Gönderen Konu: Sac ekimi sonrasi 6.ay  (Okunma sayısı 3432 defa)

Doktor

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sac ekimi sonrasi 6.ayım bitti ama degisim yok
« Yanıtla #16 : 12 Nisan 2020, 12:40:10 »
Yazdiklarima tekrwr baktim da.yazmamisim.ben 8 yil once 1 kez daha farkli bir merkezde sac ekkmi yaptirmistim.o sac cizgisinin oldugu yer ekimde tutanlar.1 santimlik şerit seklindeki kısım sac cizgisi ile birlikte eski ekim.gerisi tamamen benim kendi saçım.yani bunda hic cikmadi dedigim noktw bu.insan kendi saçını bilir bildiginiz gbi arkadaslar ezberledik her kısmını.birtane bile yeni kıl cikmadi.dediginiz gibi yerinden ve yönünden ben de anlardim.
Yani cikacak llsaydi cikardı mı simdiye mi dyorsunuz.ben jiletle kaziyinca zarar vermismiyimdir ki acaba 2.5 aylikken kalan koklere.ama oyle olsa bile şok dokulmeye ugrayanlar neden çıkmadı.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 12 Nisan 2020, 14:51:34 »
Ozaman hikaye değişir.. görmediğimiz için sizin beyanınıza göre yorum yapalım..
6 aydır hiç çıkış olmadı ise daha da Çıkmaz dostum..

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi sonrasi 6.ay Dr Serdar Gökrem.
« Yanıtla #18 : 12 Nisan 2020, 15:39:49 »
Hocam tamamda ilk foto şimdiki halim diyorsun e tamam çıkmış ekilenler işte ? Sen burada ne demek istiyorsun anlamadım 2.500 greft o alanı aşırı sık yapmaz hafif seyrek olur sen o saçı böyle kısa tutarsan normal saça göre zaten seyrek gösterir 2-3 ay uzat sonucu daha net görürsün.

Doktor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 12 Nisan 2020, 16:10:22 »
Hocam tamamda ilk foto şimdiki halim diyorsun e tamam çıkmış ekilenler işte ? Sen burada ne demek istiyorsun anlamadım 2.500 greft o alanı aşırı sık yapmaz hafif seyrek olur sen o saçı böyle kısa tutarsan normal saça göre zaten seyrek gösterir 2-3 ay uzat sonucu daha net görürsün.
Suanki halim ve ayni zamanda cereahi oncesi halim.senin gordügün benim 8 yil onceki ekimde yapilan sac cizgim ve daha gerideki kisomlar da kendi saçım hocam.demek istedigim bu

MuhendisBey06

• SAÇ EKİMİM
  • Sr. Member
« Yanıtla #20 : 12 Nisan 2020, 16:20:55 »
arap saçına dönmüş bir konu resmen.Anlayanlara helal olsun
Lifehair Şahin Çelik 3900 Greft Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12145.0

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 12 Nisan 2020, 16:56:47 »
arap saçına dönmüş bir konu resmen.Anlayanlara helal olsun

“Yıllar önce aynı alana bir ekim yaptırmıştım ve ekilenler çıkmıştı.. bu sebeple yönleri bozuk olan saçları yeni ekime ait olarak adlandırmayın, onlar benim ilk ekimden kalanlar... 2. Ye yapılan sıkılastırma ekimi idi, onlardan çıkan olmadı” der...

Ama öncesi foto olmadığı İçin fotolara bakıp yorum yapmak anlamsız...

Yani konuyu sadelestirip toparlarsak “2500 greft ektirdim hiç Çıkmadı ben eminim fotoğraflara bakmayın.. baksanız kafanız karışır.. 6 aydır hiç çıkış yok.. bından sora Çıkar mı??

Sonuç: daha da çıkmaz

MuhendisBey06

• SAÇ EKİMİM
  • Sr. Member
« Yanıtla #22 : 12 Nisan 2020, 17:25:30 »
“Yıllar önce aynı alana bir ekim yaptırmıştım ve ekilenler çıkmıştı.. bu sebeple yönleri bozuk olan saçları yeni ekime ait olarak adlandırmayın, onlar benim ilk ekimden kalanlar... 2. Ye yapılan sıkılastırma ekimi idi, onlardan çıkan olmadı” der...

Ama öncesi foto olmadığı İçin fotolara bakıp yorum yapmak anlamsız...

Yani konuyu sadelestirip toparlarsak “2500 greft ektirdim hiç Çıkmadı ben eminim fotoğraflara bakmayın.. baksanız kafanız karışır.. 6 aydır hiç çıkış yok.. bından sora Çıkar mı??

Sonuç: daha da çıkmaz
Seviyoruz Seni Sloocer 🙏
Lifehair Şahin Çelik 3900 Greft Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12145.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 12 Nisan 2020, 17:43:08 »
Ekim öncesi halin hangisi senin kardeşim?
Global Moderator

Doktor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 12 Nisan 2020, 18:05:52 »
Evet sloocer kardes anlamis sagol.bundan sonrw cikmaz gbi bana da oyle geliyor.bu vichy densi solutions onerdi bana hoca ama sizxe etki edermi o da 200 lirw para.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 12 Nisan 2020, 18:09:42 »
Tam saçların çıkma evresinde jiletle kazımak da zarar vermiştir bence.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 12 Nisan 2020, 19:30:34 »
Jiletle kazimayi gec makine bile degdirme der ilk 6 ay her doktor. Neye dayanarak kazitiyorsun ekilen saci anlamak imkansiz.
Ondan oldugunu sanmiyorum ama bu riski alman bile saclarini ne kdar umursadigini gosterir. Cikis olmamasi da surpriz olmaz
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Doktor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 12 Nisan 2020, 19:52:12 »
Ekilen yerlerde 2aydan sonra sacim uzadigi halde 1 metreden belli olan beyaz beyaz buyuk plak tarzi seyler olusmustu.yaea kabuğu gibi aynı.ama yikamayla falan geçmiyordu hicbisekilde ve oldukca kotu gorunuyordu.mecbur kaldım

papaz

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sac ekimi sonrasi 6.ay
« Yanıtla #28 : 12 Nisan 2020, 20:14:16 »
herkes bu adamın eski halini sormuş adam da sanki böyle yorumlar yokmuş gibi davranmış saçım da saçım demiş..........

adamın eski hali bu ->

adres ->
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9009.msg195325#msg195325

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 12 Nisan 2020, 20:46:10 »
Ekim öncesi bu kadar saçın olsaydı ekim yapmazdı sana Serdar hoca... ekim saçları yönleri itibari ile çok belli.. mutlaka %10-20 kadar iyileşme olacaktır..

Demiştim.. yine yanılmamışım...

Dostum ben senin konunda artniyet arıyorum... resmen ekilen çıkmış... eski Halime göre 1 tane bile çıkış olmadı ne demek? Siz bu farkı göremiyorsanız göz doktoruna yada psikoloğa gitmelisiniz saç ekimciye degil...
Amacınız nedir?

Facebook Twitter Instagram