Gönderen Konu: Zekeriya kul 3500 Greft. 18.01.2017  (Okunma sayısı 56469 defa)

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
Ynt: Zekeriya kul 3500 Greft. 18.01.2017
« Yanıtla #136 : 04 Ekim 2017, 18:50:20 »
Geçmiş olsun kardeşim bizide etkiledi yeni ektirenler olarak çıkış gozlemliyormusun
ALLAH"ın adamıyık...

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 04 Ekim 2017, 19:25:54 »
Üzüldüm verdiğiniz onca emek ve zamana 250 gün ön bölge için yeterli bir zaman ancak yinede kul hocanın belirttiği gibi 12 ayı beklemeniz gerekir.

Fue Surgeon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 05 Ekim 2017, 03:45:52 »
kardeşim sağlık olsun her olmayan ekime de doktor kötü ekti de böyle oldu diye bakmamak lazım bünyeden bünyeye ekime yatkınlık çok fark ediyor, adam bu işi bilmese hiç bir ektiğinde saç çıkmaz, bazen nasip kısmet demeyi bilmek gerekiyor bence, sen nasıl düşünüyorsun bilmiyorum. bazen doku transferlerinde bile yüz hastadan doksan tanesi dokuyu kabul ederken 5-10 tanesinde olmuyor tutmuyor ki saçta da aynı durum geçerli bence, ha bana sorarsan hocanın hatası şu bence sana baştan ekim yapmaması gerekirdi çünkü açıklık çok fazla ve saçların ince telli zayıflamış saçlar koray erdoğan'a da gitsen kapatamazdı bu kafayı.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 05 Ekim 2017, 12:44:30 »
Bence ekim çok kötü gitmiyor hala ilk fotolara baktım ön tarafın 2 parmak gerisinde çıkışlar zayıf gözüküyor . Bu konuda sıkıntı var . Ama bu Kul hoca ekim sonrası hastalarına pek özen göstermiyor galiba . Ne demek randevu talebimi geri çevirdi.  Hoş olmamış inşallah denildiği gibi 12. aya toparlar  .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

duman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 05 Ekim 2017, 13:32:06 »
kötü bir durum olmuş. bana kalırsa çıkış yüzde 40 civarıdır en fazla. dediğiniz gibi 3.5 bin tl ye x bir merkezde yaptırmış olsa idiniz bundan daha kötü olmazdı.ekimi yapan euro ile çalışan bir cerrah olunca insanın beklentisi yukarılarda oluyor haliyle. umarım hocanın dediği gibi olurda 12.ayda daha farklı olur. bu arada dönor ne durumda. olurda 2.ekime karar verirseniz sıkıntı yaşar mısınız. zira kul bazı hastarında dönoru hor kullandığı oldu.
donör pek hırpalanmadı. 2. ekimi tepeye yaptıracağım zaten.

duman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 05 Ekim 2017, 13:43:36 »
kardeşim sağlık olsun her olmayan ekime de doktor kötü ekti de böyle oldu diye bakmamak lazım bünyeden bünyeye ekime yatkınlık çok fark ediyor, adam bu işi bilmese hiç bir ektiğinde saç çıkmaz, bazen nasip kısmet demeyi bilmek gerekiyor bence, sen nasıl düşünüyorsun bilmiyorum. bazen doku transferlerinde bile yüz hastadan doksan tanesi dokuyu kabul ederken 5-10 tanesinde olmuyor tutmuyor ki saçta da aynı durum geçerli bence, ha bana sorarsan hocanın hatası şu bence sana baştan ekim yapmaması gerekirdi çünkü açıklık çok fazla ve saçların ince telli zayıflamış saçlar koray erdoğan'a da gitsen kapatamazdı bu kafayı.
Dostum ben hoca kötü demedim zaten sadece sonuç ortada. İyi kötüye karar verecek ben değilim. Saçlar ekilirken hocanın kendi ağzından söylüyorum bana dediklerini. " Greft sayısı aslında tam ucu ucuna çıkacak. fazlası çıkmaz. (zira fazla çıkarsa ek ücret almayacaktı. ) Ama sevindirici yanı greftler kaliteli. Saç tellerinde kalın, bu kötü aslında" dedi. "çünkü taranması şekil alması zor olur. ama daha çok alan kapatır. "  Alan büyük olduğu için zaten 2 ekime böldük. Koray hoca 2 seanste kabul etti ama ücrette anlaşamadık. Şöyle bir seçenek olabilir. Ekimden kar etmemeli o zaman. Sadece masraf parası alması lazım. Ben şimdi ekim eziyetine mi, günlerce acısına mı, tutmamasına mı, yoksa verdiğim 13.000 TL ye mi yanayım. 2 yıllık emeğimi 2 günde verdim, karşılığı bu olmamalı.  Yani kısacası memnuniyet anlamında en azından bir kısım para iadesi yapması lazım. Kendi fikrim bu yönde.  İlaç kullanmama rağmen sonuç bu halde. tabi daha 12. ay var belkide çok güzel olacak. Keşke hocayla görüşebilip 12. ayı öyle bekleseydim.

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 05 Ekim 2017, 18:13:53 »
Yanlış düşünüyorsunuz.

kerkaya

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 06 Ekim 2017, 08:57:21 »
Dostum ben hoca kötü demedim zaten sadece sonuç ortada. İyi kötüye karar verecek ben değilim. Saçlar ekilirken hocanın kendi ağzından söylüyorum bana dediklerini. " Greft sayısı aslında tam ucu ucuna çıkacak. fazlası çıkmaz. (zira fazla çıkarsa ek ücret almayacaktı. ) Ama sevindirici yanı greftler kaliteli. Saç tellerinde kalın, bu kötü aslında" dedi. "çünkü taranması şekil alması zor olur. ama daha çok alan kapatır. "  Alan büyük olduğu için zaten 2 ekime böldük. Koray hoca 2 seanste kabul etti ama ücrette anlaşamadık. Şöyle bir seçenek olabilir. Ekimden kar etmemeli o zaman. Sadece masraf parası alması lazım. Ben şimdi ekim eziyetine mi, günlerce acısına mı, tutmamasına mı, yoksa verdiğim 13.000 TL ye mi yanayım. 2 yıllık emeğimi 2 günde verdim, karşılığı bu olmamalı.  Yani kısacası memnuniyet anlamında en azından bir kısım para iadesi yapması lazım. Kendi fikrim bu yönde.  İlaç kullanmama rağmen sonuç bu halde. tabi daha 12. ay var belkide çok güzel olacak. Keşke hocayla görüşebilip 12. ayı öyle bekleseydim.

Kardesim hic kafana takma bence sonuc ne iyi ne kötü burda top hocada artik 12. Auin sonunda biseyler yapmasi lazim ikinci ekimi donor kaldirirsa yaptirirsin isini şansa birakmak istememissin zekariya hocayi secerek senlik bi durum yok yani ben iyide para vererek arastirmadan yaptirdim bin pisman oldum yuzde 10 u bile cikmadi bence stres yapma 12. Ayi bekle  bende kulu dusunuyordum ama randevu vermemesi olmamis boyle yaparak musteri kaybeder sadece

duman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 06 Ekim 2017, 16:34:11 »
Geçmiş olsun cikis gozlemliyor musunuz
Moralim bozulmasın diye bakmıyorum bile. Şu an kafaya takmadan 12. ayı bekleyeceğim. Geç atak yapan saçlar sınıfında olmasını umut ediyorum :)

Lajoya

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 08 Ekim 2017, 10:47:53 »
Duman görüntü çok başarılı değil ama benim şuan 9 ay olucak ama çıkış halen az da olsa var, bide hacim kazanma süreside var inş dolar acele etme. Benim de şakaklar boştu sol şuan doldu sağ gene seyrek ama çıkış var. Aradım 1. Sene olsun bakarız dedi asistanı. Randevu kabul etmeme gibi birşey olamaz ne demek kabul etmiyo.  Tam 12 ay olsun  o zaman net sonuç çıkar.

Lajoya

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 08 Ekim 2017, 10:49:51 »
Birde badem yağını kullan inan cok faydası var anlıyosun zaten saç çabuk uzuyor.

duman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 11 Ekim 2017, 18:28:05 »
Duman görüntü çok başarılı değil ama benim şuan 9 ay olucak ama çıkış halen az da olsa var, bide hacim kazanma süreside var inş dolar acele etme. Benim de şakaklar boştu sol şuan doldu sağ gene seyrek ama çıkış var. Aradım 1. Sene olsun bakarız dedi asistanı. Randevu kabul etmeme gibi birşey olamaz ne demek kabul etmiyo.  Tam 12 ay olsun  o zaman net sonuç çıkar.

Randevu kabul etmeme öyle inatlaşarak olmadı, ben ekim beklediğim gibi ilerlemiyor, pek memnun değilim süreçten dedim. Asistanı da 12. ay dolsun öyle bakılır dedi. Ama bu gidişle arada bir randevu daha isteyeceğim ısrarcı olup. En azından kendi gözleriyle bakıp, çıkışları kendilerinin görüp 12. ayı bekleyin demeleri beni çok rahatlatırdı, Yada çıkış yok demeleri net bir şekilde. Zekeriya hoca net bi adam. Ekim öncesi herşeyi olduğu gibi yüzüne söylüyor zaten. Kendisine karşıda eminim öyledir. Kötüyse kötü der kendi ekimi bile olsa.  Badem yağı, çam terebenti duymuştum önceden denesem mi bilemedim .

Beta

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 11 Ekim 2017, 19:31:33 »
Duman kardeşim insallah 1 yılın sonunda herşey güzel olur. Bana kalırsa bu leyla hanım belki zekeriya hocaya durumunu iletemiyor. Belki haberi bile yoktur. Çünkü ne sorsan ne desen kendisi cevap veriyor. Ekimden sonra seninde diğer arkadaşlarında ve bende dahil telefonla hiç hocayla konuşmamıştır.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 11 Ekim 2017, 20:16:11 »
Buradaki sorun şu bence şimdi burnunu veya göğsünu yaptıran bir bayan aradığı zaman kul hoca ile gorusebiliyor mu yoksa bu saç ekimcilere mi bu muamele.  Leyla hanim kafasına göre demiyordur kul hoca talimat vermiştir sorunu olan 12.ayda gelsin diye ama bunu ekim yapmadan söylemeli. Saç ekiminde süreç 1 sene bu arada asistanim ile irtibatta kalacaksınız 1 yıl sonunda ben bizzat göreceğim derse sorun yok .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram