Gönderen Konu: NW7'den geri dönüş hikayem.  (Okunma sayısı 29874 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: NW7'den geri dönüş hikayem.
« Yanıtla #76 : 01 Haziran 2020, 03:01:47 »
reçetesiz alınıyor.
Teşekkür ederim bir sorum olacak bu ilaçların yada vitaminler hepsi eczaneler de varmı

Konu sahibi arkadaşın kullandığı ürünlerin hepsini eczanelerde bulabilirsiniz.

Konuyu ayrıca takip ediyorum gerçekten şaşırtıcı bir değişim. İlk kez böyle kel birisinin saçlarının geri geldiğini görüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

brk_41

• Full Member
« Yanıtla #77 : 01 Haziran 2020, 07:52:59 »
Dermarolleri kullanma şeklini nasıl yapıyorsunuz, tüm kafaya mi uyguluyorsunuz,  kanatacak şekilde mi uyguluyorsunuz?

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 01 Haziran 2020, 10:36:28 »
Vay be...

legorn

• Full Member
« Yanıtla #79 : 01 Haziran 2020, 11:01:49 »
Bir an geriye mi sardi diye düşündüm ama yok ya çıkmış maşallah
Güle güle bakin saçlarınıza

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 02 Haziran 2020, 01:26:24 »
Dermarolleri kullanma şeklini nasıl yapıyorsunuz, tüm kafaya mi uyguluyorsunuz,  kanatacak şekilde mi uyguluyorsunuz?

öncelikle dermarollerı bıraktım ve kesinlikle önermiyorum çünkü türkiyede çok fazla sahte ürün olduğunu düşünüyorum. dermarollerın sahtesinin yarardan çok zararı olur zaten. ben çok daha kullanışlı olan dermastamp’e geçtim. ayarlı o zaten. 2mm’ye ayarlayıp hafif kanatacak şekilde haftada 1 veya 10 günde bir iyi bir şekilde dezenfekte ederek kullanmanızı öneririm. kullanımı ile ilgili youtube’dan bakabilirsiniz nasıl olduğunu

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 02 Haziran 2020, 01:27:54 »
Dostum bu nasıl bir şey ya gerçekten helal olsun sabrına ve azmine :))
Yan etki konusuna gelecek olursak Allahın sevdiği kuluymussun böyle devam :)

18 aya kadar bu şekil devam edicem artık tam manasıyla gelişim için ayırdığım süre bu. ondan sonra dozları azaltmayı denerim veya düşük bi ihtimal de olursa sıklaştırma ekimi. ama şuanki halimden de memnunum çok şükür

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 02 Haziran 2020, 01:28:35 »
Bir an geriye mi sardi diye düşündüm ama yok ya çıkmış maşallah
Güle güle bakin saçlarınıza

teşekkür ederim kardeşim

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 02 Haziran 2020, 01:52:11 »
Saçların şuanki durumu nedir

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 02 Haziran 2020, 03:15:44 »
Saçların şuanki durumu nedir

döngü öncesine göre iyi durumdalar. görsel olarak aydan aya güncelleme yapıyorum.

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #85 : 03 Haziran 2020, 22:44:09 »
döngü öncesine göre iyi durumdalar. görsel olarak aydan aya güncelleme yapıyorum.
İnşallah istediğin saçlara kavuşursun kardeşim. Bir şeyi merak ediyorum beslenme şeklin nasıl ya da spor yapıyor musun ? Testosteron seviyesini yükselterek tedavi uygulayan gördüğüm kişilerde çıkan saçların dökülmesi daha az oluyor benim gözlemim.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 04 Haziran 2020, 00:36:13 »
İnşallah istediğin saçlara kavuşursun kardeşim. Bir şeyi merak ediyorum beslenme şeklin nasıl ya da spor yapıyor musun ? Testosteron seviyesini yükselterek tedavi uygulayan gördüğüm kişilerde çıkan saçların dökülmesi daha az oluyor benim gözlemim.

iyi dilekleriniz için teşekkürler.
spor olayı bende sıfır ama beslenmeme eskiden beri dikkat ederim.

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 24 Haziran 2020, 04:07:03 »
210. günden herkese merhaba

saçım yeniden döngüye girdi galiba. her gün fotoğraftakinin 3-4 katı kadar ince ve uzayamamış minyatür saçlar dökülüyor. bu sefer farklı olarak saçın görüntüsünde herhangi bir seyrelme yok. uçlarından makasla biraz kestirdim. onun dışında aynen devam herhangi bir yan etki yok. en hafif yan etki sayılan sıvılaşma ve meni kalitesinde düşüş bile yok. yan etkilerle ilgili horror story’leri okudukça acaba bana boş kapsül mü satıyolar diye düşünüyorum. neyse vitamin olayını saldım. karaciğeri en azından 2-3 ay dinlendirmek istiyorum. onun dışında ducray anaphase+ sağlam şampuan öneririm. 30 gün sonra tekrar güncelleyecem herkese iyi sabahlar.

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #88 : 24 Haziran 2020, 05:52:23 »
Dostum seni gördükçe bi an gaza gelip başlayasım geliyor ama o horror storyler engel oluyor :)

Eun-Wo

• Full Member
« Yanıtla #89 : 24 Haziran 2020, 12:26:18 »
210. günden herkese merhaba

saçım yeniden döngüye girdi galiba. her gün fotoğraftakinin 3-4 katı kadar ince ve uzayamamış minyatür saçlar dökülüyor. bu sefer farklı olarak saçın görüntüsünde herhangi bir seyrelme yok. uçlarından makasla biraz kestirdim. onun dışında aynen devam herhangi bir yan etki yok. en hafif yan etki sayılan sıvılaşma ve meni kalitesinde düşüş bile yok. yan etkilerle ilgili horror story’leri okudukça acaba bana boş kapsül mü satıyolar diye düşünüyorum. neyse vitamin olayını saldım. karaciğeri en azından 2-3 ay dinlendirmek istiyorum. onun dışında ducray anaphase+ sağlam şampuan öneririm. 30 gün sonra tekrar güncelleyecem herkese iyi sabahlar.
Öncelikle süper gidiyorsun özellikle Nw7 den geri gelmek çok büyük bir başarı şahsen ben cesaret edemezdim.

Yan etki olayına gelirsek, sana kapsül satmıyorlar vücudun tolerans gösteriyor ama bence Dutasterid Finasterid e göre hormonel dalgalanma yapmıyor olabilir.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

Facebook Twitter Instagram