Gönderen Konu: Serdar gökrem saç ekimi 14.02.2020  (Okunma sayısı 9398 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Serdar gökrem saç ekimi 14.02.2020
« Yanıtla #16 : 13 Nisan 2020, 22:56:56 »
Bence sayıya artık takılma var ya da yok umarım ekilenler çıkar zaten 1 ekim daha gerekli ileride gene sıklaşır.
Global Moderator

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 13 Nisan 2020, 22:57:10 »
Hocam bende de sana benzer bir durum var. O öndeki kabuklanmaları nasıl çıkarabildin ?
Neler yaptın?

Benim konuya da bakabilirsin. Durumlar benziyor

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13330.105
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Mrozdmr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 13 Nisan 2020, 23:04:43 »
Bence sayıya artık takılma var ya da yok umarım ekilenler çıkar zaten 1 ekim daha gerekli ileride gene sıklaşır.
umarım çıkar hocam

Mrozdmr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 13 Nisan 2020, 23:08:38 »
Hocam bende de sana benzer bir durum var. O öndeki kabuklanmaları nasıl çıkarabildin ?
Neler yaptın?

Benim konuya da bakabilirsin. Durumlar benziyor

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13330.105
hocam ekimini inceledim ancak aynı şekilde olup olmadığı konusunda emin değilim. Kuru yara şeklindeydi benimkiler 10. Günden sonra 2 3 kez  doktorun yanına gittim azar azar döktü 18. Güne kadar. Bir de her yıkamadan önce sürdüğüm bir jel vardı onu bir saat kadar yaraların olduğu yerde bekletiyordum. Her yıkamada azar azar döküldü 23. Günde tamamı döküldü.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 13 Nisan 2020, 23:09:29 »
hocam ekimini inceledim ancak aynı şekilde olup olmadığı konusunda emin değilim. Kuru yara şeklindeydi benimkiler 10. Günden sonra 2 3 kez  doktorun yanına gittim azar azar döktü 18. Güne kadar. Bir de her yıkamadan önce sürdüğüm bir jel vardı onu bir saat kadar yaraların olduğu yerde bekletiyordum. Her yıkamada azar azar döküldü 23. Günde tamamı döküldü.
Bendekilere benziyor ben daha 8. Gündeyim
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Mrozdmr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 13 Nisan 2020, 23:11:11 »
Bendekilere benziyor ben daha 8. Gündeyim
yıkarken çok zorlamamaya çalış. 10. Günden sonra sık sık merkeze gitmeye çalış bırak onlar döksünler. Bir de yıkamaya ara vermeni falan söylediler mi merkezdekiler

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 13 Nisan 2020, 23:39:39 »
Antibiyotik verdiler
Yıkmaya devam
İğne ile deldiler
Evde de iğne ile delmeye kaldırmaya çalışmaya devam edeceğim

Mrozdmr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 13 Nisan 2020, 23:50:52 »
Antibiyotik verdiler
Yıkmaya devam
İğne ile deldiler
Evde de iğne ile delmeye kaldırmaya çalışmaya devam edeceğim
dediğim gibi kabukları dökmek için ekstra bişey yapmadım azar azar kendileri döküldüler. Seninkiler de umarım düzelir ve inşallah güzel bi sonuç alırsın

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 14 Nisan 2020, 00:16:01 »
dediğim gibi kabukları dökmek için ekstra bişey yapmadım azar azar kendileri döküldüler. Seninkiler de umarım düzelir ve inşallah güzel bi sonuç alırsın
İnşallah ya bir an önce kabuklardan kurtulmak lazım

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 19 Nisan 2020, 21:34:41 »
Daha önce geçirdiğinizin beyin ameliyatına bağlı  deriniz altında bulunan Kılcal damarların çoğu zedelenmiştir . Buna bağlıda küçük nekrozların olması çok normal . Bozulmuş bir derinin üzerine kanal açılarak iletim daha çok bozulması çok normal . Yara izlerinizde ki saçların yarısı çıkmayacaktır . Ama en azından yara izini kapatacak düzeyde bir saçınız olacagı kanısındayım . Geçmiş olsun

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 19 Nisan 2020, 21:36:35 »
Daha önce geçirdiğinizin beyin ameliyatına bağlı  deriniz altında bulunan Kılcal damarların çoğu zedelenmiştir . Buna bağlıda küçük nekrozların olması çok normal . Bozulmuş bir derinin üzerine kanal açılarak iletim daha çok bozulması çok normal . Yara izlerinizde ki saçların yarısı çıkmayacaktır . Ama en azından yara izini kapatacak düzeyde bir saçınız olacagı kanısındayım . Geçmiş olsun
    Burada da görünüyor nekrozlu alan

Mrozdmr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 19 Nisan 2020, 22:24:50 »
teşekkür ederim. Belirttiğiniz nekrozlu bölgelerde tüylenmeler görüyorum ancak diğer sorunsuz bölgelere göre seyrek olduğu çok belli. Umarım göze batacak bi açıklık olmaz

Mrozdmr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 19 Nisan 2020, 22:30:06 »
Beni korkutan şu çukur oluşmuş bölgeler üzerlerinde tüylenmeler görüyorum ancak seyrek olduğu belli. Geriden mi geliyor yoksa hiç çıkmayacak mı kafamı kurcalıyor kaç gündür

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 20 Nisan 2020, 19:59:34 »
Beni korkutan şu çukur oluşmuş bölgeler üzerlerinde tüylenmeler görüyorum ancak seyrek olduğu belli. Geriden mi geliyor yoksa hiç çıkmayacak mı kafamı kurcalıyor kaç gündür

Karamsarlığa kapılma daha sürecin çok başındasın.  Önünde uzun aylar.

Facebook Twitter Instagram