Gönderen Konu: NW7'den geri dönüş hikayem.  (Okunma sayısı 29931 defa)

ye2525

• Full Member
Ynt: NW7'den geri dönüş hikayem.
« Yanıtla #61 : 23 Mayıs 2020, 01:06:13 »
Hikayenden etkilendim ama minoxtan korkuyorum o yüzden antiandrojen arıyorum bakalım bulabilecek miyim

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 24 Mayıs 2020, 18:43:02 »
gün 184

hazır karantinadayken zamanında deneyemediğim berbat saç stillerini deniyorum.

kepek sorunu olan arkadaşlara veya kullandığı şampuanın temizleyiciğiliğinden şikayetçi olan arkadaşlara davines purifying'i şiddetle öneririm. ilk yıkamada bile fark ettirdi. deterjan gibi temizliyo kafayı. paraben sls silicon falan yok. içeriğine bakarsınız zaten.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #63 : 24 Mayıs 2020, 19:05:21 »
Hikayenden etkilendim ama minoxtan korkuyorum o yüzden antiandrojen arıyorum bakalım bulabilecek miyim

Minoxtan korkup antiandrojen aramakta güzel kafaymış güle güle kullan.

Moon

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #64 : 24 Mayıs 2020, 19:56:36 »
Bu takviyeleri ömür boyu kullanacakmısınız?

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 24 Mayıs 2020, 20:14:17 »
Bu takviyeleri ömür boyu kullanacakmısınız?

hayır tabi ki.
her gün yeni bir şey çıkıyor. ekim teknolojisi ilerliyor. yeni ilaçlar çıkıyor.
1. yıldan itibaren dozları düşürmeyi planlıyorum. zaten çok şükür en ufak bir yan etki bile yok. gelişme gördükçe devam edesim geliyor. günde 2-3 dakikanızı alan şeyler. üşenme gibi bir durum da olmuyor.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #66 : 25 Mayıs 2020, 16:55:12 »
Saclar kalinlasiyor mu yoksa tuy formunda mi
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #67 : 25 Mayıs 2020, 18:38:40 »
hayır tabi ki.
her gün yeni bir şey çıkıyor. ekim teknolojisi ilerliyor. yeni ilaçlar çıkıyor.
1. yıldan itibaren dozları düşürmeyi planlıyorum. zaten çok şükür en ufak bir yan etki bile yok. gelişme gördükçe devam edesim geliyor. günde 2-3 dakikanızı alan şeyler. üşenme gibi bir durum da olmuyor.

Bence her gün hiç bir şey çıkmıyor hocam iki tip tedavi var finasterid ve minoxil.. Bunun dışındaki hiç bir şey fayda etmiyor. Uzun süredir saç için gelişme yok saça çözüm bulunursa kanserede çözüm bulunur benim gözümde. O yüzden sizin tedaviniz uzun süre devam edemez benim gözümde , bir yerden sonra vücut yeter benden buraya kadar diyecektir.

Yeni ilaçlar çıkıyor demişsiniz neler hocam paylaşır mısınız ?

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 25 Mayıs 2020, 21:15:27 »
Saclar kalinlasiyor mu yoksa tuy formunda mi

döngü öncesine döneme göre daha kalın ve daha çabuk uzuyor. tüy formundaki saçlar ara ara var. dökülme tipi diffuse olduğu için normal.

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 25 Mayıs 2020, 21:17:17 »

Bence her gün hiç bir şey çıkmıyor hocam iki tip tedavi var finasterid ve minoxil.. Bunun dışındaki hiç bir şey fayda etmiyor. Uzun süredir saç için gelişme yok saça çözüm bulunursa kanserede çözüm bulunur benim gözümde. O yüzden sizin tedaviniz uzun süre devam edemez benim gözümde , bir yerden sonra vücut yeter benden buraya kadar diyecektir.

Yeni ilaçlar çıkıyor demişsiniz neler hocam paylaşır mısınız ?

samumed ve breezula şirketleri umut vadeden çalışmalar yapıyor. takip edebilirsiniz. ve dediğim gibi ekim olayı da yavaş yavaş gelişiyor. ben ümitsiz değilim bu konularda.

bu ilaçları 15-20 yıl kullanan insanlar var yurtdışında. kısa vadede herhangi bir olumsuzluk yaşayacağımı düşünmüyorum. bu iş kafada bitiyor. enseyi karartmadan yola devam.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #70 : 25 Mayıs 2020, 22:17:24 »
samumed ve breezula şirketleri umut vadeden çalışmalar yapıyor. takip edebilirsiniz. ve dediğim gibi ekim olayı da yavaş yavaş gelişiyor. ben ümitsiz değilim bu konularda.

bu ilaçları 15-20 yıl kullanan insanlar var yurtdışında. kısa vadede herhangi bir olumsuzluk yaşayacağımı düşünmüyorum. bu iş kafada bitiyor. enseyi karartmadan yola devam.
Reis döngü olayında bütün saçlar mı döngüye giriyor yoksa çıkan saçlar mı döngüye giriyor?

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 25 Mayıs 2020, 22:57:43 »
Reis döngü olayında bütün saçlar mı döngüye giriyor yoksa çıkan saçlar mı döngüye giriyor?

bütün saçlar değil. diffuse tipi dökülme olduğu için hangi bölgede ne kadar saçın döngüye girdiğini kestirmek zor.

Sylmz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #72 : 31 Mayıs 2020, 22:59:25 »
Kusura bakma arkadaşım rahatsız ediyorum sen bu ilaçları doktora gidip doktor kontrolünde mi aldın yoksa bir yerden okuyup damı aldın yanlış anlama bizde kullansak ezcanelerde reçetesiz veriliyormu

İstanbul12

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #73 : 31 Mayıs 2020, 23:32:45 »
Kusura bakma arkadaşım rahatsız ediyorum sen bu ilaçları doktora gidip doktor kontrolünde mi aldın yoksa bir yerden okuyup damı aldın yanlış anlama bizde kullansak ezcanelerde reçetesiz veriliyormu
reçetesiz alınıyor.

Sylmz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #74 : 01 Haziran 2020, 00:16:37 »
reçetesiz alınıyor.
Teşekkür ederim bir sorum olacak bu ilaçların yada vitaminler hepsi eczaneler de varmı

Facebook Twitter Instagram