en azından kontrol altında geçmesi için saçımı uzatmıyorum zaten. uzun vadeli planım 18-24 aylık periyotta veya 2. yılımda sıklaştırma ekimi yaptırmak. o yüzden forumdaki saç ekimi konularına yöneldim orda aktif olarak takip edip yorum yapıyorum.

aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz ben her zaman burdayım ve her türlü yardım ederim. okuduğunuz için teşekkürler.

Laurenred

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #130 : 22 Kasım 2020, 04:51:57 »
Kardeşim avodart sende sık sık idrara çıkma yapmadi şimdi bide hastanede falan tahlil yaptırdın mi

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 22 Kasım 2020, 05:32:33 »
Kardeşim avodart sende sık sık idrara çıkma yapmadi şimdi bide hastanede falan tahlil yaptırdın mi

bir kaç kez testis ağrısı oldu onun da nedeni o mudur bilmiyorum. onun dışında herhangi bir olağandışı durum yaşamadım. tahlil yaptırmadım kısa vadede yaptırmayı da düşünmüyorum.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 22 Kasım 2020, 11:45:33 »
hocam çok iyi sonuçlar almışınız bende 1 haftadır avodart başladım 3 günde bir alıyorum şu anlık sadece sık idrar oldu.bşrde minoxil çok kullandım zamanın da faydasını da gördüm zararını da ama minoxil olmadan bu iş biraz zor gibi sadece vertex kısmına düşünüyorum küpük formunu kullanıyorum demişiniz rogain markası mı birde nereden temin ediyorsunuz minoxili?

beaocoup

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #133 : 22 Kasım 2020, 14:40:28 »
1. yıl güncellemesi

öncelikle herkese iyi günler, konuyu takip eden arkadaşları beklettiysem özür dilerim. bu meseleyi hayatımın en verimli çağında olmazsa olmaz bir seviyede tutup gün gün ay ay raporlamanın, sürekli foto çekmenin çok da iyi bir fikir olmadığını, artık bu durumu kafama takmadan normal hayatıma devam etmem gerektiğini kendime kabullendirmem gerektiğini düşündüğüm için bu süreçte bir güncelleme yapmadım. fakat dm'den ulaşanlara elimden geldiği kadar yardım ettiğimi de belirtmek isterim. lafı uzatmadan;

son 4 aylık süreçte herhangi bir vitamin takviyesi almadım ve dermaroller-dermastamp ikilisini tamamen bıraktım. (ara sıra kahveme collagen powder koyduğum günler oldu) köpük minoxa geçtim ve son 2 aydır köpük minox kullanıyorum. bunun son 1 ayı günde bir yatarken olmak üzere kullanıyorum. liquid'e göre çok daha rahat ve kullanışlı. vitaminler, takviyeler ve şampuanlar hakkındaki genel görüşüm bu işin cidden %2-3'lük diliminde oldukları ve yine en başta bahsettiğim nedenden dolayı hayatıma sürekli vitaminlerle ve kafamı zımbalamayla devam etmek istemiyorum.

aynı şekilde günde bir dutasterid ile devam, en ufak bir yan etki bile yok. ilk mesajda belirttiğim gibi yan etki muhabbettini bu postta yapmayın. LÜTFEN BU KONUDA DM ATIP DURMAYIN ARTIK. Soracaksanız süreçle ilgili şeyler sorun yardımcı olayım.

son 3 haftadır yine efsane düzeyde bir döngü başladı ve saçım aşırı dökülüyor artık bu duruma alıştığım için sallamıyorum. en azından kontrol altında geçmesi için saçımı uzatmıyorum zaten. uzun vadeli planım 18-24 aylık periyotta veya 2. yılımda sıklaştırma ekimi yaptırmak. o yüzden forumdaki saç ekimi konularına yöneldim orda aktif olarak takip edip yorum yapıyorum.

aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz ben her zaman burdayım ve her türlü yardım ederim. okuduğunuz için teşekkürler.

Merhaba bu avodart kullanımız  için herhangi bir test yaptırdınız mı ürolojide?

çükübik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #134 : 22 Kasım 2020, 14:41:14 »
hocam çok iyi sonuçlar almışınız bende 1 haftadır avodart başladım 3 günde bir alıyorum şu anlık sadece sık idrar oldu.bşrde minoxil çok kullandım zamanın da faydasını da gördüm zararını da ama minoxil olmadan bu iş biraz zor gibi sadece vertex kısmına düşünüyorum küpük formunu kullanıyorum demişiniz rogain markası mı birde nereden temin ediyorsunuz minoxili?

fin kullandınız mı? yoksa fine başlamadan direkt dut mu tercih ettiniz?

Facebook Twitter Instagram