Gönderen Konu: Saç Ekimi [SIKILAŞTIRMA] 1500 greft ESTEANKA - Ankara  (Okunma sayısı 12846 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sıkılaştırma 1500 greft Ankara
« Yanıtla #15 : 18 Nisan 2020, 14:58:56 »
Ekim resimleri malesef yok alamadım :( Konu başlığını güncelliyorum ayrıca merak ettiğim 2 soru vardı konu içinde onların cevapları benim için önemli siz tecrübelisiniz ?

neden vermediler ?

1500 greft alan için bıraz zayıf sayı ama iyi bır görüntü elde edersin hepsi çıkarsa tabi  saç ortalaman yuksek ise ıyı olur

saçlarını boyatma kimyasal sonucta en az 7 8 ay sonra boyat

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sıkılaştırma 1500 greft Ankara
« Yanıtla #16 : 18 Nisan 2020, 15:37:49 »
neden vermediler ?

1500 greft alan için bıraz zayıf sayı ama iyi bır görüntü elde edersin hepsi çıkarsa tabi  saç ortalaman yuksek ise ıyı olur

saçlarını boyatma kimyasal sonucta en az 7 8 ay sonra boyat

Bu virüs illetinin başladığı zamanlar oldum ameliyatı çokta detaya takılmadım işte resim al yıkatmaya git şu takviyeleri kullan biraz tecrübe vardı ilk nakilden sonra bunlarla hiç uğraşmadım şahsen fakat dediğinize kafam takıldı alan için 1500 greft az mı :(

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi [SIKILAŞTIRMA] 1500 greft ESTEANKA - Ankara
« Yanıtla #17 : 18 Nisan 2020, 16:36:56 »
az derken yanlış anlaşılma olmasın zaten saçın var ıyı bır sevıyeye gelıcektır ama daha sıkta olabılırmış tabı
belkı de çok ıyı olucak yeterlı gelıcek takılma sen
Global Moderator

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 18 Nisan 2020, 18:00:05 »
az derken yanlış anlaşılma olmasın zaten saçın var ıyı bır sevıyeye gelıcektır ama daha sıkta olabılırmış tabı
belkı de çok ıyı olucak yeterlı gelıcek takılma sen
:) tamam hocam sağol inşallah iyi olur diyelim.

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 19 Nisan 2020, 16:05:11 »
54. Gün Son Durum.

Kell Bill

• Full Member
« Yanıtla #20 : 19 Nisan 2020, 17:29:44 »
1500 greft bu saç için çok güzel sıklık sağlar bence benim merak ettiğim bişey var; sok dükülme olurken daha önceki ekimdeki saçlarınızdada şoka uğrayan oldumu

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 19 Nisan 2020, 17:36:58 »
1500 greft bu saç için çok güzel sıklık sağlar bence benim merak ettiğim bişey var; sok dükülme olurken daha önceki ekimdeki saçlarınızdada şoka uğrayan oldumu

Eyw, Valla  hocam sanmıyorum etkilenmedi diye düşünüyorum etkilense belli ederdi belli olmayacak kadar etkilendiyse ben farketmedim :)

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 25 Nisan 2020, 12:38:34 »
merhaba 60.gün fotoğrafı deeplerden gelen yeni saçlar uzarsa bu iş tamam diye düşünüyorum ama tabi süreci beklemek ızdırap birde operasyon öncesi tahminimce bayrama kadar açıklık kapanır nasıl olsa sıkılaştırma dedim ama sanırım bayrama kadar kapanmayacak 1 ay var ....

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 03 Mayıs 2020, 14:45:54 »
Merhaba benim bir sorum var bu sorunu ilk nakilde pek dikkat etmedim fakat şuan dikkat ediyorum bugün 68.gün 2 gün sonra fotoğraf ekleyecem fakat sormak istediğim soru şudur diplerde gözüken saçlar sert şekilde  yakından bakınca belli olacak vaziyette bu saçlar mı uzayacak yoksa yaklaşık 8-9 gündür aynı bölgelerin etrafında sert olmayan ince cılız saçlar görüyorum onlarmı kalınlaşıp uzayacak ? o sert ince olanlar şok tan kalanlar olabilir mi ama çok görüyorum :S bu saate kadarda şok kalacağını sanmıyorum

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 03 Mayıs 2020, 15:41:11 »
Merhaba benim bir sorum var bu sorunu ilk nakilde pek dikkat etmedim fakat şuan dikkat ediyorum bugün 68.gün 2 gün sonra fotoğraf ekleyecem fakat sormak istediğim soru şudur diplerde gözüken saçlar sert şekilde  yakından bakınca belli olacak vaziyette bu saçlar mı uzayacak yoksa yaklaşık 8-9 gündür aynı bölgelerin etrafında sert olmayan ince cılız saçlar görüyorum onlarmı kalınlaşıp uzayacak ? o sert ince olanlar şok tan kalanlar olabilir mi ama çok görüyorum :S bu saate kadarda şok kalacağını sanmıyorum
ekimini begendim bir tık daha sık ekilebilrmiş beklenti meselesi tabiki ama ekilenler çıktığı an seni tatmin eder diyr düşünüyorum güzel sonuc verir umarım şimdi sorularına gelelim seni aydınlatayım diplerde gözüken sert saç dediklerin şok esnasıyla saçın deri yüzeyinye kırılan saçlardır ve bu yüzden daha kalınlardır 60.günlerde insanlar yanılırlar saçlarım çıkıyor erken çıkışlar oldu diye ama öyle değildir.90 gün içinde o saçlarda uzama görmüyorsan yada bir miktar uzayıp geri dökülmüyorsa onlar ölü tutmayan saçlardır öyle kalır ne uzalır ne kısalır hani derlerya örnegine denk gelmişizdir hep ekim yaptırdım 6 . Ayımdayım elime batan saçlar 6 aydır uzamıyor diye tutmayan greftlerdir onlar ekimin güzel görünüyor onlar sende çıkacaktır. İnce saçlara gelince iki ihtimalin var 1 ekimle birlikte kendi incelen saçların ve uzunluklarından anlayabilirsin bunu 2 şoktan kalanlar bunuda o ince saç tellerinin diplerini incelediğin zaman skarlaşmış bir doku kesi izi varmı ona bak anlarsın bu sorunun cvbını şimdi sen kendin bulabilrsin geçmiş olsun.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2020, 15:47:41 Gönderen: LaTenT »

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 03 Mayıs 2020, 15:51:11 »
ekimini begendim bir tık daha sık ekilebilrmiş beklenti meselesi tabiki ama ekilenler çıktığı an seni tatmin eder diyr düşünüyorum güzel sonuc verir umarım şimdi sorularına gelelim seni aydınlatayım diplerde gözüken sert saç dediklerin şok esnasıyla saçın deri yüzeyinye kırılan saçlardır ve bu yüzden daha kalınlardır 60.günlerde insanlar yanılırlar saçlarım çıkıyor erken çıkışlar oldu diye ama öyle değildir.90 gün içinde o saçlarda uzama görmüyorsan yada bir miktar uzayıp geri dökülmüyorsa onlar ölü tutmayan saçlardır öyle kalır ne uzalır ne kısalır hani derlerya örnegine denk gelmişizdir hep ekim yaptırdım 6 . Ayımdayım elime batan saçlar 6 aydır uzamıyor diye tutmayan greftlerdir onlar ekimin güzel görünüyor onlar sende çıkacaktır. İnce saçlara gelince iki ihtimalin var 1 ekimle birlikte kendi incelen saçların ve uzunluklarından anlayabilirsin bunu 2 şoktan kalanlar bunuda o ince saç tellerinin diplerini incelediğin zaman skarlaşmış bir doku kesi izi varmı ona bak anlarsın bu sorunun cvbını şimdi sen kendin bulabilrsin geçmiş olsun.

ayrıntılı cevap için teşekkürler şöyle söyleyim o kısa kalın olan saçlar günden güne azalıyor onu söyleyebilirim dediğim gibi son 7-8 gündürde o kalın saçların sağında solunda cılız iyice dibine bakarak belli olacak şekilde çıkışlar var birde sıkılaştırma olduğu için belli de olmuyor fakat artık kafaya takmak istemiyorum :) çıkacaksa çıkar :D

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 03 Mayıs 2020, 15:55:38 »
Sürecin sağlıklı bunlar olağan şeyler takılma zaten saçların var keyfine bak çıkışları bekle hayırlı olsun :)

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 05 Mayıs 2020, 12:16:54 »
selam 70.gün oruç ile birlikte süreç zorlu geçiyor yapacak bişey yok gibi...

Feys

• Full Member
« Yanıtla #28 : 05 Mayıs 2020, 12:28:16 »
selam 70.gün oruç ile birlikte süreç zorlu geçiyor yapacak bişey yok gibi...

[img width=474 height=600]https://i.hizliresim.com/9k8Gvx.png[/img
maşallah güzel görünüyor, oruç için Allah kabul etsin, evet gerçekten benim içinde zorlu geçiyor, hayırlı ramazanlar

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 05 Mayıs 2020, 13:50:20 »
maşallah güzel görünüyor, oruç için Allah kabul etsin, evet gerçekten benim içinde zorlu geçiyor, hayırlı ramazanlar

Sağol :)

Facebook Twitter Instagram