Gönderen Konu: Ne zaman kel kalırım?  (Okunma sayısı 2215 defa)

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ne zaman kel kalırım?
« Yanıtla #15 : 13 Nisan 2020, 14:55:53 »
Genç kardeşim onlar inceliyormuş gibi yapar seni biraz oyalar, tam ekimliksin maximal greftle mükemmel bir sonuç ve garanti vriyoruz hemen ekelim derler. Yani ne kadar kellik olur değil ve neye göre olur geç onları, saçları ve kelliği gördülermi kendinden geçerler.

Sen öylesi bir durumda foruma resim at ve Hintell abin, Sloocer usta ve espirili ve senin moralini düzeltecek bir üslupla Dinodin11 abin sana gerekli bilgileri verirler. Bizde forumun çırakları olarak aradan ara sıra karışırız.😉

Öyle diyorsunda arkadaş en iyi ekim yapan hocalardan Koray hocaya veya mütalip hocaya da gitse kendisi ekim yaptırmak istediğini söylese onlarda ekim yapar Koray  hocaya siklaatirma ekimi yapan kişilere dikkat et bazıları tamamen sık saçları olmasına rağmen ön saç çizgisini ileri alanlar var ama forumda zaten nereye gidip nereye gidilmiyecegi belli.

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 13 Nisan 2020, 14:56:29 »
Finasterid kullan kafan rahat etsin

yilmaaz

• Full Member
« Yanıtla #17 : 13 Nisan 2020, 15:10:14 »
Finasterid kullan kafan rahat etsin
Finasterid ilacına çok güvenemiyorum ama xpecia düşünüyorum.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 13 Nisan 2020, 15:13:16 »
Öyle diyorsunda arkadaş en iyi ekim yapan hocalardan Koray hocaya veya mütalip hocaya da gitse kendisi ekim yaptırmak istediğini söylese onlarda ekim yapar Koray  hocaya siklaatirma ekimi yapan kişilere dikkat et bazıları tamamen sık saçları olmasına rağmen ön saç çizgisini ileri alanlar var ama forumda zaten nereye gidip nereye gidilmiyecegi belli.
Güzel kardeşim genç nerde ektirebilirim demiyor, ekim yerleri saçı inceleyerek neye göre karar veriyor kellik derecemin ne olacağını diyor bende ona göre cevap verdim. Yani anlayacağın nerde ektireceğini sormuyor zaten.

Sakin ol bi hemen kızma..

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 13 Nisan 2020, 15:21:33 »
Güzel kardeşim genç nerde ektirebilirim demiyor, ekim yerleri saçı inceleyerek neye göre karar veriyor kellik derecemin ne olacağını diyor bende ona göre cevap verdim. Yani anlayacağın nerde ektireceğini sormuyor zaten.

Sakin ol bi hemen kızma..

Yok hocam kızma vs o anlamda söylemedim yanlış anlaşıldim kusura bakma .

Facebook Twitter Instagram