Gönderen Konu: Acun Ilıcalı..  (Okunma sayısı 7727 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Acun Ilıcalı..
« Yanıtla #15 : 14 Mayıs 2020, 21:59:03 »
Prens William  Kel  ama adam saç ekim yapmıyor       neden ?  Acaba biz Hatami yapıyoruz  saç ekim  yapmakla  ? 
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Shelby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : 14 Mayıs 2020, 22:35:38 »
Prens William  Kel  ama adam saç ekim yapmıyor       neden ?  Acaba biz Hatami yapıyoruz  saç ekim  yapmakla  ?

Adam prens olduğu için yapmıyor zaten. Emin ol kel olduğu için kaybettiği hiçbir şey yoktur.
Medikal Tedavi: 2 gün 1 mg proscar, 1 gün Dutasterid.

hhhalil

• Full Member
« Yanıtla #17 : 14 Mayıs 2020, 22:42:44 »
zenginler saç ekim yaptırdı diye dalga gecmesinler diye mi ektirmiyor acaba. gerci zengin coğu aktörler artistler falan protez saç kullanıyor ondan olabilir. diğer olasıkda zengin olunca negerek var para her kapıyı acar. falan filan. boşver zenginin parası zühürtün çenesini yorar.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 31 Mayıs 2020, 18:53:18 »
Adam istese kafasına sürekli toppik dökmesi için adam kiralayabilir. O kadar para olduktan sonra ekime gerek duymuyordur

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 31 Mayıs 2020, 21:06:59 »

O prens sen ise sgk'dan emekli ahmet amcanın oğlusun. Kısacası girme böyle kıyaslamalara, saçını korumaya bak

Babanın ellerinden öperim ayrıca
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 31 Mayıs 2020, 23:22:11 »
prens williams'taki katie bende olsun bugün kafamı kazırım

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 31 Mayıs 2020, 23:52:27 »
Ben bu mevzuyu asla anlayamadım, anlayamıyorum. Estetik operasyon tamamen kişinin şahsi rahatsızlığıyla ilgili değil mi arkadaşlar? Herhangi bir sosyal statünün, sınıf farkının önemi tam olarak ne? Sanayide Yaşar Usta da ekim yaptırmıyor ama sen ben yaptırıyoruz. Sebebi de çok basit kişisel olarak rahatsısız. Acun ektirmiyor ama Şahan ektiriyor, Okan Yalıbık ektirmiyor ama Fikret Kuşkan ektiriyor bu liste uzar gider...

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 01 Haziran 2020, 00:19:33 »
kafa yumurta gibi sezeryan kafası olsun olanıda söktürürüm. Kimine kellik çok yakışıyor, Acun da ekim kafası yok, eksede olmaz, ekmemesi daha mantıklı, her kafaya saç olmaz, her saç ta her kafada olmaz...
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 01 Haziran 2020, 20:33:55 »
Zenginlerin yatları var
Katları var

Bizim ise iki katır
Bir kaç satır

En büyük cazibe zenginliktir. Adam saçı ne yapsın
Fakirin bir şeyi yok. Saçlar da olmasa ölsün o zaman

Zenginin yatı var,
Mutsuz’un gamı var,
Kel yaşamak zor,
Hayata isyanım var.

zalimmemo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 03 Haziran 2020, 12:10:42 »
Ben bu mevzuyu asla anlayamadım, anlayamıyorum. Estetik operasyon tamamen kişinin şahsi rahatsızlığıyla ilgili değil mi arkadaşlar? Herhangi bir sosyal statünün, sınıf farkının önemi tam olarak ne? Sanayide Yaşar Usta da ekim yaptırmıyor ama sen ben yaptırıyoruz. Sebebi de çok basit kişisel olarak rahatsısız. Acun ektirmiyor ama Şahan ektiriyor, Okan Yalıbık ektirmiyor ama Fikret Kuşkan ektiriyor bu liste uzar gider...
Bence de kişinin kendisinde duymuş olduğu psikolojiden ötürü hocam yaptırıp yaptırmaması. Kimini rahatsız etmezken kimisini perişan ediyor

can39

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 28 Ocak 2024, 23:25:01 »
Bende bu işi anlamıyom bizim patron ve oğluda kel çok ta kel değiller saçlar kaliteli analiz yaptım ekim olsa güzel sonuç alırlar verteks te falan saçlar var ama her gün yılmadan toppik kullanıyorlar isteseler koray erdoğan muttalip keser zekariye kul 3 ünü bir araya getirip ekim yaptırırlar trilyonluklar audiler mercedesler fabrika garajlarında çürüyor😄ama ekim yaptırmıyolar aceba biz mi yanlış yapıyok onlar mı çözmüş değilim😄

Herkes kafaya takmıyor bizim gibi hocam ya ondandir belki de.
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Minoksil,Xpecia,propecia

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 01 Şubat 2024, 13:27:34 »
Mesela yanindaki elaminin kafa yapisi kellige uygun yakişmiş .ama bazi arkadaslar takma kafana spor yap kazit diyorlar eger bu acunun yanindaki eleman gibi tipiniz kellige uygun degilse kellik çok kötü zenginliklede alakasi yok.kendine karsi hissedilen bir duygu aynaya baktiginda bir elbise giydiginde kendine birsey yakistiramiyorsan milyonlarim olsa neye yarar.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 01 Şubat 2024, 20:01:06 »
Mesela yanindaki elaminin kafa yapisi kellige uygun yakişmiş .ama bazi arkadaslar takma kafana spor yap kazit diyorlar eger bu acunun yanindaki eleman gibi tipiniz kellige uygun degilse kellik çok kötü zenginliklede alakasi yok.kendine karsi hissedilen bir duygu aynaya baktiginda bir elbise giydiginde kendine birsey yakistiramiyorsan milyonlarim olsa neye yarar.
Hele ki kafanın arkası düz ise hiç ama hiç yakışmıyor :D
  • Yaşınız 22

Cansever4364

• Full Member
« Yanıtla #28 : 20 Şubat 2024, 04:58:29 »
Aynen öyle o adamların saça ihtiyacı yokki ektirsinler para var huzur var mankenler danteller kapılarında yatıyor ama biz orta düzey fakirler 😂 saçımız şeklimiz yoksa bir hiçiz maaesef 😏🙁

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 25 Şubat 2024, 16:43:46 »
Acunun saclar genckende ince telli ve seyrekti adam su an 50 kusur yasinda zaten bu zamana kadar bi sekilde topikle vs ile kafada tuttu. Bende 5 sene toppik kullandim ekimden once ilk zamanlar saclar 10 numara olsada son zamanlarda iyice dokuldugu icin ayni acunun bu fotodaki gibi guclu gunes altinda kel gorunuyordu. Toppik icinde belli bi sac yogunlugu lazim. Toppige alisan adama kolay geliyor sabah dustan sonra dok topigi sabitle obur gun sabah aynen devam. Kolayina geldigi icin ektirmiyor olabilir

Facebook Twitter Instagram