Gönderen Konu: Proscar başladım  (Okunma sayısı 16547 defa)

yeesuzcries

• Sr. Member
Ynt: Proscar başladım
« Yanıtla #30 : 20 Nisan 2020, 21:35:12 »
İlacın yan etkilerini asla okuma finasın aspirin olduğuna kendini inandır öyle kullan düşük doz etki etmiyor diyip dozu arttırma hatta ezebiliyorsan toz halinde kullan ilk başta mantıklı gelmesede ben kullandıktan sonra keşke kesip yarım yamalak doz alacağıma toz halinde alırdım dedim bozulma olacağınıda sanmam sıvı kapsüller için geçerli bozulma bendende sana foto finas+minox ile şakağı kurtardım ilk foto önce saç inceldi cansızlaştı doktor genetik dedi saç çizgim bozulmuştu 2 aylık finas+minox tedavisi tabikide voonka saw palmettoyuda unutmamak gerek :)

Sonuçların çok güzel yanetkisinden korkmuyorum zaten  saçlarım zayıf şakaklar da ince telli uzuyorda güçlense kapanır tüm saçım   yani dökülmüş saçtan medet ummuyorum  minox kullanmak istemiyorum istikrarlı kullanamam ben onu biraz rahatıma düşkünüm ve bi kere kullanıp bıraktım çok kötü anlar bıraktı bende o etkili olmasa bile aklıma öyle kazındı

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #31 : 20 Nisan 2020, 21:36:37 »
1 seneye sac sorunun kalmayacak kardesim ve yillarca koruyacaksin ins

İnşallah öyle olur saçlar uzadı ilaçta alıyorum pek kafama takmıyorum süreç iyi gidiyor kısaca
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 20 Nisan 2020, 21:42:16 »
Dostum 1.5 hafta için sonuç bekleme max 3 ayla 6 ay kullanmak gerekiyor etki için bende kullanıyorum 1 ay oldu hala bir etki yok yan etkide yok

Hayalperest değilim o kadar ama kısa sürede ki değişimleri yazmaya çalışıyorum
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #33 : 20 Nisan 2020, 21:46:37 »
Hayalperest değilim o kadar ama kısa sürede ki değişimleri yazmaya çalışıyorum

Başka bişey kullanıyo musun kanka ?

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #34 : 20 Nisan 2020, 21:48:59 »
Başka bişey kullanıyo musun kanka ?

Konazol şampuan var nizoral da olur çinko ve biotin alıyorum arada,h ah bu arada b12 seviyelerim çok düşük şuan hissedebiliyorum doktora gidip kan tahlili yapıp iğne yazdıramadığımdan b12 yi sonra kullanmaya başlayacam
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 21 Nisan 2020, 12:12:42 »
Konazol şampuan var nizoral da olur çinko ve biotin alıyorum arada,h ah bu arada b12 seviyelerim çok düşük şuan hissedebiliyorum doktora gidip kan tahlili yapıp iğne yazdıramadığımdan b12 yi sonra kullanmaya başlayacam

Konazolu haftada 1 kullan finasterid yan etkilerini aza indirmek için sporunu aksatma derim düzenli sporunu yap  solgar b12 kullan istersen unutkanliga felan iyi gelir solgar d3 de iyidir tabi.ama şimdi biyotin cinko kullanıyorsun hepsini almakda sakincali ona göre karar ver tabi .

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 21 Nisan 2020, 16:44:44 »
Konazolu haftada 1 kullan finasterid yan etkilerini aza indirmek için sporunu aksatma derim düzenli sporunu yap  solgar b12 kullan istersen unutkanliga felan iyi gelir solgar d3 de iyidir tabi.ama şimdi biyotin cinko kullanıyorsun hepsini almakda sakincali ona göre karar ver tabi .

Vitaminlerin nasıl yan etkisi olur ki anlamadım arada alıyorum
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 21 Nisan 2020, 19:39:23 »

Yat etkisinden ziyade migdeyi rahatsız edebilir ayrıca demek istediğim çinko ve biyotin kullanıyorsun yanın da b12 d3 alırsan çok gelir diye soyledim.Almicaksan sikinti yok cinko ve biotin kullanmanda.

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 21 Nisan 2020, 19:55:00 »
Yat etkisinden ziyade migdeyi rahatsız edebilir ayrıca demek istediğim çinko ve biyotin kullanıyorsun yanın da b12 d3 alırsan çok gelir diye soyledim.Almicaksan sikinti yok cinko ve biotin kullanmanda.

Konazolu haftada 2 3 kez kullanıyom kaşıntı var kulak arkası ensede saberoik egzamamı ne diğer gün de normal şampuan  b12 düzelsinde gerisi önemsiz unutkanlık başladı
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 22 Nisan 2020, 06:40:48 »

Bazı vitamin ve minerallar vücutta birikir. Mesela b vitaminleri birikmez idrarla atılır. Demir cinko d vitamini vücutta birikir ve aşırı kullanımı böbrek taşı ve zehirlenme yapar.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 09 Mayıs 2020, 09:58:52 »
Saçlarım bugun baya bi dokulmeye basladi minyatürleşen saçlar 1.aya girmek uzereyim yan etki olarak testis agrisi ve sakallarda yavas uzama durumu mevcut
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #41 : 10 Mayıs 2020, 15:25:21 »
Dökülmem baya fazlalaştı finansla ilgili bi durum diye düşünüyorum
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 10 Mayıs 2020, 17:23:20 »
ilk aylarda döngü normal. minyatürleşen saçlar dökülür yerine daha kaliteli saçlar çıkar. kafanı fazla takmadan devam et. en kral alıcı bile 3-4 ayda sonuç alıyo.

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #43 : 10 Mayıs 2020, 20:00:36 »
Dökülmem baya fazlalaştı finansla ilgili bi durum diye düşünüyorum
Dostum benim de dökulmem artti. Sabır edicez

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 11 Mayıs 2020, 06:32:02 »
Dostum benim de dökulmem artti. Sabır edicez
ilacın çalışmaya başladığının bi göstergesi sanırīm sabır edicez