Gönderen Konu: 10 aylık minoxil kullanicisiyim. Finansa basladim. ( Yaş 20)  (Okunma sayısı 41951 defa)

Ziptikci

• Sr. Member
Ynt: 10 aylık minoxil kullanicisiyim. Finansa basladim. ( Yaş 20)
« Yanıtla #31 : 10 Mayıs 2020, 19:58:43 »
Sanki saç tellerin kalınlaşmış gibi kral.
Reis şu an çok fazla dökülüyor. Uzadiklari için sana öyle gelmiş olabilir

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 12 Mayıs 2020, 20:09:12 »
Dökülme çok ciddi seviyede devam ediyor.

Murat88

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 18 Mayıs 2020, 01:16:47 »
Kardeşim merhaba konuyu yeni gördüm en baştan görseydim kesinlik minoxil denilen illeti kullanma derdim ben 31 yaşındayım şu an 22 yaşinda bir eczacı serefsizin sırf para kazanmak için beni kandırması sonucu bir süre bunu kullandım ve bıraktığımda felaketi yaşadım epey bir sacım döküldü hatta bana göre monox kullanmadan önceki saçlarımda döküldu zor günlerdi kesinlikle minoxsil tavsiye etmiyorum ben kimseys finans icin ise bence yaşın genc ileri ki yaşlarda kullan kullanacaksan bazı şeylerin geri dönusu olmuyor maalesef ama sacını elbet ektirirsin 25 yaşını gec sonra bakarsın duruma göre

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #34 : 20 Mayıs 2020, 01:24:57 »
Dökülme devam ediyor son durum böyle. Dökülmenin azaldığını hissediyorum. Şakaklar geri çekildi minoxu birakinca bir miktar. Ama şakaklarin biraz gerisinde çok fazla minyatür saç var. Finans etki ederse onlar hayata döner diye umuyorum. Yan etki yok. Hafif bir testis ağrısı oldu geçen gün sonra geri geçti. Boşalma ve ereksiyonda sorun yok. Sabah ereksiyonum kaybolmuştu geri geldi.

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 24 Mayıs 2020, 14:12:47 »
Dökülme hala devam ediyor mu
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 24 Mayıs 2020, 20:38:22 »
Dökülme hala devam ediyor mu
Evet.  Daha 1.5 aycık oldu. Etki için çok erkrn

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 26 Mayıs 2020, 04:25:54 »
Boşalma ve Sertleşme sorunum düzeldi sabah ereksiyonum da oluyor. Sol testislerim ağrımaya başladı. Acaba geçene kadar gün aşırı mı kullanmaya başlasam ne dersiniz ? Tabi sürekli masada oturup ders çalışmaktan dolayı testislere binen yük çok fazla onun da etkisi vardır elbette

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 29 Mayıs 2020, 01:31:52 »
Evet 2. Aya yaklaşırken durum şu.
Açıkçası minoxil kullandığım zamana göre bile dökülmem daha az. Ben yari yariya azaldığını düşünüyorum dökülmenin. Minyatürleşmiş saçlar gelişirse bence sonuç harika olur. Özellikle şakaklar.
Yan etkileri bir miktar yaşadım. Sıvılaşma vardı düzeldi. Sertleşme sorunu hiç yaşamadım. Sabah ereksiyonunu zaten çok olmuyordum. Ama ara ara ereksiyon olduğum oluyor.

Özellikle belirtmek istediğim bir husus var. Saçların vartex de dahil her yeri muhteşem hızlı uzadı. Ama ön taraf ve şakaklar diğerlerinin yarısı kadar uzadı bu süreçte.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 30 Mayıs 2020, 23:19:12 »
Ziptikçi saçların kullanmadan öncede çok zayıf değilmiş benim sana önerim bu pskolojiden kurtul saçlarında sorun yok saçlarını böyle yaparak dökeceksin travmaya sokuyorsun dengeyi bozuyorsun saçlar ne oluyoruz diyor saç sorunun yok bence neden bu çabaların kendine zarar veriyorsun kardeşim

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 30 Mayıs 2020, 23:39:23 »
Ziptikçi saçların kullanmadan öncede çok zayıf değilmiş benim sana önerim bu pskolojiden kurtul saçlarında sorun yok saçlarını böyle yaparak dökeceksin travmaya sokuyorsun dengeyi bozuyorsun saçlar ne oluyoruz diyor saç sorunun yok bence neden bu çabaların kendine zarar veriyorsun kardeşim
Reis saçlarım hemen hemen bu aşamada benimde hormonları bozmadan ne yapabilirim en azından dökülmeyi azaltması babında?

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 31 Mayıs 2020, 01:33:47 »
Reis saçlarım hemen hemen bu aşamada benimde hormonları bozmadan ne yapabilirim en azından dökülmeyi azaltması babında?
kan değerlerini ölçtürebilirsin vitamin demir vs varsa eksiklerini gider özellikle böbrek yetmezlikleri karaciğer yağlanması saç dökülmesine katkısı var saçla birlikte kaş dökülmende varsa büyük ihtimal troid bezlerinin yetersiz işlevselidir saç dökülmesinde çok etkisi var troid bezlerine kesinlikle baktırmanı öneririm saç derinde kepeklenme vs dermatit gibi sorunlar varsa bunların önlemini alabilirsin stresten uzak dur hormon testi yaptır Çok baskın bir dhten yoksa zaten yazdıklarımı dikkate alırsan saç dökülmesinin önüne geçersin ve daha sağlıklı saçlara sahip olursun.saçlar biraz zayfılayınca hemen hormonal çözümler aramak insanın kendisine yaptıgı en büyük kötülüktür sebebi nedir bunu araştırıp ona göre tedavi
Uygulamak gerek
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2020, 01:43:35 Gönderen: LaTenT »

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 31 Mayıs 2020, 04:28:32 »
kan değerlerini ölçtürebilirsin vitamin demir vs varsa eksiklerini gider özellikle böbrek yetmezlikleri karaciğer yağlanması saç dökülmesine katkısı var saçla birlikte kaş dökülmende varsa büyük ihtimal troid bezlerinin yetersiz işlevselidir saç dökülmesinde çok etkisi var troid bezlerine kesinlikle baktırmanı öneririm saç derinde kepeklenme vs dermatit gibi sorunlar varsa bunların önlemini alabilirsin stresten uzak dur hormon testi yaptır Çok baskın bir dhten yoksa zaten yazdıklarımı dikkate alırsan saç dökülmesinin önüne geçersin ve daha sağlıklı saçlara sahip olursun.saçlar biraz zayfılayınca hemen hormonal çözümler aramak insanın kendisine yaptıgı en büyük kötülüktür sebebi nedir bunu araştırıp ona göre tedavi
Uygulamak gerek
Teşekkür ederim üstadım yol gösterdiğin için.

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #43 : 31 Mayıs 2020, 11:12:50 »
Teşekkür ederim ama katılmıyorum. Dökülen miktarı ben bilirim. Elimi atsam dokunmasam 5 tane geliyordu. Yastikta saç dolu oluyordu ağzıma giriyordu. Kan testlerini yaptirdim cildiyeye gittim maalesef genetik olduğu anlaşıldı. Ben istemez miyim Demir eksikliginden olsun. Keşke öyle olsaydi öyle olsun diye çok umut ettim. Babam tamamen kel. Amcalarim kel.  Dayım kel. Kaçarı yok Maalesef

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 31 Mayıs 2020, 18:40:28 »
Dışardan birinin döküldüğünü anlaması için nw4 falan olman  lazım sende dökülme var zaten hissediyorsun devam et
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Facebook Twitter Instagram