Gönderen Konu: Saç Ekiminde nereyi tercih etmeliyim.  (Okunma sayısı 2377 defa)

Giresun

• Jr. Member
  • **
Saç Ekiminde nereyi tercih etmeliyim.
« : 15 Nisan 2020, 16:40:56 »
Arkadaşlar maksimum bütçem 6000 TL. Saç tellerim ince ve üst bölgede açılma var.
Nereyi tercih etmeliyim. Nasıl bir yol izlemeliyim. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. Tecrube ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

vetakademisyen

• Full Member
Ynt: Saç Ekiminde nereyi tercih etmeliyim.
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2020, 13:35:17 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13330.135 Şu başlığı açan arkadaş ekim yaptırmadan önce senin gibi tavsiye istemişti ve tavsiyelere uymayınca ne hale geldiğini gör ve ders çıkar. Bütçeni bence 6000'den 10-15.000 arasına çıkarana kadar beklemelisin eğer yaşın 25'in altındaysa biraz daha beklemen iyi olur istersen fotoğraf at arkadaşlar da yorumlasın

emre07x

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2020, 13:52:19 »
Piyasada kasap çok, iyi araştırma yap sonuçta hayatını etkileyecek dikkatlı ol.O bütçeye bilgehan aydın beyin fiyatı yakın.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2020, 15:59:20 »
bu büççe için şahin çelik ve dr bilgehan araştırabılırsın bıraz daha yükseltirsen 2 bın tl kadar serkan aygın ekımlerıni incele

Giresun

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2020, 21:54:47 »
Kredi ile 10000 liraya kadar gözden çıkardım.
Yasım 26.
  • Ekim Tarihi: 07.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde2, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan,

Giresun

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2020, 22:23:56 »
bu büççe için şahin çelik ve dr bilgehan araştırabılırsın bıraz daha yükseltirsen 2 bın tl kadar serkan aygın ekımlerıni incele

Hair of istanbul icin ne dersiniz. Sizce dogru bir tercih olur mu ?
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde2, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan,

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #6 : 16 Nisan 2020, 22:26:11 »
Dostum   yerinde olsam beklerim  5 sene   çünkü   tepe bolgesi  gidici   şimdi saç ekim olursan 5  8 sene sonra tekrar bu haline  dönersin     boşuna  para vermiş olursun    para geçtim greft ler geri gelmez  ila   saç ekim  yapacam  diyorsan  1 sene finasteride  proscar  ilaç  kullan   saçlar  güçlendir  döner bolgesi  ekim hazir et  saç ekim  yaptıktan sonra  1 sene  kullan bırak.  Bu şekilde   olursa   eğer bu saç seni 10  15 sene  götürür. Serkan aygın clinic   araştır  bu saça   uygun klinik.   Burda arkadaşlar tavsiye  dinle  sonra pişman olma.

Giresun

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2020, 22:41:19 »
Dostum   yerinde olsam beklerim  5 sene   çünkü   tepe bolgesi  gidici   şimdi saç ekim olursan 5  8 sene sonra tekrar bu haline  dönersin     boşuna  para vermiş olursun    para geçtim greft ler geri gelmez  ila   saç ekim  yapacam  diyorsan  1 sene finasteride  proscar  ilaç  kullan   saçlar  güçlendir  döner bolgesi  ekim hazir et  saç ekim  yaptıktan sonra  1 sene  kullan bırak.  Bu şekilde   olursa   eğer bu saç seni 10  15 sene  götürür. Serkan aygın clinic   araştır  bu saça   uygun klinik.   Burda arkadaşlar tavsiye  dinle  sonra pişman olma.

Dostum zaten ustte sacim cok az. Ve inan cok sıkıldım bu durumdan. Eylül ayinda evlenecegim. Evlendikten sonra borc odeyelim iste ne bileyim coluk cocuk derken sac ekimi yalan olur. O yuzden simdiden ektirmek istiyorum. Hem 26 yasindayim bu yaslarimi kel gecirdikten sonra bi anlami yok bence. Serkan aygına yazdim simdi cevap bekliyorum..
Serkan aygin , Koray Erdogan cok iyiler. Ben hair of istanbulu cok yakin hissediyorum. Yani adamlar cok profesyonel gibiler. Koray erdoganda ve serkan ayginda oyle.
Karar vermek cok zor 😏
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #8 : 16 Nisan 2020, 22:48:28 »
Ben  bu forumda   olan  sac ekim merkezi  veya dr sonuçları  bakarak  tavsiye  ederim      saç ekim merkezlerinin kendi sayfalarında  paylaştiklari resimlere yorumlara inanmam    ..  tavsiye  istedin  bildiğimiz guvendigimiz yerleri söyledik  karar senin  .

Giresun

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 16 Nisan 2020, 23:03:01 »
Ben  bu forumda   olan  sac ekim merkezi  veya dr sonuçları  bakarak  tavsiye  ederim      saç ekim merkezlerinin kendi sayfalarında  paylaştiklari resimlere yorumlara inanmam    ..  tavsiye  istedin  bildiğimiz guvendigimiz yerleri söyledik  karar senin  .

Varol kardes
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Giresun

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 17 Nisan 2020, 00:08:50 »

Serkan Aygın icin  donor bolgesi saglam ve guclu sac tellerine sahip kisilere ekim yaptigi soyleniyor. O yuzden ektigi saclar cok iyi gozukuyor gibi yorumlar okudum. Benim sac tellerim cok ince ve donor bolgemde iyi sayilmaz.
Yahi serkan aygin beni hasta olarak kabul etmez diye tahmin ediyorum 😐
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Nisan 2020, 02:13:45 »
zor bır kafa ekım öncesı fınasterıd başlasan ıyı edersın aksı halde var olan saçlarda kayıp hızlanabılır aralara gırılecek çünkü

daha sonra kendı saçların gıder ekım saçları kalır ve forumda konuna şöyle yazarlar ekımden öncekı halı ıle pek fark yok ...
Global Moderator

Giresun

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 17 Nisan 2020, 10:41:14 »
zor bır kafa ekım öncesı fınasterıd başlasan ıyı edersın aksı halde var olan saçlarda kayıp hızlanabılır aralara gırılecek çünkü

daha sonra kendı saçların gıder ekım saçları kalır ve forumda konuna şöyle yazarlar ekımden öncekı halı ıle pek fark yok ...

Kardeşim bilmiyorum finasterid tedavisi uygulayan benim saç tipimde bir arkadaşla konuştum. 8 aydır hiç bir faydasını görmedim diyor.Ve yan etkileri çok fazla imiş.
benim kafamda zaten orta kısım ve tepede nerdeyse hiç saç yok. sol taraftaki saçı sağa yatırarak kapatıyorum resmen.

şuanda bilgehan hocanın ekibi ile görüşüyorum. serkan aygındanda cevap bekliyorum. hala kendimi hair of istanbula yakın hissediyorum. ama hair of istanbulada kimse ektirmemiş. sonuç için referans bulamıyorum. lakin hiç şikayet edenede rastlamadım.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Nisan 2020, 13:07:02 »
Beklemeni önermem; 25-30 yaş arası kel gezeceğine; 32+ gez.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 17 Nisan 2020, 15:02:10 »

Kardeşim bilmiyorum finasterid tedavisi uygulayan benim saç tipimde bir arkadaşla konuştum. 8 aydır hiç bir faydasını görmedim diyor.Ve yan etkileri çok fazla imiş.
benim kafamda zaten orta kısım ve tepede nerdeyse hiç saç yok. sol taraftaki saçı sağa yatırarak kapatıyorum resmen.

şuanda bilgehan hocanın ekibi ile görüşüyorum. serkan aygındanda cevap bekliyorum. hala kendimi hair of istanbula yakın hissediyorum. ama hair of istanbulada kimse ektirmemiş. sonuç için referans bulamıyorum. lakin hiç şikayet edenede rastlamadım.

%70 herkes finasterid den fayda görür bazıları çok açıklığı geniştir farketmez faydasını hatrı sayılır bir saçın varsa mantıklı

finasterid gerekli senın saç tıpıne benden uyarması
diğer saydığın 2 merkez hair of istanbul dan yaha başarılı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram