Gönderen Konu: NW7'den geri dönüş hikayem.  (Okunma sayısı 29866 defa)

heycorcverseneborc

• Full Member
Ynt: NW7'den geri dönüş hikayem.
« Yanıtla #91 : 24 Haziran 2020, 13:33:28 »
en basit ağrı kesiciye bile her insan farklı yanıt verir. bu arkadaşın vücudu ve saç kökleri ilaçlara iyi yanıt vermiş. yaşının da genç olması faktör. ama yaş ne olursa olsun bu sonucu alanların oranı yüksek değil bunu bilmek lazım.

kızılsakallı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #92 : 24 Haziran 2020, 14:27:51 »
en basit ağrı kesiciye bile her insan farklı yanıt verir. bu arkadaşın vücudu ve saç kökleri ilaçlara iyi yanıt vermiş. yaşının da genç olması faktör. ama yaş ne olursa olsun bu sonucu alanların oranı yüksek değil bunu bilmek lazım.
kesinlikle çok doğru söylüyorsun hocam

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #93 : 24 Haziran 2020, 20:35:20 »
Nazar değmesin maşAllah
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 25 Haziran 2020, 17:16:19 »
Nazar değmesin maşAllah

eyvallah karşim

Muhammet Sucu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #95 : 26 Haziran 2020, 03:25:59 »
Aylardır takipteyim hocam konunuzu. Cok iyi gidiyor. Bugün tekrardan ilk fotolara bakayim dedim. Bir fotonuzda trabzon havalimanında olduğunuzu farkettim. Trabzonda mi yasiyorsunuz yoksa orada mı yaşiyorsunuz?

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 26 Haziran 2020, 21:56:51 »
Aylardır takipteyim hocam konunuzu. Cok iyi gidiyor. Bugün tekrardan ilk fotolara bakayim dedim. Bir fotonuzda trabzon havalimanında olduğunuzu farkettim. Trabzonda mi yasiyorsunuz yoksa orada mı yaşiyorsunuz?

yurtdışında yaşıyorum ama memleket trabzon sürekli gider gelirim

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 26 Haziran 2020, 22:19:11 »
Saçlar döngüye gire gire güçlenecek daha kalınlaşacak son noktada böyle yoğun ve zayıf dökülmeler yaşayacagını sanmıyorum bir arkadaş vardı bu formdan değil neredeyse aynı süreclerden geçiyorsun  senin sürecine baktıkça o aklıma geliyor benim tahminim 7 ay sonra saçların tam saç kalınlaşma formuna gelecek son noktaya geleceksin diye düşünüyorum takipteyim

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #98 : 26 Haziran 2020, 23:07:56 »
Acaba saçları hiç dökülmeden önce başlasa ne olurdu ?
a)Hiç saçı dökülmez nw1 gür kalırdı
b)Saçları biraz dökülür ama çoğunluğu kalırdı
c)Dutasın sadece etkili olduğu yerler kalır ve ara sıra döngüye girerdi(Dikkatli baktıysanız arkadaşın tepesindeki her saç duttan verim almıyor yani bariz bir şekilde kafasındaki bazı saçlar dutasa reaksiyon gösterirken bazıları göstermiyor)

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 27 Haziran 2020, 00:43:24 »
Acaba saçları hiç dökülmeden önce başlasa ne olurdu ?
a)Hiç saçı dökülmez nw1 gür kalırdı
b)Saçları biraz dökülür ama çoğunluğu kalırdı
c)Dutasın sadece etkili olduğu yerler kalır ve ara sıra döngüye girerdi(Dikkatli baktıysanız arkadaşın tepesindeki her saç duttan verim almıyor yani bariz bir şekilde kafasındaki bazı saçlar dutasa reaksiyon gösterirken bazıları göstermiyor)

benim de en çok merak ettiğim şey o

agresif dökülmeden önce doğuştan rastalı gibi gür ve aşırı kıvırcık saçım vardı. dut ile ne kadar koruyabilirdim hep düşünürüm.

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 05 Temmuz 2020, 01:22:25 »
Dut 2 senedir kullanıyorum yan etki görmedim dökülmeyi azaltıyor ama yeni cıkartmıyor.

Bu saclar bariz minox etkisi arkadaslar.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #101 : 07 Ağustos 2020, 02:45:31 »
Beklemekteyiz, en iyi tedavi uygulaması bir ay geçti hocam ses yok

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 07 Ağustos 2020, 19:54:55 »
Beklemekteyiz, en iyi tedavi uygulaması bir ay geçti hocam ses yok

8. ay güncellemesi

2. kez çok daha büyük bir döngüye girdiğim için açıkçası güncellemek çok içimden gelmedi fakat merak edenler için yazayım. tedaviye aynı şekilde hiçbir şey ekleyip çıkarmadan devam ediyorum.

günde nerden baksanız 300-400 arası saç teli dökülüyor. elime geliyor yemeğime düşüyor. evin her tarafı saç oldu. evcil hayvan olsa evde bu kadar olmazdı diyim anlayın. haliyle aynı birinci döngüde olduğu gibi hacimsel olarak bir azalma var. fakat iyi haber dökülen saçlar uzamamış ve zayıf olan saçlar. umarım ilk seferki gibi geri dönüşleri daha sağlam olur.

yan etki olarak yine en ufak bir sıkıntı yok.

9. ayda daha sağlam bir şekilde dönmek dileği ile herkese iyi forumlar.

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #103 : 07 Ağustos 2020, 21:30:57 »
8. ay güncellemesi

2. kez çok daha büyük bir döngüye girdiğim için açıkçası güncellemek çok içimden gelmedi fakat merak edenler için yazayım. tedaviye aynı şekilde hiçbir şey ekleyip çıkarmadan devam ediyorum.

günde nerden baksanız 300-400 arası saç teli dökülüyor. elime geliyor yemeğime düşüyor. evin her tarafı saç oldu. evcil hayvan olsa evde bu kadar olmazdı diyim anlayın. haliyle aynı birinci döngüde olduğu gibi hacimsel olarak bir azalma var. fakat iyi haber dökülen saçlar uzamamış ve zayıf olan saçlar. umarım ilk seferki gibi geri dönüşleri daha sağlam olur.

yan etki olarak yine en ufak bir sıkıntı yok.

9. ayda daha sağlam bir şekilde dönmek dileği ile herkese iyi forumlar.
Garip olmuyor mu ya :D Saçlısın arada kel geziyorsun. Bir şeyi merak ediyorum, çıkan saçların sağlığı nasıl oluyor ? Yani uzatmaya çalışsan şekil verilecek saç olur mu ? Yoksa sağlıksız cansız saçlar mı ?
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 07 Ağustos 2020, 21:49:41 »
Garip olmuyor mu ya :D Saçlısın arada kel geziyorsun. Bir şeyi merak ediyorum, çıkan saçların sağlığı nasıl oluyor ? Yani uzatmaya çalışsan şekil verilecek saç olur mu ? Yoksa sağlıksız cansız saçlar mı ?

diffuse tipi dökülme olduğu için kafamdaki saçların bir kısmı sağlığına kavuştu normal şekilde uzuyor. fakat diğerleri döküldüğü için bir türlü içime sinen bi görüntü olmuyor tabi ki. 18-24. aya kadar böyle devam edip yine aynı şekil devam ederse iyi bir merkezde sıklaştırma ekimi düşünüyorum. bunun nedeni de dht blocker + minox tedavilerinde peak nokta genelde 2 yılda oluyor. o yüzden daha yolun yarısı bitmedi ve acele edecek bir durum yok. sıfırdan bu noktaya geldiğim için de mutluyum.

Facebook Twitter Instagram