Gönderen Konu: Clinic Expert 2.750 Ön Bölge  (Okunma sayısı 3742 defa)

Aaslan37

• Yeni üye
  • *
Clinic Expert 2.750 Ön Bölge
« : 19 Nisan 2020, 17:33:29 »
Merhaba bugün 2.750 greft ön bölge ekim oldu. Derya Hanım çok ilgilendi, güzel ektiğini düşünüyorum. Sizce nasıl olmuş? Ne yapmam gerekir?

Aaslan37

• Yeni üye
  • *
Ynt: Clinic Expert 2.750 Ön Bölge
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2020, 19:58:43 »
Yorum yapabilir misiniz? Ozellikle Hintell siz yorum yapar mısınız? Arka bölümde aslinda bana gore biraz acik gibiydi ama mevcut saclara zarar verir diye sadece on kısım ekildi.

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2020, 14:20:51 »
planlama güzel ama ön  çizgi dizaynı bence pek hoş durmuyor.uzun saçlı halinide görebilseydik daha net yorum yapılabilirdi.

Aaslan37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2020, 16:49:25 »
Hocam cevap için teşekkür ederim. Bu ilk çizimdi sonrasında revize edildi. Doktor ilk başta aşağıdan orta çizgiyi belirledi. Ben mevcut saçlarıma yakın olarak orta alanın başlamasını istedim daha estetik görünür diye ama. Çünkü ilk doktorun çizdiği standart herkese yaptığı ön çizgi diye istemedim açıkçası. Yanlış mı yapmışım? Ekim nasıl yüz güldürür mü? Bir de nelere dikkat etmem gerekir. Ekim merkezi fin falan kullanmana gerek yok dedi. Diğer bir konu da aslında tepe bölgem seyrek ama oraya ekim yapmadılar. Ekilirse mevcut saçlar zarar görür dediler. PRP ile mevcut saçları güçlendiririz dediler. Ne yapmam lazım? Çok teşekkürler.

Aaslan37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2020, 17:08:19 »
planlama güzel ama ön  çizgi dizaynı bence pek hoş durmuyor.uzun saçlı halinide görebilseydik daha net yorum yapılabilirdi.

Hocam saçlarım bugün de bu şekilde. Tepe kısmı kafama takılıyor. İleride dökülmemesi için PRP yeterli olur mu?

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2020, 17:34:04 »
prpnin faydası var ama geçici ,onun yerine kerozan gibi bir vitamin desteği alsan daha iyi olur.
clinicexpert ekimlerinde genelde çok kalite olmuyor ama neyseki dhı ekim olduğu için belirli bir standartı oluyor .çıkış yüzdesi düşük bir ekim merkezi ama dediğim gibi dhi olduğu için belirli bir çıkış yüzdesi olur diye düşünüyorum.yüzde 50 çıkış olsa şimdilik işini görür ama gelecekte ne olur kestirmek zor.

Aaslan37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2020, 17:38:28 »
prpnin faydası var ama geçici ,onun yerine kerozan gibi bir vitamin desteği alsan daha iyi olur.
clinicexpert ekimlerinde genelde çok kalite olmuyor ama neyseki dhı ekim olduğu için belirli bir standartı oluyor .çıkış yüzdesi düşük bir ekim merkezi ama dediğim gibi dhi olduğu için belirli bir çıkış yüzdesi olur diye düşünüyorum.yüzde 50 çıkış olsa şimdilik işini görür ama gelecekte ne olur kestirmek zor.

Teşekkürler hocam. Ekim nasıl görünüyor, kötü mü? Ön çizgi planlamasını yanlış mı yapmışım? Ekim alanı dar olduğu için çok sık bir görüntü olacağını söylediler. Bir de greftler güçlüymüş. Kerozana ne zaman başlamalıyım ve ne kadar süre devam etmem gerekir?

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 20 Nisan 2020, 17:43:51 »
ekim planlaması bence doğru gereken yerlere ekim yapmışlar .ön çizgi daha iyi olabilirdi ama sen daha iyi bilirsin yüz şekline uygunmu değilmi kişiye göre değişir.kerozanı kullanmanın bir zamanı yok hemen başlayabilirsin sonuçta vitamin desteği ,başlayacaksanda sürekli kesintisiz kullanabilirsin.

Aaslan37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 20 Nisan 2020, 17:47:00 »
ekim planlaması bence doğru gereken yerlere ekim yapmışlar .ön çizgi daha iyi olabilirdi ama sen daha iyi bilirsin yüz şekline uygunmu değilmi kişiye göre değişir.kerozanı kullanmanın bir zamanı yok hemen başlayabilirsin sonuçta vitamin desteği ,başlayacaksanda sürekli kesintisiz kullanabilirsin.

teşekkürler, ekim için yorum yapabilir misiniz? Planlama haricinde ekim sıklığı iyi mi? Tepe bölgem seyrek olmasına rağmen mevcut saçlara zarar verir diye ekmemeleri doğru mu?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Nisan 2020, 17:52:46 »
teşekkürler, ekim için yorum yapabilir misiniz? Planlama haricinde ekim sıklığı iyi mi? Tepe bölgem seyrek olmasına rağmen mevcut saçlara zarar verir diye ekmemeleri doğru mu?

Tepeye ekim yapmamaları doğru bir uygulama.
Ekim miktarı kafi bir miktar..
Ön çizgi Klasik clinicexpert çizgisi ve yanlış bir çizgi... kendilerini defalarca uyardım ama hala ısrarcılar MARTI modeli önçizgi tasarımı konusunda..

Çizdiğim şekilde bir ön çizgi hem daha tasarruflu hemde daha estetik olur idi..

Aaslan37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 20 Nisan 2020, 18:07:44 »
Tepeye ekim yapmamaları doğru bir uygulama.
Ekim miktarı kafi bir miktar..
Ön çizgi Klasik clinicexpert çizgisi ve yanlış bir çizgi... kendilerini defalarca uyardım ama hala ısrarcılar MARTI modeli önçizgi tasarımı konusunda..

Çizdiğim şekilde bir ön çizgi hem daha tasarruflu hemde daha estetik olur idi..

Çok teşekkürler. Sizce yeterli sıklıkta ekilmiş mi? Ön çizgiden bağımsız güzel bir ekim mi?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2020, 18:09:35 »
Ekim sık ama Ekim sıklığı tek basına bşraey ifade etmiyor.. önemli olan fire miktarın.. çok sık ekilip seyrek çıkan , orta sıkkıkta ekilip az fire ile güzel ekim sonucları çokça gördük

Aaslan37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2020, 18:11:58 »
Ekim sık ama Ekim sıklığı tek basına bşraey ifade etmiyor.. önemli olan fire miktarın.. çok sık ekilip seyrek çıkan , orta sıkkıkta ekilip az fire ile güzel ekim sonucları çokça gördüm

O zaman bekleyip görmekten başka yolu yok sanırım? Teşekkür ederim. Siteden okuduğum kadarıyla fena bir ekime benzemiyor. Bekleyip göreceğiz. Tepe bölgedeki saçlarımı korumam için öneriniz ne olurdu?

Aaslan37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 21 Nisan 2020, 14:03:40 »
Bugün ilk yıkama yapıldı, sorun yok denildi ama alnım davul gibi şiş. İki tane antibiyotik kullanıyorum. Prednol tablet al bir de şişlik için dediler. 45 derece açıyla uyudum iki gece aslında ama çok şiş. Normal mi ilave ne yapayım mı?

Aaslan37

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 21 Nisan 2020, 14:04:51 »
Bugün ilk yıkama yapıldı, sorun yok denildi ama alnım davul gibi şiş. İki tane antibiyotik kullanıyorum. Prednol tablet al bir de şişlik için dediler. 45 derece açıyla uyudum iki gece aslında ama çok şiş. Normal mi ilave ne yapayım mı?

Facebook Twitter Instagram