Gönderen Konu: Esma Serkan Tetik 4363 greft (3078 saç +1285 sakal ) DHI 10.04.2020  (Okunma sayısı 25243 defa)

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Koronavirüs  ilacı sabah aç karnına  bir sarmisak   yutmak aksam yatmadan önce  sarmisak yutmak☺   + saça  faydasi var beyazlar  faydasi var  yeni saç ekim yapmış arkadaş  çok faydalı    kısaca  sağlık  için çok faydalı   su veya yoğurt  yardımla    yuta bilirsiniz   net araştırın  faydalarını    ben 1 aydır  kullanıyorum

Evet sarımsak çok faydalı kastamonu sarımsağı yemek lazım. Çin malından artık uzak durmalıyız :)

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güneş konusunda temkinli ol demişti bana Serkan bey, siz onunla görüşüp ona göre bronzlaşın :)

Şu an için zaten pek güneşlenecek hava yok aslında :) ekimden sonraki 50-60. günlerde danışıp bronzlaşmayı düşünüyorum aslında :)

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
20.Gün Sakal Donörü traş sonrası

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
28. gün Şok başladı 1 haftadır günde 25-30 tane

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba dostum saçlarını çok narin yııkamıyorsun değilmi

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba dostum saçlarını çok narin yııkamıyorsun değilmi

Hayır biraz sertçe çok değil ama. Dökülecekler dökülsün bir an önce :)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayır biraz sertçe çok değil ama. Dökülecekler dökülsün bir an önce :)
tamm saçlarını çok nazik yıkama bu günlerde hafif tatlı sert dökülen dökülsünki kanalların nefes alarak biran önce çıkış sürecine hazırlansın bazen arkadaslar korkuyolar saçlarına bile dokunmaktan çekiniyorlar bu sürecte 70  80  de kısa saç tellerinin döküldüğünü söyleyip morallerini bozuyorlar süreciğin normal bol sabırlı günlere geçmiş olsun

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
tamm saçlarını çok nazik yıkama bu günlerde hafif tatlı sert dökülen dökülsünki kanalların nefes alarak biran önce çıkış sürecine hazırlansın bazen arkadaslar korkuyolar saçlarına bile dokunmaktan çekiniyorlar bu sürecte 70 de 80 kısa saç tellerinin döküldüğünü söyleyip morallerini bozuyorlar süreciğin normal bol sabırlı günlere geçmiş olsun

Evet hocam haklısın aynı taktikte yıkıyorum günde 1 kere.  70 de döküleceğine şimdiden dökülsün 1 ay oldu çünkü nerdeyse. Tutan tutmuştur

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet hocam haklısın aynı taktikte yıkıyorum günde 1 kere.  70 de döküleceğine şimdiden dökülsün 1 ay oldu çünkü nerdeyse. Tutan tutmuştur
çıkışlarının erken olacagını düşünüyorum saç derin çok hızlı iyileşmiş kızarıklık yok kan dolaşımın hızlı güzel olucak saçların inş

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
çıkışlarının erken olacagını düşünüyorum saç derin çok hızlı iyileşmiş kızarıklık yok kan dolaşımın hızlı güzel olucak saçların inş

Teşekkür ederim hocam güzel yorumun için :) kan akışının hızlı olmasında coraspinin etkili olduğunu düşünüyorum. Geçen iğne oldum iğne olan yerde kan durmadı resmen:) kızarıklık yok denecek kadar az çok şükür.  Şok dökülme sadece homojen olmuyor bazı yerler kel gibi görünüyor ama fotoları çok yakınlaştırdığımda orada köklerin olduğunu görünce rahatladım :)

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada foto açık havada balkonda çekildi

kellerabi

• Full Member
Kardesim bi on gun sonra hizlanabilir panik yapma. 55-60 gun bitiyor ama. Kazasiz belasiz atlatman dilegiyle  :)

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardesim bi on gun sonra hizlanabilir panik yapma. 55-60 gun bitiyor ama. Kazasiz belasiz atlatman dilegiyle  :)

günbe gün artıyor evet panik değil de biraz alışmıştım :) inşallah sonu güzel olur hepimizin

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donörü evde sıkıntıdan makineyle komple kestim sonuç güzeldi.

28. Gün

Facebook Twitter Instagram