Gönderen Konu: Saç Ekimi [SIKILAŞTIRMA] 1500 greft ESTEANKA - Ankara  (Okunma sayısı 12808 defa)

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi [SIKILAŞTIRMA] 1500 greft ESTEANKA - Ankara
« Yanıtla #75 : 24 Temmuz 2020, 11:41:10 »
ekim öncesine göre gelişim olduğu aşikar ancak bu ekime başarılı diyebilmemiz için bana göre tarak zor girer diyebileceğimiz şekilde boşluk kalmalı bu açıklığa

Haklısınız fakat tarak olayı imkansız çünkü diğer saçlar çok ince olmasada diğer kalın saçlara göre ince yapıya sahip bakalım 1 ay daha var 1 ay da öyle kafasına göre gelişirse 7. ayda tamamlanır tabi ozamana kadar gelişim düzeyi ne derecede olur bilemiyorum sadece şunu biliyorum aralarda ince cılız saçlar mevcut benim gözlemlediğim %10 luk bir gelişim daha olur ozamana kadar diğer saçların uzamasıyla birlikte sonucu görürüm diye düşünüyorum.

Muhammed.19

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #76 : 03 Ağustos 2020, 14:36:52 »
Önümüzdeki aylarda saçlar hacimleneceği için istediğin görüntüyü elde ediceksin bence. Hayırlı olsun

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 04 Ağustos 2020, 11:41:37 »
Merhaba, geçmiş bayramınızı kutlarım. Bugün 160.gün meşhur 180'e 20 gün kaldı. Şuan tam anlamıyla memnun değilim fakat 200 e kadar gelişim olacağı için daha süre var ve hala hacim kazanmayan saçlar var aralarda bekliyoruz bakalım...

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #78 : 04 Ağustos 2020, 13:03:03 »
Geçmiş bayramın mübarek olsun..
Dostum harbi iyi duruyor, ikinci ekimine rağmen başarılı👍
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 04 Ağustos 2020, 13:25:41 »
Geçmiş bayramın mübarek olsun..
Dostum harbi iyi duruyor, ikinci ekimine rağmen başarılı👍

Sağolun hocam :) bekliyorum dediğin gibi 6-7. ay arasını böyle giderse olacak gibi :) hayırlısı bakalım

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 13 Ağustos 2020, 13:49:17 »
merhaba 170.gün gelişme oluyor fakat yavaş ilk nakile göre yavaş ilerliyor tabi diğerinde takviye almıştım bu operasyonda hiçbirşey almıyorum ondan olabilir mi olabilir neden olmasın seyreklikler mevcut fakat kendi saçımda biraz ince telli olduğu için bu kaçınılmaz gibi geliyor tabi aralarda daha gelişime açık hacimlenmeyen saçlar mevcut bakalım ağustos sonu eylül başı sürecin biteceğini düşünüyorum...

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 13 Ağustos 2020, 14:11:08 »
güzel ilerlemiş çok büyük bir gelişme olur mu bu saatten sonra bence olmaz ama şu aradaki boşluklar safları sıklaştıralım arkadaşlar dercesine dolarsa güzel olur her şeyden önce sen memnun musun?

birde rica etsem ekim öncesinde kafanı geriye doğru yapıp çekmişsin ya önden ilk sayfandaki ilk foto gibi o şekilde foto atabilir misin?

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 13 Ağustos 2020, 14:40:42 »
güzel ilerlemiş çok büyük bir gelişme olur mu bu saatten sonra bence olmaz ama şu aradaki boşluklar safları sıklaştıralım arkadaşlar dercesine dolarsa güzel olur her şeyden önce sen memnun musun?

birde rica etsem ekim öncesinde kafanı geriye doğru yapıp çekmişsin ya önden ilk sayfandaki ilk foto gibi o şekilde foto atabilir misin?

Şöyle açıklayım memnuniyet derecesi %100 değil %80 lerde fakat hala biraz gelişeceğini düşünüyorum sonuçta 170. gün saç ekimi süreci zaten 7. hatta 8. aya kadar uzanabiliyor %10 luk bir gelişim olursa her türlü tamamdır birde şöyle birşeyde var bende öyle önün birde sımsıkı olmasını istemiyorum hem doğallık olmuyor hemde protez gibi duruyor foto ekliyorum aynı açıyı yakalamaya çalıştım

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 13 Ağustos 2020, 16:22:23 »
Olmuş hayırlı olsun.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 13 Ağustos 2020, 16:22:32 »
Hocam ekimi hangi hastanede yaptılar

nineoneone

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #85 : 13 Ağustos 2020, 16:29:50 »
Önceki konunuda inceledim, bence baya takinti yapmissin bundan daha iyisi nasil olacak anlamadim. Sac dikersen en en iyi saci olan adamda bile hafiften görünür.

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 13 Ağustos 2020, 19:34:00 »
Hocam ekimi hangi hastanede yaptılar

Yaşam Hastanesi

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 14 Ağustos 2020, 12:24:25 »
Önceki konunuda inceledim, bence baya takinti yapmissin bundan daha iyisi nasil olacak anlamadim. Sac dikersen en en iyi saci olan adamda bile hafiften görünür.

Takıntı değil hocam o normal bir ekim seyrekliği değil bildiğin fiyaskoya yakın bir seyreklik 2. nakil mecburiyetten yapıldı zaten ekime karar veren bi adam kafaya illa takmıştır bu olayı :)

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 14 Ağustos 2020, 12:30:25 »
Şöyle açıklayım memnuniyet derecesi %100 değil %80 lerde fakat hala biraz gelişeceğini düşünüyorum sonuçta 170. gün saç ekimi süreci zaten 7. hatta 8. aya kadar uzanabiliyor %10 luk bir gelişim olursa her türlü tamamdır birde şöyle birşeyde var bende öyle önün birde sımsıkı olmasını istemiyorum hem doğallık olmuyor hemde protez gibi duruyor foto ekliyorum aynı açıyı yakalamaya çalıştım

bu açıdan daha güzel gözüküyor karşılaştırma da yapınca başarılı gözüküyor ama sımsıkı olduğunda doğallık olmuyor kısmına katılmıyorum hintell in saçları protez gibi durmuyor, asuman hanım a ektiren corosman ın sonucu da keza öyle parmak ısırtan cinsten. yine de ekim öncesine göre başarılı güle güle tarayın  |-onayisareti-|

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 19 Ağustos 2020, 16:13:09 »
bu açıdan daha güzel gözüküyor karşılaştırma da yapınca başarılı gözüküyor ama sımsıkı olduğunda doğallık olmuyor kısmına katılmıyorum hintell in saçları protez gibi durmuyor, asuman hanım a ektiren corosman ın sonucu da keza öyle parmak ısırtan cinsten. yine de ekim öncesine göre başarılı güle güle tarayın  |-onayisareti-|

Teşekkürler :) umarım 7. 8. aya kadar gelişim az da olsa devam ederde %10 luk bir da gelişim olursa olay biter diye düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram